Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледах ...

Go down 
+117
Cecko
ninelle
Kikitkata87
dessy_2201
mirna82
Tonity
mirence70
seliyn
antoan
ioioto_0990
Мария Илиева
Kristina.ignatova
petia91
Valverde
Marry
vs_koleva
Veni821110
mishle55
galenceto123
Streamers_98
Spunk
Beta
Natalityy
metalcheto:*
katttia
maya20202
miglenaciq
lordgrafa
_My_Bloody_Romance
Black_Pearl_94
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
naso91
papazova
tanqdimi
rositsa72
Siara.V
the mortal vampire
ninatralenekova
lili82
achi89
siel
gabimabi
krasiva
hai_lin97
mineymouse
-- Vampire ^^
катрин
Lin4ity
juliana86
Мейси
LisaEl
радина666
tedi123
MisS_KaPriZna
Nessie
pri955
monit0o2
Leonore.
miladi_aY
tcecoo
in4eto7
pomagaloblog99
danne_1
Bloopy
lady1000
rozi_bj
rosedmitrii
venitu257
Silence_love
tedsi1
juleto_98
melinda_
mushmulkata
cold_lady_
b1skv1tka
Chocolate
mortisha
auroradevon
Elune
BB_fan_xD
morganvil_97
vasi738
bloody kiss
Tr!ck
nilgyun
asia81
milencety
wentlee
Scorpio
andjelika
emotion
nikivesy
corsalinda
lunallena
...beyond the sunrise...
aLeXx
poli8009
Aleks
Alice Cullen
Искра
vlado
Baklava
Lioness
Melrose
fanfantasy_
Mury
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
mia_chan
sladka_merka
121 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeСъб 16 Ное 2013 - 15:21

My fair lady с Одри Хепбърн. Много стар, но определно носи чара на времето си, а госпожица Хепбърн все още не е придобила острите черти, които толкова ме подразниха в Закуска в Тифани


Последната промяна е направена от papazova на Сря 20 Ное 2013 - 3:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeСря 20 Ное 2013 - 19:46

Цитат :

+ Това, че мнения в темата "Какво гледахте за последно", които съдължат само името на филма/сериала и тн. или пък името и "Много е хубав" ще бъдат ТРИТИ. Напишете поне с два реда какво ви е харесало и какво не във филма, иначе как останалите ще разберат за какво иде реч ?
Постоянно! Следващият, който НЕ спази това условие ще бъде баннат! Обещавам!
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeВто 26 Ное 2013 - 13:41

Последно гледах Параноя. Имах големи надежди за филма, но те сякаш не се оправдаха напълно. Не беше лош де, но просто не беше и толкова добър, колкото си мислех, че ще бъде. Действието се развиваше малко мудно, краят беше добър за сметка на това. Останах с впечатлението, че бяха заложили всичко на сексапила на двамата главни герои - актьорът Лиъм и една руса мацка, все пак сексът продава. Та заради това бяха забравили да се потрудят повече върху динамиката и напрежението във филма. Е, не отричам, че точих лиги Haha!Тааа... мисълта ми беше, че филмът е средно ниво. Smile
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeСъб 30 Ное 2013 - 11:37

Ейбрахим Линкълн: Ловецът на вампири
Ефекти. И история.
Нямаше ги онези мили (ирония, братче) моменти, които ме карат да се почувствам част от историята, да се смея и цупя свободно, да признавам забивките на персонажите. Не. Нямаше го. Затова и се изненадах, че филмът ми хареса.
И не просто хареса.
Постоянно движение, постоянно напрежение. Развити герои и да вървят по дяволите паразитните думи, ОТЛИЧНО ИДЕАЛНО развити персонажи.
И нещо повече – нямаше го онзи Абсолют при поднасянето на историята, бяха поставили грозотата до красотата, вместо да смекчат първата. Това, което искам да кажа – целият снимачен екип бе поднесъл историята през човешки очи, дори когато ставаше въпрос за вампири, препускащи коне и война. За това спомогна актьорската игра.
И все пак, след всичкото бля-бля, му давам 8,5/10
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeНед 1 Дек 2013 - 14:03

the hunger games: catching fire

задмина очакванията във всяко отношение и сега пак ми се четат книгите.
финик и джоана > all.
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeПон 2 Дек 2013 - 23:41

Who framed Roger Rabbit - беше ми за домашно да го изгледам и мога с ръка на сърцето да кажа, че това е най-приятното домашно, което някога ми е давано или съм изпълнявала (защото 2те не са едно и също в моя случай). Горещо го препоръчвам на всички не само заради историческата стойност на филма, но и заради уникалната история Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeВто 3 Дек 2013 - 0:09

Игрите на глада: Възпламеняване.

На кино. По принцип първата част не ми хареса особено, беше ми някак... не знам, самата нишка ми се губеше, леко ми се видя безсмислен, но все пак филм с потенциал. Втората част беше далеч по-добра във всеки аспект. Действията бяха по-динамични, ефектите - по-добри, историята вече се насочи в някаква посока и й се видя смисълът. Така че като цяло - филмът не е лош, предполагам феновете на поредиците много ще го харесат.

Храбро сърце.

Анимацийка, много сладка и забавна. Историята не беше нещо нетипично, но самият начин на пресъздаване беше хубав. Като на всяка анимация, може посланието в почти всички да е еднакво, но всяка си има уникален чар, винаги ще ги харесаш и ще те очароват. Препоръчвам го.

Код Олимп.


С Джерард Бътлър, може да се каже типичен американски екшън, прославящ Съединените Американски Щати и акцентиращ върху гордостта и силата на американците и пр. и пр. Като цяло не е лош филм, но мисля, че е по-скоро от онези, които са за по 1 гледане.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeНед 8 Дек 2013 - 12:52

Смърфовете 2
Смърфовете ме дразнят. Дразгите м/у Гаргамел и Азарел - забавляват. Сюжета не струва, но саунтрака е на ниво и има мн. истини за живота.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeНед 8 Дек 2013 - 13:37

[7.12.2013 г. 15:40:59] картофче: бтв гледах the starving games
[7.12.2013 г. 15:41:05] картофче: което въобще не беше добра идея
[7.12.2013 г. 15:41:18] картофче: ама поне имаше катнис/пийта секс ;д
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
naso91




Брой мнения : 15
Join date : 10.12.2013

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeВто 10 Дек 2013 - 18:51

[quote="Искра"]Игрите на глада: Възпламеняване.

На кино. По принцип първата част не ми хареса особено, беше ми някак... не знам, самата нишка ми се губеше, леко ми се видя безсмислен, но все пак филм с потенциал. Втората част беше далеч по-добра във всеки аспект. Действията бяха по-динамични, ефектите - по-добри, историята вече се насочи в някаква посока и й се видя смисълът. Така че като цяло - филмът не е лош, предполагам феновете на поредиците много ще го харесат.

Апсолютно съгласен, първи филм изобщо не ми хареса, като се има на предвид уникалната книга... 2рата част са я направили доста по-добре. Особено добре бяха направили самите ефекти. Това гледах последно.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeСъб 14 Дек 2013 - 14:29

rise of the guardians. канех се да го гледам от доста време, най-накрая се наканих, като предложих да го гледаме в часовете по английски. и беше по-хубав, отколкото очаквах. и влудяващо миличък. ugh. :з
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeВто 17 Дек 2013 - 15:24

Игрите на глада 2 - със сигурност беше много по-добър от първия филм. Ефектите бяха 100 пъти по-хубави, имаше повече динамика, дори актьорската игра ми се стори по-добра. Изкефих се максимално на филма. Препоръчвам го.
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeСря 18 Дек 2013 - 17:24

Chocolate написа:
rise of the guardians. канех се да го гледам от доста време, най-накрая се наканих, като предложих да го гледаме в часовете по английски. и беше по-хубав, отколкото очаквах. и влудяващо миличък. ugh. :з

Един от много любимите ми филми.

Аз последно гледах трилогията на Нолан за Батман. Не съм чак такъв фен и не знам защо толкова я плюят, но на мен  ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeВто 24 Дек 2013 - 14:43

Гневът на титаните

Мразя да гледам екранизации по древногръцка митология. Винаги оплесват историята.
Като тук. Сестра ми ме нарече тесногръда, но аз си държа на своето. Древногръцката лит. е екстаз, филмите по древногръцка лит. са екскременти.
Макар екшъна да бе вдъхновяващ. Изпълва те с е-я.
А кастът... ех, каста. In Love 
хм... 9/10.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitimeЧет 26 Дек 2013 - 20:01

Хобит: Пущинакът на Смог.

Finally. Хахха, дългоочакваният от мен филм изобщо не ме разочарова - не че и съм очаквала да ме разочарова. Страхотен беше през всичките си почти 3 часа... Въпреки че има неща, които са добавени и ги няма по принцип в книгата, мога с ръка на сърцето да кажа, че са добавени майсторски! Филмът е един път, уникална атмосфера, уникална актьорска игра. Определено си е изживяване да го гледаш и на 3D, имах това щастие. Препоръчвам го горещо! Бягайте да купувате билети и да гледате!

Осем герои.

Няма как, голям рев. Красива и тъжна история, а и реших, че трябва да си пусна нещо с Пол Уокър в негова памет. Това май ми е любимият негов филм. Кучетата са страхотни, просто всеки път ме изумяват... толкова умни, верни, красиви... И Пол е чудесен във филма. Да почива в мир, беше много красив мъж и добър актьор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледах ...   - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 12 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледах ...
Върнете се в началото 
Страница 12 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Любим филм?
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Последният....
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: