Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледах ...

Go down 
+117
Cecko
ninelle
Kikitkata87
dessy_2201
mirna82
Tonity
mirence70
seliyn
antoan
ioioto_0990
Мария Илиева
Kristina.ignatova
petia91
Valverde
Marry
vs_koleva
Veni821110
mishle55
galenceto123
Streamers_98
Spunk
Beta
Natalityy
metalcheto:*
katttia
maya20202
miglenaciq
lordgrafa
_My_Bloody_Romance
Black_Pearl_94
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
naso91
papazova
tanqdimi
rositsa72
Siara.V
the mortal vampire
ninatralenekova
lili82
achi89
siel
gabimabi
krasiva
hai_lin97
mineymouse
-- Vampire ^^
катрин
Lin4ity
juliana86
Мейси
LisaEl
радина666
tedi123
MisS_KaPriZna
Nessie
pri955
monit0o2
Leonore.
miladi_aY
tcecoo
in4eto7
pomagaloblog99
danne_1
Bloopy
lady1000
rozi_bj
rosedmitrii
venitu257
Silence_love
tedsi1
juleto_98
melinda_
mushmulkata
cold_lady_
b1skv1tka
Chocolate
mortisha
auroradevon
Elune
BB_fan_xD
morganvil_97
vasi738
bloody kiss
Tr!ck
nilgyun
asia81
milencety
wentlee
Scorpio
andjelika
emotion
nikivesy
corsalinda
lunallena
...beyond the sunrise...
aLeXx
poli8009
Aleks
Alice Cullen
Искра
vlado
Baklava
Lioness
Melrose
fanfantasy_
Mury
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
mia_chan
sladka_merka
121 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeНед 30 Мар 2014 - 12:09

дивергенти

вчера ходих да го гледам на кино, доста ми хареса, и въпреки че като цяло не харесвам тио и шейлийн като избор за главните герои (защото визуално са коренно различни от това, което си представях, докато четох първата книга), много ми хареса как предадоха цялостната им атмосфера. имаше доста неща, които ми се искаше да включат, но... съм доволна.
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeВто 1 Апр 2014 - 22:06

Дивергенти - гледах го миналата седмица и определено ми хареса. Всичко се развива като в книгата и това е най-хубавото.

Miss Pettigrew lives for a day
- много лека и приятна романтична комедия. Каня се да го гледам поне от месец, но днес ми дойде музата. Ейми Адамс и Лий Пейс изглеждат прекрасно като екранна двойка. А Франсис е брилянтна актриса. Препоръчвам го на всички, които обичат леките и неангажиращи истории, които въпреки всичко те карат дълго да се усмихваш.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeПет 4 Апр 2014 - 12:57

wentlee написа:
Дивергенти - гледах го миналата седмица и определено ми хареса. Всичко се развива като в книгата и това е най-хубавото.
...

Аз също го гледах. Не знам как е по книгата, не съм я чела, дори не бях чувала, но филмът ми хареса. Беше с интересен замисъл, добър актьорски състав и добре реализиран. Историята беше по-нетипична и грабна вниманието ми. Ако имам възможност, ще се снабдя с книгата/книгите и ще погледна и там как е. Smile
Върнете се в началото Go down
Black_Pearl_94

Black_Pearl_94


Брой мнения : 17
Join date : 05.04.2014
Age : 30
Местожителство : Varna

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeСъб 5 Апр 2014 - 14:37

Only Lovers Left Alive - Мисля, че филма е по книга, но не съм сигурна. Не съм я чела но филма ми направи много добро впечатление, според мен всичко е изпипано, атмосферата е много силно въздействаща и те кара да се потопиш в нея. Филма създава впечатление, че е много дълъг, но не утъпява. На мен лично адски много ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeСъб 5 Апр 2014 - 18:28

Дивергенти.
Останах очарована. Успяха да пресъздадат атмосферата от книгата. И свалям шапка за актьорската игра. Характерът на Фор изгря в целия си блясък... макар, честно, не си представях Трис така... мила. Минуси бяха: 1) сцените на ринга – във въображението ми е по-зрелищно, очаквах повече; 2) Вечерята у Трис. Все пак играят аскети – да бяха им сложили подобаващ сценичен грим (не да слагат молив и спирала на Трис и майка й и пр.).
Иначе, да, уникално. И саунтрака бе на ниво. Нямам търпение за следващата част.
6/6
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeЧет 17 Апр 2014 - 21:56

Ray.

От заглавието се подразбира, че става дума за Рей Чарлз, живота, кариерата му... биографичен филм.
Определено съм очарована, много ми хареса, а Джейми Фокс беше просто уникален в ролята на Рей Чарлз. Страхотно превъплъщение, определено заслужен Оскар. Препоръчвам на хората, които обичат музика и кино в едно, заслужава си да се изгледа този филм.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeСъб 19 Апр 2014 - 21:37

Need for Speed - като страстна почитателка на играта останах очарована от филма. Имах чувството, че сцените от последното състезание са излезли от творението на EA Games , особено онази част в гората. Сюжета, естествено, е доста по-различен, но все пак е филм и трябва да има някакъв смисъл в действията на героите, а не само безкрайни гонки с бързи коли. Добър подбор на актьорите, страхотна музика и бясна скорост - напълно по вкуса ми. SmileОценката от мен - 6+.


Последната промяна е направена от wentlee на Вто 6 Май 2014 - 23:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeВто 6 Май 2014 - 15:11

Pompeii - Нямах намерение да го гледам, но братовчедка ми настояваше, че е хубав, а и брат ми беше изтеглил само филми, които вече съм гледала. Оказа се, че наистина е интересен и дори не усетих как минава времето докато го гледах.
Върнете се в началото Go down
_My_Bloody_Romance

_My_Bloody_Romance


Брой мнения : 888
Join date : 20.03.2009
Age : 27
Местожителство : Сливен

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeВто 6 Май 2014 - 20:06

Pompeii -беше много интересен и ни държа в напрежение през цялото време. Силно го препоръчвам! 7/10

The other woman - гледах го на кино и отидох, само защото ми беше интересно как ще играе Ники Минаж. Филмчето е много свежо и забавно, а Камерън Диас е невероятно красива  In Love  9/10

Think like a man - определено се нарежда сред любимите ми филми. Забавен, интересен и поучителен и за жените, и за мъжете ;дд. А и саундтракът е перфектен. 10/10

Bling ring - филмът е базиран на статията на Венити Феър "The suspect wore Louboutins".Беше ми малко муден и предполагам, че не бих го гледала повторно 6/10

Battle of the year - гледам го за втори път, защото първия не можах да се докосна до изяществото на танците. Е и този път не можах, но не мисля, че проблемът е в мен. Като цяло танците бяха доста слабички. Иначе идеята за отборът, превръщащ се в семейство, ми допадна 8/10
Върнете се в началото Go down
http://hereyesdontlie.blogspot.com/
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeПет 9 Май 2014 - 23:26

Blackfish/Косатка
Един много добър документален филм за косатките в плен. Обръща внимание на 4те смъртни случая, на състоянието на косатките, до какви психологически проблеми води това да живеят в плен за наше забавление и пари.
Надявам се хората да го изгледат и да осъзнаят, че няма нищо добро в това да се държат затворени в малки басейни тези удивителни създания.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeЧет 15 Май 2014 - 23:48

Понеже не четете, да ви го напиша с големи букви да не го подминете:

Мненията в темата "Последният филм, който гледах..." трябва да се състоят от заглавието на филма и ПОНЕ ДВЕ ИЗРЕЧЕНИЯ! Също, има тема за последният сериал, който сте гледали в раздел СЕРИАЛИ! НЕ обичам темите ми да се спамят! Нарушилите това правило биват предлагани за БАН!
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeПет 23 Май 2014 - 0:45

frozen
НАЙ-НАКРАЯ. по средата на май. xD и беше много симпатичен и сладък и не ме е яд, че го гледам чак сега. най-хубаво е, когато вършиш нещо определено, когато си в настроение. дори да ти отнеме 5 месеца. ;д
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
_My_Bloody_Romance

_My_Bloody_Romance


Брой мнения : 888
Join date : 20.03.2009
Age : 27
Местожителство : Сливен

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeПет 23 Май 2014 - 11:16

Да разлаем съседите - всички, които го бяха гледали преди мен, ми казваха, че не им е харесал и че са разочаровани. И докато си вървяхме към киното, всички бяхме с ясната представа, че и на нас няма да ни хареса и ще си дадем парите ей така. Ми всъщност на мен ми хареса. Единствено краят ме разочарова, свърши едно такова никакво, претупано, всичко друго си беше на ниво. Имаше си забавните моменти, лафчетата и хубави момченца си имаше  Haha! 

Отмъстителите - все още не мога да проумея защо не съм го гледала досега, голяма грешка. Толкова любимци на едно място събрани= точене на лиги през цялото време  It wasn't me Историята беше интересна, през цялото време ме държа в напрежение. Много ми хареса!

Лесна, А? - имах прекалено много свободно време и това беше първият филм, който ми изскочи, а не бях гледала. Филмът беше интересен. Момиче лъже най-добрата си приятелка, че вече не е девствена, мислейки си, че са само двете и внезапно цялото училище разбира. Извода: една уж безобидна лъжа може да те направи най-мразения човек, така че внимавайте какво и пред кого казвате

Той не си пада по теб - имах големи очаквания за този филм. С толкова много известни и добри актьори очаквах, че ще стане един от любимите ми филми. Сбърках. Идеята беше интересна. Очевидно между мъжкото и женското мислене има огромна пропаст, а би било толкова по-лесно жените да приемаме буквално, каквото ни се казва, а не да се вкарваме във филма.

Мистър и мисис Смит - нужно ли е да казвам нещо за филма, освен че го ОБОЖАВАМ! Не е първият път, в който го гледам, но всеки път му се радвам безкрайно много. Ако не сте го гледали, силно ви го препоръчвам!
Върнете се в началото Go down
http://hereyesdontlie.blogspot.com/
lordgrafa




Брой мнения : 16
Join date : 04.06.2014

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeСря 4 Юни 2014 - 18:21

Годзила 2 - този филм много ме разочарова. След Годзила 1 имах някакви надежди, че ще направят нещо хубаво,но уви, тук дори и специалните ефекти не са нищо особено.За някакъв замисъл във филма ми е трудно да говоря, Годзила си се бие с другите чудовища, напомня ми малко на Трансформърс, а американската армия се бори със себе си Smile. За мен филма става само за убиване на време.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitimeНед 15 Юни 2014 - 11:42

ромео и жулиета (1996)
защо никой никога не ми е казвал колко е прекрасен и че трябва да седна да го гледам най-накрая?! Haha! супер добрата адаптация. няма даже нужда да го казвам.
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
Sponsored content





Последният филм, който гледах ...   - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 14 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледах ...
Върнете се в началото 
Страница 14 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Любим филм?
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Последният....
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: