Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 КОй албум слушахте за последно?

Go down 
+10
kasiljs
ina.lina
Chocolate
wentlee
zuondra
dani4ko
Artemis
Alice Cullen
Искра
twilightgirl
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

КОй албум слушахте за последно? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? - Page 2 I_icon_minitimeВто 17 Дек 2013 - 14:55

На Beyonce (: На първо слушане е добър, хареса ми, но може би трябва да го преслушам още няколко пъти, за да му се изкефя повече.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

КОй албум слушахте за последно? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? - Page 2 I_icon_minitimeСря 25 Дек 2013 - 14:22

На Linkin Park - Hybrid Theory
Нито съм Фен на групата, нито съм влюбена в гласовете на вокалите (макар и близо до това), нито съм запалена (поне вече не, не и след кънтри вълната, която ме заля и не ме пуска) в този стил музика.
Слушах албума в мълчание, седейки мирно. И как няма. Тази музика те кара да се замислиш. И е много вдъхновяваща, още след третата песен ме сърбяха ръцете на пиша. И те изпълва с енергия. Добър антидепресант.
6/6 за мелодията и текста!
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

КОй албум слушахте за последно? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? - Page 2 I_icon_minitimeНед 14 Сеп 2014 - 23:10

На Banks. Уникален. Просто pure perfection! Няма песен, която да не ми харесва. Всичките си ги дъня нон-стоп и си ги пия, и си примирам за нея Haha! Страшна е просто.
Върнете се в началото Go down
antonidas

antonidas


Брой мнения : 13
Join date : 28.12.2014
Age : 29
Местожителство : Велико Търново

КОй албум слушахте за последно? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? - Page 2 I_icon_minitimeНед 28 Дек 2014 - 12:30

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





КОй албум слушахте за последно? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОй албум слушахте за последно?   КОй албум слушахте за последно? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КОй албум слушахте за последно?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: