Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледах ...

Go down 
+117
Cecko
ninelle
Kikitkata87
dessy_2201
mirna82
Tonity
mirence70
seliyn
antoan
ioioto_0990
Мария Илиева
Kristina.ignatova
petia91
Valverde
Marry
vs_koleva
Veni821110
mishle55
galenceto123
Streamers_98
Spunk
Beta
Natalityy
metalcheto:*
katttia
maya20202
miglenaciq
lordgrafa
_My_Bloody_Romance
Black_Pearl_94
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
naso91
papazova
tanqdimi
rositsa72
Siara.V
the mortal vampire
ninatralenekova
lili82
achi89
siel
gabimabi
krasiva
hai_lin97
mineymouse
-- Vampire ^^
катрин
Lin4ity
juliana86
Мейси
LisaEl
радина666
tedi123
MisS_KaPriZna
Nessie
pri955
monit0o2
Leonore.
miladi_aY
tcecoo
in4eto7
pomagaloblog99
danne_1
Bloopy
lady1000
rozi_bj
rosedmitrii
venitu257
Silence_love
tedsi1
juleto_98
melinda_
mushmulkata
cold_lady_
b1skv1tka
Chocolate
mortisha
auroradevon
Elune
BB_fan_xD
morganvil_97
vasi738
bloody kiss
Tr!ck
nilgyun
asia81
milencety
wentlee
Scorpio
andjelika
emotion
nikivesy
corsalinda
lunallena
...beyond the sunrise...
aLeXx
poli8009
Aleks
Alice Cullen
Искра
vlado
Baklava
Lioness
Melrose
fanfantasy_
Mury
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
mia_chan
sladka_merka
121 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeСря 19 Сеп 2018 - 18:45

"Небостъргачът".Предвидим и скучен филм.
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeСъб 22 Сеп 2018 - 14:48

"Сикарио 2"-абе първият филм беше по-хубав!Нещо не ме подпали този.Дали защото го гледах на части,заради децата....Не знам.Но като видях финала,май ще има и трети филм.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeПет 5 Окт 2018 - 1:39

Такси 1-2-3-4-5

Тъй като никога не ги бях гледала... Знам, че от mindless comedy не трябва да имам големи очаквания, ама пак, надявах се да е по-добре Haha! Личната ми класация е 1, 3, 4, 2, 5. Първият си остава класика, всичко останало ми се вижда като насилени продължения за още пари. Е, може би 3 не чак толкова, нооо да. Втората част се преструвам, че не съществува, толкова калпава ми се стори, 3 и 4 бяха еднакво забавни, но не като първата. (А 4 може би щеше да ми хареса повече, ако Марион Котияр беше още там... виждах нещо мило в мисълта, че е станала голяма работа в Холивуд, но все пак е продължила да участва в продълженията на филма, от който едва ли не е тръгнала... I know. I'm petty.)
Петата беше... тотална гавра. Искам си 2-та часа обратно.
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
ioioto_0990




Брой мнения : 17
Join date : 12.09.2018

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeПет 5 Окт 2018 - 17:30

Малката русалка. Тази година излезе нов вариант на приказката. Интересен е за любителите на приказкате от детството.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeНед 21 Окт 2018 - 19:18

Venom
Приятелят ми ме заведе - той беше много надъхан да го гледа, аз обяснявах как нищо няма да ми хареса, защото ппц не харесвам филмите по комикси и... сега ме е срам да си призная колко се изкефих на всяка минута от филма, само и само за да не го чуя да ми казва "аз казах ли ти" jumping happily
Хумора, историята, ефектите, диалога между Еди и Венъм... Даже не мога да повярвам, че аз го казвам, обаче даже ми е малко жал, че не са го направили 16+, защото такава история с такъв герой си й приляга да е малко пo-gory. Мда. И още повече ми е жал, че ако има продължение, ще е с друг главен герой.

A Star Is Born
Ох... тук пък имам чувството, че нещо не ми е в ред, защото след толкова много превъзнасяне по филма, което слушах, някак не ми се стори чак толкова Велик с главно В.
Това, което не мога да отрека, е, че Лейди Гага е МЕГА. Много ми хареса как игра (пеенето е ясно) и много ми харесаха близките кадри на лицето й. Много, много красива жена <3
Колкото до нещата, които не ми харесаха - най-обективния факт: сюжетът се развива супер бързо. А субективното: героят на Брадли Купър ми беше противен от първата минута. В смисъл, че то е ясно, че е много broken и тъй нататък, ама някак всички освен мен успяха да му симпатизират, а на мен просто ми беше... противен. И ми беше противно, че Али някак просто беше ок с проблемите му и почти не се конфронтира с него за тях, и се влюби мега много въпреки това, а той не се и опита поне заради нея да работи по тия проблеми, докато не станаха съвсем зле нещата. Ясно е, че той е добър човек, но от първата секунда ми беше ясно и че e bad news и на нейно място щях да бягам надалече. Та това през тия 2 часа много ме дразнеше.
Иначе четох, че това е първи опит на Купър да режисира и... ами, евалата. Трябва да му се признае.
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeСъб 17 Ное 2018 - 17:33

Bohemian Rhapsody

Хареса ми много, според мен Рами Малек се превъплъти страхотно във Фреди. Всички актьори играха много добре, страхотно са ги подбрали да приличат толкова много на истинските Куин, лично според мен историята за тях и бандата им беше пресъздадена много хубаво, а и съм с две ръце "за", че правят такъв филм, с който да почетат едни велики музиканти, както и да насочат вниманието на днешното поколение към гиганти, които си струва да си пуснеш и да послушаш.
Имаше хумор, драма, моменти, в които плачеш, моменти, в които пееш и пляскаш по емблематичния начин на "We will rock you".
Определено го препоръчвам на хората, които поне малко харесват класическата рок музика от едно време. Страхотна игра, страхотна музика и изключително много ми се иска Рами да вземе Оскар за главна мъжка роля.
Върнете се в началото Go down
antoan

antoan


Брой мнения : 33
Join date : 09.07.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeЧет 22 Ное 2018 - 22:16

"The Princess Switch"
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeЧет 29 Ное 2018 - 15:55

"Код Меркурий".Прекрасен филм със силен замисъл.Представя невероятно животът на едно дете с аутизъм.Много изчистена игра на детето и идеално пресъздаване на характерните особености на аутистите.

Една реплика на героя на Брус Уилс ще я помня винаги
-Той вижда действителността по различен начин!"
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeЧет 31 Яну 2019 - 1:35

Аквамен

Продължавам да приказвам как филмите по комикси не са моето нещо... но отидох да го гледам 2 пъти за 10 дни... не знам... Haha! Първото гледане беше на IMAX (не бях ходила на такова кино никога преди) и беше мега. В сравнение второто гледане (на обикновено 3D) чак ме разочарова. Но пък разликата в цените на двата билета беше 9 лева, така че...
Та, какво да си кривя душата, филмът си беше супер откъм entertainment value. Джейсън Момоа не е точно моят тип, така че първата му сцена в подводницата с тия забавени каданси и отмятане на косата ми беше малко на границата между абсурдна и приятна за гледане Луд смях Но пък хуморът си беше окей и ефектите бяха супер. И това ми беше достатъчно.
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
seliyn




Брой мнения : 16
Join date : 25.02.2019

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeПон 25 Фев 2019 - 15:44

Последния филм който гледах беше Джон Уик двете части не го бях гледала и ми хареса Smile иначе на кино последния беше Алита и там беше кеф.
Върнете се в началото Go down
mirence70




Брой мнения : 21
Join date : 10.03.2019

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeНед 10 Мар 2019 - 9:44

Роди се звезда много ми хареса лейди гага е невероятна
Върнете се в началото Go down
Tonity




Брой мнения : 16
Join date : 19.03.2019

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeВто 19 Мар 2019 - 1:13

Честно казано Джон Уик е някакъв вариант на " безсмъртния". Не може ти да убиеш 20 човека, а теб нито веднъж. Този сюжет на американски филми стана доста банален. Но пък за убиване на времето, става ..
Върнете се в началото Go down
mirna82

mirna82


Брой мнения : 44
Join date : 15.01.2009
Age : 41
Местожителство : Сливен

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeВто 28 Май 2019 - 15:37

Последният филм, който гледах и очаквах с огромно вълнение е "Пазителите - краят на играта". Честно казано, одобрявам го, въпреки че предната част бе значително по - интересна. Но като цяло се надявам на много повече. Няма да издавам кое точно не ми е харесало, нищо ще давам спойлери. Но е факт, почти всеки филм, който веднъж се е харесал много, след това продълженията му се скриват в сянката на първия.... Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
dessy_2201




Брой мнения : 25
Join date : 18.01.2009

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeПет 19 Юли 2019 - 23:06

Последният филм който гледах е След, но според мен беше много слабо изпълнение.
Върнете се в началото Go down
Kikitkata87




Брой мнения : 1
Join date : 08.08.2019

Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitimeЧет 8 Авг 2019 - 13:20

Вчера гледах Бързи и яростни - много ми хареса беше повече комедия отколкото екшън. Препоръчвам го.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледах ...   - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 18 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледах ...
Върнете се в началото 
Страница 18 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Филм по книга
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...
» Препоръчай филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: