Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледах ...

Go down 
+117
Cecko
ninelle
Kikitkata87
dessy_2201
mirna82
Tonity
mirence70
seliyn
antoan
ioioto_0990
Мария Илиева
Kristina.ignatova
petia91
Valverde
Marry
vs_koleva
Veni821110
mishle55
galenceto123
Streamers_98
Spunk
Beta
Natalityy
metalcheto:*
katttia
maya20202
miglenaciq
lordgrafa
_My_Bloody_Romance
Black_Pearl_94
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
naso91
papazova
tanqdimi
rositsa72
Siara.V
the mortal vampire
ninatralenekova
lili82
achi89
siel
gabimabi
krasiva
hai_lin97
mineymouse
-- Vampire ^^
катрин
Lin4ity
juliana86
Мейси
LisaEl
радина666
tedi123
MisS_KaPriZna
Nessie
pri955
monit0o2
Leonore.
miladi_aY
tcecoo
in4eto7
pomagaloblog99
danne_1
Bloopy
lady1000
rozi_bj
rosedmitrii
venitu257
Silence_love
tedsi1
juleto_98
melinda_
mushmulkata
cold_lady_
b1skv1tka
Chocolate
mortisha
auroradevon
Elune
BB_fan_xD
morganvil_97
vasi738
bloody kiss
Tr!ck
nilgyun
asia81
milencety
wentlee
Scorpio
andjelika
emotion
nikivesy
corsalinda
lunallena
...beyond the sunrise...
aLeXx
poli8009
Aleks
Alice Cullen
Искра
vlado
Baklava
Lioness
Melrose
fanfantasy_
Mury
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
mia_chan
sladka_merka
121 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
АвторСъобщение
bloody kiss

bloody kiss


Брой мнения : 29
Join date : 02.09.2010
Age : 27
Местожителство : ♥... City of Death ...♥

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeСъб 24 Сеп 2011 - 12:42

The Caller ( 2011 )
Адски тъп филм , голяма загуба на време ! Гледах първите 20 минути от него , останалите ги проспах сладко ! ;дд
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeСъб 24 Сеп 2011 - 13:33

(500) days of Summer
Адски красив и... реален. Актьорската игра беше на ниво, историята
беше по хубав начин разказана - хареса ми как започнаха със... края ;д
и тогава започнаха да разказват от началото.
И един цитат много ми хареса - “This is not a love story. This is a story about love.”
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeПон 3 Окт 2011 - 18:02

"One True Love"

За втори или трети път го гледам, но много го харесвам. Самата история е интересно поднесена, самият филм е приятен и много хубав. Актьорският състав също много ми харесва. Препоръчвам го на всеки, който не го е гледал, заслужава си. Smile

Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeСря 5 Окт 2011 - 18:22

"Марли и аз"-нямате си и представа колко ревах накрая.А като започна си виках,че точно от това имах нужда.Едно забавно и леко филмче за разпускане.А като свърши какво стана?ревах като магаре. Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
melinda_

melinda_


Брой мнения : 27
Join date : 09.10.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 10:38

Отвлечен с Тейлър Лаутнър
Върнете се в началото Go down
juleto_98

juleto_98


Брой мнения : 42
Join date : 07.05.2010

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 16:36

Friends with Benefits-много хубав и забавен Bravo
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeПон 10 Окт 2011 - 20:33

"Big Daddy"

Много свежарски филм, адски много ми допадна! В интерес на истината не съм го гледала досега и ми остана една приятно усещане от този филм. Историята е хубава, актьорите са големи пичове (най-много се кефих на Роб Шнайдер, разбира се, въпреки че не играеше много главна роля). С удоволствие бих го гледала отново. Не одобрявам много системата на възпитание, която използва бащата, но пък се забавлявах.

Върнете се в началото Go down
tedsi1

tedsi1


Брой мнения : 30
Join date : 09.10.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeПон 10 Окт 2011 - 21:36

Нощта на ужасите, невероятен филм I love you
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeВто 18 Окт 2011 - 15:42

Туристът - нещо не ми хареса, щом заспах по средата на филма... беше ми леко муден, идеята му нещо не ми допадна.
Смъртоносен враг - интересна идея имаше филмът. Беше ми интересен през цялото време, стояла съм на нокти почти през цялото време. Актьорската игра ми допадна много. Като цяло много ми хареса филмът. ^^
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeПон 24 Окт 2011 - 21:48

Crazy, stupid, love.
Ех, с Райън Гослинг е, може ли да не ми хареса? Много свежарско филмче, голяма бъркотия стана към края - хич не очаквах някои неща. Много се изкефих на Райън - както винаги в идеална форма, супер изглежда и много добре влезе в ролята на сваляч от класа. Като цяло филмът беше с малко по-нетипичен сюжет от ежегодните романтични комедийки и съм доволна.

Horrible bosses.
Малко се опитваха май да повторят успеха на "Запоите" и на "Път с предимство" или поне на мен на тези комедии ми напомни този филм. Забавен, свеж, да, не беше чак толкова смешен колкото "Път...", поне според мен, но беше добре. Хареса ми. А Дженифър Анистън си остава страхотна мацка, независимо на колко години е вече. Smile
Върнете се в началото Go down
Silence_love

Silence_love


Брой мнения : 66
Join date : 08.02.2009

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeВто 25 Окт 2011 - 0:06

Harry Potter 7 part 2 чесно казано разочарована съм първата част ми хареса но тази....От целия филм само три сцени бяха хубави май май....
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeСъб 5 Ное 2011 - 21:45

Крадец на животи

През цялото време ме държеше на тръни този филм. По принцип този тип филми ми бъркат в мозъка и не ми действат особено добре, но го изтраях до края единствено заради Анджелина. Не беше лош, актьорската игра бе на изключително ниво, завърши неочаквано, определено мислех, че края ще е друг, но се зарадвах, че гаднярът умря (забравих името на героя, става въпрос за извратеняка, който убиваше през път и над път...). Не бих го гледала повторно, но определено филма не е лош. Smile
Върнете се в началото Go down
venitu257




Брой мнения : 25
Join date : 06.11.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeНед 6 Ное 2011 - 18:42

Последният ми беше за Хари Потър мисля Haha! Гледах го по телевизията
Върнете се в началото Go down
rosedmitrii

rosedmitrii


Брой мнения : 29
Join date : 02.11.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeСря 9 Ное 2011 - 11:38

Последния фимл който то гледах беше "Палавата класна".Забавен,малко скучен ,но с идеална игра от страна на Камерън Диас,много е готина.Филма показва,че на света няма само пари, а и любов.
Върнете се в началото Go down
rozi_bj

rozi_bj


Брой мнения : 1189
Join date : 31.01.2009
Местожителство : Плевен

Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitimeПет 11 Ное 2011 - 10:46

The Sisterhood of the Traveling Pants - съвсем случайно го мернах и си дръпнах и двете части... Уау, оказа се един от най-хубавите филми, които съм гледала, напълно сериозно. Има си всичко - и забавни, и тъжни моменти, разплака ме няколко пъти (аз не плача на филми), смях се с глас доста повече и като цяло мисълта ми е, че напълно си заслужава и го препоръчвам на всички (момичета - имам съмнения, че ще се хареса особено на момчетата Haha!).
Кратко резюме: четири приятелки са заедно от деца, макар че са абсолютно различни и като външност, и като характер, и един ден намират в магазин за дрехи втора употреба чифт дънки, който мистериозно става на всяка от тях. Тъй като за лятото момичетата ще се разделят за пръв път от години, те решават да основат Сестринството на пътуващите панталони и да си ги пращат една на друга, като всяка може да ги задържи за една седмица и после трябва в писмо до следващата да опише какво й се е случило, докато ги е носила.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледах ...   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледах ...
Върнете се в началото 
Страница 6 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Любим филм?
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Последният....
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: