Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чалгийки...

Go down 
+27
miss_l0veee
denity89
MisS_KaPriZna
tcecoo
loLy
autovip
rosali
desislava83
foxy140194
bobura
zuondra
freetogo
viki_nankova
lovee_
Dark_whisper_
qnito6880
darkness_angel
bluewolf93
elementamon
Искра
kissed_by_shadow
rozi_bj
Lioness
Melrose
Alice Cullen
Nessie
Arya
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeВто 31 Май 2011 - 17:37

Мии чесно да си кажа по-принцип не слушам такова нещо наречено чалга Evil or Very Mad заклета рокерка съм, но сега случвасе да се събера с приятели и те да пуснат поп-фолк е в такива случаи няма на каде мълча си и се опитвам да я игнорирам, но се е случвало да чуя нещо и да ми хареса... За мен този тип музика е доста отблъскващ 1-во защото почти всичко е кючеци и т.н. 2-ро защото няма никакъв смисъл Smile Smile


Последната промяна е направена от rosali на Чет 18 Авг 2011 - 23:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
autovip

autovip


Брой мнения : 50
Join date : 10.06.2011
Местожителство : Хасково

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeСря 22 Юни 2011 - 17:15

Предполагам, че всеки си има право на вкус но за мен родната чалга меко казано е много слаба музика. Верно, че има изключения но самия факт, че са толкова малко потвърждава правилото, че този стил е нестойностен.
Върнете се в началото Go down
loLy

loLy


Брой мнения : 115
Join date : 10.12.2011

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeЧет 15 Дек 2011 - 14:49

Аз много се кефя на някои чалги :Р Пусни ми "Йо-Йо", "Тупалка", "Палатка", нещо на Андрея, няма проблеми. Хиля се и въртя дупе. Но не съм чалгарка в никакъв случай. Smile
Върнете се в началото Go down
tcecoo

tcecoo


Брой мнения : 45
Join date : 10.12.2011

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeСъб 17 Дек 2011 - 18:11

Като навсякъде и в чалгата има стойностни неща.Но за съжаление като че ли безвкусицата е повече.Не.....В никакъв случай не казвам че не съм слушал чалга или че няма да слушам.Пак го пиша-има страхотни парчета.Но за да я слушам ми е необходима определена атмосфера и компания.
Върнете се в началото Go down
MisS_KaPriZna




Брой мнения : 631
Join date : 13.12.2010
Age : 29

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeПон 19 Дек 2011 - 10:28

Ами няма как,никой не може да твърди че не е слушал поп-фолк.То е буквално навсякъде около нас,а и някои песни са идеални за купони.Аз лични нито съм за,нито пък против този жанр.Слушам ако ми хареса някоя песен,независимо дали го пее "чалгаджийка" или някой друг.Всъщност смятам,че причината някои хора да презират толкова много този жанр не е в песните,а визията на някои изпълнители.Истината е,че ако си сложат дрехи и изпеят някой смислен текст,а и нека не отричаме има и такива,нещата се получават.Но някои от тях предпочитат да изпъкнат с телата си натъпкани със силикони къде ли не,отколкото с гласа си.Особено онзи/оная Азис аз вече не мога да го гледам,гнус ме е,без преувеличения.Но не всички се събличат,за да привлекат внимание,някои от тях имат добри песни и поне техния труд трябва да бъде оценен.
Върнете се в началото Go down
denity89

denity89


Брой мнения : 22
Join date : 22.12.2011

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeНед 1 Яну 2012 - 21:12

Като по-малка слушах чалга. Сега - само когато пуснат чалга в компания или на парти. Не мой стил, но от време на време се налага. Не казвам, че я мразя или нещо такова, просто ми е малко неприятна и не я слушам. Но наистина има песни, които са хубави и грабват ухото и после само се тананикат.
Върнете се в началото Go down
miss_l0veee

miss_l0veee


Брой мнения : 27
Join date : 31.01.2012
Age : 28

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 16:36

Аз също слушах като малка. След това имаше период в които не можех да я понасям, но сега като се съберем компанията и стане копонче няма какво друго - слуша се и се играе Haha!
Върнете се в началото Go down
pufilina80




Брой мнения : 44
Join date : 04.02.2012
Age : 44
Местожителство : испания,леон

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 22:42

Почти всички ги критикуват,но когато сме на маса това слушаме.
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeНед 24 Юни 2012 - 12:54

До пет годишна възраст аз друга музика не познавах, но сега чуя ли чалга правя една физиономия Silly me Mad ...само Глория и Ивана донякъде уважавам. Тях мога да ги понеса, но Андреи, Галени и Преслави моля, моля. Без такива.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
zarraaaa

zarraaaa


Брой мнения : 29
Join date : 03.11.2012
Age : 27

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeСъб 10 Ное 2012 - 21:08

Слушам чалга да... има някои песни , в които има смисъл но има и други , които са пълна боза ,.... , но все пак нали те ни правят купона Haha!
Върнете се в началото Go down
evani

evani


Брой мнения : 53
Join date : 12.11.2013
Age : 24
Местожителство : Някаде из облаците...

Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitimeВто 12 Ное 2013 - 18:14

До сега не съм могла да издържа да ислушам и една песен от този жанр-просто не ми допада-всички са с еднакви мелодии-все кючек и просто ама хич не ми допада това че певиците от този бранш постоянно си показват ,,прелестите'' сякаш са обсебени от нуждата от внимание което би е жалко...(без хейт-само казвам каквото мисля)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чалгийки...  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалгийки...    Чалгийки...  - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чалгийки...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: