Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледах ...

Go down 
+117
Cecko
ninelle
Kikitkata87
dessy_2201
mirna82
Tonity
mirence70
seliyn
antoan
ioioto_0990
Мария Илиева
Kristina.ignatova
petia91
Valverde
Marry
vs_koleva
Veni821110
mishle55
galenceto123
Streamers_98
Spunk
Beta
Natalityy
metalcheto:*
katttia
maya20202
miglenaciq
lordgrafa
_My_Bloody_Romance
Black_Pearl_94
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
naso91
papazova
tanqdimi
rositsa72
Siara.V
the mortal vampire
ninatralenekova
lili82
achi89
siel
gabimabi
krasiva
hai_lin97
mineymouse
-- Vampire ^^
катрин
Lin4ity
juliana86
Мейси
LisaEl
радина666
tedi123
MisS_KaPriZna
Nessie
pri955
monit0o2
Leonore.
miladi_aY
tcecoo
in4eto7
pomagaloblog99
danne_1
Bloopy
lady1000
rozi_bj
rosedmitrii
venitu257
Silence_love
tedsi1
juleto_98
melinda_
mushmulkata
cold_lady_
b1skv1tka
Chocolate
mortisha
auroradevon
Elune
BB_fan_xD
morganvil_97
vasi738
bloody kiss
Tr!ck
nilgyun
asia81
milencety
wentlee
Scorpio
andjelika
emotion
nikivesy
corsalinda
lunallena
...beyond the sunrise...
aLeXx
poli8009
Aleks
Alice Cullen
Искра
vlado
Baklava
Lioness
Melrose
fanfantasy_
Mury
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
mia_chan
sladka_merka
121 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 0:19

Avengers: Infinity War


Страхотен е!!! Препоръчвам го горещо! Супер вълнуващ, ефектите са страхотните, лафове не липсват, смееш се, плачеш, на тръни си - всичко накуп! Актьорите, събрани на едно място - пиршество!!! Краят беше... нямам думи. Бягайте в кината!
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeЧет 3 Май 2018 - 17:52

Джурасик Парк 2 :Р След него започва Джурасих Парк 3.А преди това беше Джурасих Парк 1. Haha!
Ама гледане при мен е силно казано.Телевизора боботи,а аз от време на време поглеждам до къде е стигнал Т-Рекс и кой си е хапнал.Хубаво е,че децата не обръщат внимание на телевизора ако не работа на Baby Tv.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeНед 13 Май 2018 - 16:07

emotion написа:
Avengers: Infinity War


Страхотен е!!! Препоръчвам го горещо! Супер вълнуващ, ефектите са страхотните, лафове не липсват, смееш се, плачеш, на тръни си - всичко накуп! Актьорите, събрани на едно място - пиршество!!! Краят беше... нямам думи. Бягайте в кината!

Не съм фенка по принцип, даже си признавам, че като цяло съм горе-долу с предразсъдъци към повечето филми за супергерои, но ми хареса и на мен. Определено имаше от всичко и си заслужава, особено за кино. Чак се заинтригувах и мисля да гледам и тези от поредиците, които не съм гледала (като цяло май от всички филми за Отмъстителите, Железния човек, Капитан Америка и т.н. съм гледала около 3 филма общо).
Върнете се в началото Go down
vs_koleva




Брой мнения : 25
Join date : 19.05.2018

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeСъб 19 Май 2018 - 17:56

Междузвездни войни: Последните джедаи
Върнете се в началото Go down
Marry

Marry


Брой мнения : 18
Join date : 31.05.2018

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeЧет 31 Май 2018 - 19:18

"Скорост 1 и 2" за пореден път, мега са яки. Скоро смятам да си пусна "Бодигард", че нещо ми се гледа за не знам кой път.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeПон 11 Юни 2018 - 13:43

Deadpool и на следващия ден Deadpool 2 на кино. Ами, може да се каже, че малко ми поразчупи предубеждението, че всички филми за супергерои са ми скучни (той Дедпул си каза, че не е герой, де Haha!) ии не мога да си представя как с години си мислех, че Райън Рейнолдс не е секси jumping happily Втората част доста ми издишаше, като всички продължения на много харесвани филми, но накрая развръзката беше готина. В крайна сметка първата част ми остава по-любима. 

Вчера гледах Bruce Almighty, защото приятелят ми смята, че Джим Кери е най-добрия комедиен актьор евър, а пък аз мисля, че актьорската му игра е мега лигава и от всичко, което съм гледала с него, го харесвам само в Eternal Sunshine. Беше ми интересен, но не беше топ Haha! Пък и просто... не мога. В Джим Кери има нещо психопатско. Не мога искрено да се забавлявам от него - или ме дразни, или ме creep-ва.
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
Valverde




Брой мнения : 21
Join date : 08.07.2018
Age : 28

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeНед 8 Юли 2018 - 21:25

Последният филм, който гледах е Слънце в полунощ.
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeСъб 14 Юли 2018 - 21:36

"Сикарио",ама първия.Много ми хареса.Искам да гледам и втория, и скоро ще отида на кино.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeПон 16 Юли 2018 - 15:32

Аз гледах "Сикарио 2: Солдадо" последно.
Честно казано, малко се разочаровах, стори ми се доста хаотичен и като цяло по-слаб като сюжет от първия. Но филмът все пак е добре, струва си.
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeСря 8 Авг 2018 - 13:45

"Пчеличката Мая:Игрите на меда". :Р За първи път заведохме Бобо на кино.Трепереше от радост!Хапна си поничка,в залата пуканки.Пи сокче.А когато този огромен екран светна и чу озвучаването в залата, се разпищя от щастие!Толкова емоции имаше в малките му детски очички!Но понеже прожекцията беше от 11:45 и към средата на филма просто заспа. Haha! И мама и тати догледаха детското.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeЧет 9 Авг 2018 - 10:39

"Мисията невъзможна: Разпад".
Хареса ми - много готини каскади, много яки екшън сцени, престрелки, бой. Като цяло със сюжет подобен тип филми рядко могат да изпъкнат, но си личеше колко много пари са наляти във филма, за да бъде добре направен. Препоръчвам - определено е супер за разтоварване, имаше и смях, малко драма, хубав екшън е.
Върнете се в началото Go down
petia91




Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2018

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeСъб 18 Авг 2018 - 13:02

Rampage: Унищожителите Страхотен филм , държи те под напрежение , комбинация от сълзи и смях . За тези които харесват фантастика , заслужава си гледането .
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeСъб 18 Авг 2018 - 15:27

Искра написа:
"Мисията невъзможна: Разпад".
Хареса ми - много готини каскади, много яки екшън сцени, престрелки, бой. Като цяло със сюжет подобен тип филми рядко могат да изпъкнат, но си личеше колко много пари са наляти във филма, за да бъде добре направен. Препоръчвам -  определено е супер за разтоварване, имаше и смях, малко драма, хубав екшън е.

И аз гледах него и мнението ми е същото Smile Готин филм се оказа, въпреки че му идват много частите вече.
Върнете се в началото Go down
Kristina.ignatova

Kristina.ignatova


Брой мнения : 16
Join date : 05.09.2018

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeВто 11 Сеп 2018 - 1:23

Afterburn Aftershock - По книгите Еуфория и Екстаз на Силвия Дей
Върнете се в началото Go down
Мария Илиева




Брой мнения : 11
Join date : 11.09.2018

Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitimeСъб 15 Сеп 2018 - 19:24

Книжка за възрастни :-) много е як
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледах ...   - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 17 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледах ...
Върнете се в началото 
Страница 17 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Любим филм?
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Последният....
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: