Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледах ...

Go down 
+117
Cecko
ninelle
Kikitkata87
dessy_2201
mirna82
Tonity
mirence70
seliyn
antoan
ioioto_0990
Мария Илиева
Kristina.ignatova
petia91
Valverde
Marry
vs_koleva
Veni821110
mishle55
galenceto123
Streamers_98
Spunk
Beta
Natalityy
metalcheto:*
katttia
maya20202
miglenaciq
lordgrafa
_My_Bloody_Romance
Black_Pearl_94
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
naso91
papazova
tanqdimi
rositsa72
Siara.V
the mortal vampire
ninatralenekova
lili82
achi89
siel
gabimabi
krasiva
hai_lin97
mineymouse
-- Vampire ^^
катрин
Lin4ity
juliana86
Мейси
LisaEl
радина666
tedi123
MisS_KaPriZna
Nessie
pri955
monit0o2
Leonore.
miladi_aY
tcecoo
in4eto7
pomagaloblog99
danne_1
Bloopy
lady1000
rozi_bj
rosedmitrii
venitu257
Silence_love
tedsi1
juleto_98
melinda_
mushmulkata
cold_lady_
b1skv1tka
Chocolate
mortisha
auroradevon
Elune
BB_fan_xD
morganvil_97
vasi738
bloody kiss
Tr!ck
nilgyun
asia81
milencety
wentlee
Scorpio
andjelika
emotion
nikivesy
corsalinda
lunallena
...beyond the sunrise...
aLeXx
poli8009
Aleks
Alice Cullen
Искра
vlado
Baklava
Lioness
Melrose
fanfantasy_
Mury
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
mia_chan
sladka_merka
121 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
miglenaciq

miglenaciq


Брой мнения : 15
Join date : 20.07.2014
Age : 44
Местожителство : Русе

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeНед 20 Юли 2014 - 18:38

Годзила - и аз останах разочарована.На американците трябва да им се забрани със закон се опитват да правят филм за Годзила
Върнете се в началото Go down
maya20202

maya20202


Брой мнения : 16
Join date : 26.07.2014
Местожителство : Страната на чудесата

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeСъб 26 Юли 2014 - 21:44

Изгледах за поред път Бързи и Яростни: Токио дрифт. Страхотен филм, особено за почитателите на мощни автомобили. Smile
Върнете се в началото Go down
http://animenarutofans.bulgarianforum.net
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeСъб 23 Авг 2014 - 16:59

the fault in our stars

прекрасен беше. съсипа ме. гледахме го двете с братчедката снощи и се съсипахме от рев, fo' real, не помня кога за последно плаках толкова много на книга или филм. кастът беше перфектен, всички важни моменти и цитати бяха там. имаше и някои, които бяха нови, обаче също много ми харесаха. хуморът, о, да. 'от него ли е?' 'кое, херпесът ли?' Haha! замислих се, че може би, както с много други, не съм чела книгата в точния момент и може би съм била прекалено критично настроена, иначе е можело да я харесам много повече. и напоследък ми се случва много често заради филма да развивам закъсняла любов към книгата.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeНед 24 Авг 2014 - 20:46

Lucy - Гледах го на кино с брат ми. И двамата бяхме на мнение, че си заслужаваше парите. Началото беше малко скучно, но като цяло филма беше оригинален и готин.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeПет 29 Авг 2014 - 11:35

На ръба на утрешния ден

5/5

Известно ми беше участието на Том Круз. Известен ми беше [You must be registered and logged in to see this link.]. И това то.
Филмът е... изключителен. 1:45:37 удоволствие от киното.
Между другото, само аз ли попадах все и все на символика?
Spoiler:
Н-да. Дълго ще има да плямпам нечленоразделни възторзи за този филм.
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeСъб 8 Ное 2014 - 9:13

"Дракула-неразкаран".Не беше чак толкова лош.Хареса ми. Smile От много дълго време не се беше случвало.През последната година и половина се бях отчаяла от киното.Особено след "Гравитация" и още повече след "Игрите на глада 2".Но "Дракула" ми хареса.По-различен поглед върху историята,представен не като самия дявол,а като герой.А и Люк Евънс беше доста симпатичен. Smile
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeНед 23 Ное 2014 - 22:58

игрите на глада: сойка-присмехулка
част първа


докато го гледах в киното... беше окей. след като излязох от киното и го погледнах като цялостна картина? доста добър.. н-е мога. нямах най-хубавата нагласа и най-високите очаквания към него, обаче много ми хареса... вървеше малко бавно и мислех, че повече ще ме удари в емоциите, обаче имаше няколко неща, заради които си струваше:
- цялостната атмосфера беше много на място, а това ми е много важно
- всички сцени с бунтовниците. сууупер добри.
- 'дървото на обесения'. песента, сцената, сцената след нея. ревах непрестанно, докато звучеше. ако сте поне частично фенове, препоръчвам да не я слушате, преди да я чуете директно във филма - много по-въздействаща е така. (или може би съм само аз. обожавам текста от най-първия път, когато го четох в третата книга и ме трогва винаги. "are you, are you coming to the tree, where the dead man called for his love to flee" - и аз настръхвам всеки път.)
- играта на джош хъчърсън в ролята на пийта. краят. краят. боже господи, краят. сърцето ми щеше да изскочи. и джош с тая актьорска игра - просто ме хвърли в тъча и обещава, ще със следващия филм просто ще ми разкатае майката. xD

можеше и по-добре, предполагам, обаче ми въздейства много повече от предните два. както и трябваше.


Последната промяна е направена от Chocolate на Пон 24 Ное 2014 - 23:31; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeПон 24 Ное 2014 - 21:27

The Giver - Беше ми много странно, че по-голямата част от филма е черно-бял. Имаше смисъл да е такъв, но някак ми губеше интереса. Като цяло идеята на филма ми хареса и мисля, че и самият филм не беше лош, но не ме грабна, ако разбирате какво имам предвид.
Върнете се в началото Go down
katttia

katttia


Брой мнения : 17
Join date : 23.11.2014
Age : 33
Местожителство : Варна

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeПон 24 Ное 2014 - 21:39

Veronica Mars The Movie - Фен съм на сериала. И филмът ми хареса. Надявам се да има и втора част.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeПон 24 Ное 2014 - 23:29

Игрите на глада: Сойка-присмехулка, част 1

Хареса ми. Беше малко по-бездеен от предните, особено на фона на втория, но то така е и в книгата, пък и сега вече го няма напрежението и приключенията с Игрите, а е на ход войната. Беше повечко драма, очаквам втората част да е по-изпълнена с действия и екшън. Тази беше иначе много хубава, Дженифър отново влезе много добре в ролята на Катнис. Наистина моментът с песента беше... невероятен, може би най-доброто в целия филм. Много ми хареса и Пийта как го бяха направили, както и Джоана - точно така си ги представях като четох книгата. Не съм разочарована, дори напротив - доволна съм. Чакам и другата част с нетърпение. Smile
Върнете се в началото Go down
metalcheto:*

metalcheto:*


Брой мнения : 16
Join date : 30.11.2014
Age : 23
Местожителство : София

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeНед 30 Ное 2014 - 15:26

Академия за вампири-обаче книгата повече ми харесва
Върнете се в началото Go down
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeНед 21 Дек 2014 - 19:48

The Maze Runner - Беше доста интересен и чакам следващия с нетърпение. Единственото нещо, което не ми се връзва е как накрая на групата им отне толкова време и усилия да стигнат до изхода, а Гали след тях успя за нула време. Haha!

Teenage Mutant Ninja Turtles - Бях малко скептично настроена отначало, но се оказа интересен и забавен филм. Сцената с асансьора беше просто ... Луд смях
Върнете се в началото Go down
Natalityy

Natalityy


Брой мнения : 19
Join date : 01.01.2015
Age : 23
Местожителство : Свищов,България

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeЧет 1 Яну 2015 - 15:29

Хахаха последния филм,който гледах беше Vampire Academy и съм много зарибена по него и книгите прочетох останаха ми само последните две части..Честно казано филма е страхотен и Дмитрий също..харесват ми героите и са паснали идеално !! :Р jumping happily [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeПет 9 Яну 2015 - 0:09

Хобит: Битката на петте армии

За жалост последната част... Но пък трилогията завърши подобаващо. Ефекти, актьорска игра, всичко беше... класа. Питър Джаксън е просто невероятен творец и професионалист, всичко отново беше пресъздадено по невероятно красив начин и с такива детайли... Да не забравя - музиката на Хауърд Шор беше като последен щрих към един шедьовър, точно като при "Властелинът...".
Цялостно филмът може би не беше най-добрият от трите Хобита, но в крайна сметка беше страхотен финал, очарована съм за пореден път от актьорската игра на състава, на места се просълзих, битките бяха умопомрачителни и страшно майсторски направени. Феновете на филмите съм сигурна, че ще бъдат съгласни с мен - филмът и като цяло трилогията "Хобит" подобаващо напомниха на зрителите за "Властелинът...". Който още не е гледал, да бяга към киното! Smile
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitimeПон 2 Мар 2015 - 18:55

Fifty Shades of Grey (2015)

Гледах го for the lolz, bless them torrent sites, с една приятелка си правихме скайп гледане и се пръснах от смях, докато тя се отчая от живота. Haha! Слаба ракия като цяло - половината актьори бяха дървета, сценарият куцаше здраво, а нещото, което най-много ме изнерви, беше как са преправили някои моменти от книгата по начин, който прави Крисчън не чак толкова тотален задник, какъвто всъщност е.

Саундтракът обаче е адският. Една приятелка беше останала с впечатлението, че съм фенка на нюансите (което ме хвърли в пълно възмущение xD), най-вероятно защото по едно време слушах Earned it около 700 пъти на ден. Haha!
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
Sponsored content





Последният филм, който гледах ...   - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 15 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледах ...
Върнете се в началото 
Страница 15 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Любим филм?
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Последният....
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: