Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 КОй албум слушахте за последно?

Go down 
+10
kasiljs
ina.lina
Chocolate
wentlee
zuondra
dani4ko
Artemis
Alice Cullen
Искра
twilightgirl
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeСря 15 Сеп 2010 - 20:58

Говорим за албум! Та, впечатление от албума? На кого, стил, любими тракове?
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeСря 15 Сеп 2010 - 22:56

Maroon 5 - Songs about Jane I love you

Прекрасен албум. Невероятни песни с невероятни звучене, лирики, значение за мен. Първият албум на групата е, дебютът е просто повече от идеален.
Любимите тракове от него... не знам дали мога да кажа само няколко, а не всичките песни. Все пак:
She will be loved, Secret, This love, Rag doll, Harder to breathe, Sunday morning, Through with you, The sun... спирам, спирам Haha! Целият е, няма как. In Love
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeСря 15 Сеп 2010 - 23:36

В момента слушам Cowboys From Hell на Pantera, но той не е нищо ново под слънцето, поне за мен.

До преди малко въртях Reise, Reise и Mutter на Rammstein, една приятелка ми препоръча първия, а втория сама реших да го дръпна. Доволно, особено Mutter. Никога не съм им била фенка, но си имат уникален стил, който чат пат и на мен ми се дослушва. Mein Herz brennt love Тотално влюбена съм в тая песен.

Вчера слушах Avalon на Sully Erna, и... Хора, ако харесвате красива музика, чуйте това! Аз съм без думи, албумът излезе вчера, и вече го знам наизуст. Нещо уникално, перкусии, акустични китари, виолончело /на което свири българка!/, пиано, и невероятните гласове на Съли Ърна и Лиса Гайер, уникално е! Силно препоръчвам на любителите на истинката музика.
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeПон 8 Ное 2010 - 14:22

Слушах за последно два алубума на групата Red, стила беше рок, определени бяха като подобие на Линкин Парк, останах доволна, но за максимум 30 слушания става всяка песен, не се отличават с кой знае какво - вокал като вокал, саунда не беше нищо особено, но по принцип става за разтоварване.
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeСря 10 Ное 2010 - 22:13

Blueprint 3 - Jay Z
Върнете се в началото Go down
dani4ko

dani4ko


Брой мнения : 55
Join date : 27.11.2009
Age : 31
Местожителство : Дебрите на Ада

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 20:44

" A Thousand Suns " - Linkin Park
Имат сякаш малко по - различно звучене от преди, но песничките не са лоши разбира се Smile
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeЧет 6 Яну 2011 - 23:07

Цял ден днес - The Hymn Of A Broken Man на Times Of Grace. love
Върнете се в началото Go down
zuondra

zuondra


Брой мнения : 66
Join date : 24.01.2009
Age : 34
Местожителство : в небитието и отвъд...

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeПет 7 Яну 2011 - 14:44

Katy Perry - 2010 - Teenage Dream Haha! малко pop ;p


но особено много ми харесаха песните E.T. (от The Vampire Diaries) ;p ииии песента й са Travie :
Circle the Drain
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeВто 8 Фев 2011 - 21:17

Pendulum - Immersion (The iTunes LP Deluxe Digital Package) - с ръка на сърцето заявявам, че това е един от най-добрите албуми, които съм слушала през последната година. И съм много благодарна на последната версия на NFS, че открих тази прекрасна група.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeПет 26 Авг 2011 - 2:33

'21' by Adele
Понеже Rolling in the deep ми се беше забила здраво в главата и така ;д
Много добър албум, от няколко дни все това слушам <3
Turning Tables & Set fire to the rain са простооо... <333
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
ina.lina




Брой мнения : 36
Join date : 24.11.2012
Местожителство : София

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeСря 28 Ное 2012 - 12:18

Blueprint 3 - Jay Z
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:38

IL Volo - Takes Flight(2012)
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeЧет 8 Авг 2013 - 21:08

Kasabian- Velociraptor
Изключителен албум! Любими тракове:
Days are forgotten; Velociraptor; Re-Wired; Man of simple pleasures; Goodbye Kiss
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeСъб 5 Окт 2013 - 11:07

The Greatest Hits - 3 Door Down

Един от любимите ми албуми! Приятен е за слушане, цяла седмица си го превъртам и отново, и отново... Да, песните са леко еднообразни по мелодия, ала пасват с настроението ми, със сегашния ми етап от живота.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitimeСъб 5 Окт 2013 - 15:09

'AM', Arctic Monkeys
все още съм в музикална криза и все още едва си харесвам музика, тъй че се изненадах приятно, като си пуснах целия им албум. новите им песни ми харесват много, освен по-бавните, като се замисля. просто не ми въздействат. 'why'd you only call me when you're high', 'arabella', 'do i wanna know' и 'snap out of it' са ми любими. <3
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
Sponsored content





КОй албум слушахте за последно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КОй албум слушахте за последно?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: