Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книги в mp3 и електронен вариант

Go down 
+51
Еvitta
miglenaciq
Алекс Иваново
jenvief
marieta97
drebi6ok1973
mira2006
milena100
iveto1806
papazova
AmericaSinger
inarra
rositsa72
Streamers_98
savovkiril
joly
MVM
altia
kamity
veskuuuuu
danne_1
afriel
nestinarka
Bloopy
Mockingjay
mkrtchyam
leidy_mimi
jjanet
jenevie
nilgyun
...beyond the sunrise...
nikivesy
sevinch_ahmedova
harabelka
tarich
mstrovila
desislava83
twilightgirl
benbenka
asahe
bwdoll
elena1916
breaking_dawn_fan
silviya_borisso
gold_alex
matabi
perla333
Bella Karra
kamenceto90
Alice Cullen
Melrose
55 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
desislava83

desislava83


Брой мнения : 45
Join date : 22.05.2011
Age : 41
Местожителство : Плевен

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeВто 24 Май 2011 - 13:36

Обожавам книгите...по-хубаво е да са на хартия,но когато си струва,това което четеш няма значение носителя...Забравяш всичко освен историята!
Върнете се в началото Go down
mstrovila

mstrovila


Брой мнения : 54
Join date : 24.05.2011

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeПет 27 Май 2011 - 19:20

Предпочитам аз да си ги чета.
Върнете се в началото Go down
tarich

tarich


Брой мнения : 31
Join date : 10.05.2011
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeПет 3 Юни 2011 - 21:31

И аз ги предпочитам на хартия. Но от финансова гледна точка от миналото лято до сега едно 90% от книгите който чета са електронно. Дори поредицата Здрач я прочетох с телефона Haha! . GSM ми малко го приватизирах за ebook и върши страхотна работа.
Върнете се в началото Go down
harabelka




Брой мнения : 39
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Варна

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeПет 3 Юни 2011 - 22:17

И аз предпочитам хартиените книги пред електронните. Но пък те сега книгите са толкова скъпи, че понякога чак ми се свиди да дам толкова пари само за една книга. При толкова много разходи, дето са ни на главите, не мога да си купя абсолютно всяка книга, която си харесам. Заради това някои ги чета на компютър.
Върнете се в началото Go down
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: електронни книги   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Юни 2011 - 10:54

Определено предпочитам книгите да имат корица. Но сам доволна от появата на електронните книги, защото не винаги успявам да намеря в книжарниците тази която търся. Пример давам петата книга от Братството на Черния кинжал.
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 5:50

Чета само в електронен вариант.Имам Ipad.Който има сигурно ще ме разбере защо предпочитам този вариант.Преди половин година си купих книга на хартия ,ами едва ли ще го направя скоро пак.Неудобно ми е.
Върнете се в началото Go down
...beyond the sunrise...




Брой мнения : 11
Join date : 16.07.2011

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 19:16

Обичам да чета книгите на хартия, но също така много често ги чета в електронен вариант...
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 10:40

И двете си имат предимства, бих искала да си купя е-книга само, за да спра да принтирам книги вкъщи /аз си ги пускам на принтера/. Не ми е попадала аудио книга, не знам дали ще ми хареса. Някой може ли да ми каже дали има такива на български език - и да не са приказки Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 176800?
Върнете се в началото Go down
jenevie




Брой мнения : 5
Join date : 10.07.2010
Age : 36

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 0:25

предтавете си следната ситуация : Дъждовен следобед , събота , мрачно е и ръми , не ти се излиза , настроението ти спада ,филми не ти се превъртат, по телевизора няма нищо, във фейзбука никой не ти пише, сдухан ден и това си е.
сещаш се за новата книга от книжарницата "пета или шеста за брадството на кинжала /топуз 400-500 страници/ всемаш лягаш си в голямото легло завиваш защото на вън е хладно грабваш книжката и забравяш за действителността .



Амам много готино ми звучи нали!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 13:33

Привърженик съм на "Kindle" Това е бъдещето.А основата му е доближена до хартиен носител.Никакво светене.Съвършенно е.
Върнете се в началото Go down
leidy_mimi

leidy_mimi


Брой мнения : 46
Join date : 21.02.2009
Местожителство : Пловдив

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 14:46

Аз главно предпочитам книжния вариант на книгите, но напоследък все по-често чета по форуми .... до сега не съм слушала mp3 вариант на книга и мисля, че ще заспя през това време.
Върнете се в началото Go down
mkrtchyam

mkrtchyam


Брой мнения : 19
Join date : 23.06.2011
Age : 43
Местожителство : София

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeПет 12 Авг 2011 - 7:45

Предпочитам книги на хартия, но все пак и двете си имат предимства
Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 15:32

Една от големите ми мъки е липсата на аудио книги в България. Като оставим настрана удобството от тях за нас, зрящите, това е такава огромна и непростима липса за хората, които имат проблеми с очите или са напълно незрящи.
Но това не е чак толкова учудващо. Различните институции в нашата държава не мислят за средностатистическия човек, какво остава да се помисли за улеснението на хората, които са лишени от зрение... No
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeВто 15 Ное 2011 - 23:46

Определено не доставя същото удоволствие,ако я четеш на някакъв друг носител. Най-голямото ми удоволствие е да си купя нова книга,и като я разтворя,тя да мирише на новичко,да пипнеш страниците и с кеф да прочетеш книжката. Въпреки,че както вървят нещата,вече съм склонна да приема и електронния четец,просто защото на едно място можеш да събереш стотици книги и да ги разнасяш,където ти е удобно Smile
Върнете се в началото Go down
nestinarka




Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitimeСъб 19 Ное 2011 - 8:24

Аз пък предпочитам електронния вариант и не става въпрос само за финансови причини,а и за удобство да се сдобиеш с книга бързо и лесно.Даже бях правила запитване до едно издателство защо не продават повече книги в такъв формат- бих си купувала.А колкото до леглото - нося си и там лаптопа.Сега се замислаям за четец.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги в mp3 и електронен вариант   Книги в mp3 и електронен вариант - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книги в mp3 и електронен вариант
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Чат - книги
» Промоции на книги
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Аудио книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: