Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният сериал, който гледахте...

Go down 
+43
Des123
dushi
ci76
Cecko
ne_dyalkova
Таня
ninelle
mariavh
pnmihailova
milena.d
bykristas
antoan
elijojo
ioioto_0990
Pepi_D
Ани Симеонова
missjey
Lioness
Chocolate
emotion
nansita73
mineymouse
miglenaciq
wentlee
bojana1234
ninayurukova
ani4ka9393
vili_ibrishimova
misskiss23
delfin4e89
sevinchas
papazova
bloom_f
Zulus
tanqdimi
Spunk
Искра
Siara.V
the mortal vampire
Streamers_98
радина666
BB_fan_xD
Melrose
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeЧет 20 Фев 2014 - 20:14

Подхванах пак Розуел - за незапознатите, Катрин Хейгъл пробива с този сериал, а и не само тя. Главната актриса Шири Апълби е позната също от Life Unexpected, Chicago Fire и др., а Емили Де Рейвин (май така се пише на български) от Lost (Клеър) и Once upon a time (Бел) е още толкова мнада, но все така хубава. Интересно е също така да се спомене, че сериала има рейтинг 7,6 в IMDB, което за сериал си е постижение. Ето и малко повече инфо:

Spoiler:

С 2 думи: Силно препоръчвам!
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeПон 24 Фев 2014 - 18:45

The Mentalist - подхванах 5ти сезон, макар да съм пропускала някои серии от предните четири сезона. Сериалът винаги ми е бил интересен - вярно, че действието се развива малко мудно, общо взето повечето серии са разгадаване на различни случаи, но пък Патрик има такъв уникален чар и интелект, че няма как да не ми харесва. Пък и си остава тръпката кой, по дяволите, е Червеният Джон.
Върнете се в началото Go down
vili_ibrishimova

vili_ibrishimova


Брой мнения : 23
Join date : 05.03.2014
Age : 30

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeЧет 6 Мар 2014 - 23:38

Приятели. Мисля, че няма хора, които да не са го гледали. Страхотно е!
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeНед 16 Мар 2014 - 20:40

The tomorrow people - 1 сезон, 1 епизод. Започва обещаващо, тематиката ми харесва, актьорите играят добре, а и са доста секси, което си е плюс ;д Ще видим нататък как ще се развият нещата. (:
Върнете се в началото Go down
ani4ka9393




Брой мнения : 19
Join date : 26.02.2010

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeСъб 12 Апр 2014 - 16:00

Motel Bates-хареса ми първи сезон.Втория нещо не ме грабна,пак се започна със семейните им истории,които не са толкова интересни.
Върнете се в началото Go down
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeНед 13 Апр 2014 - 18:19

School 2013 - Корейски е. Основната идея е приятелството. Попринцип щом става въпрос за корейски филми и сериали харесвам романтични, но и този ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeСря 7 Май 2014 - 18:18

The Originals- мнооого интересен епизод със страшни обрати! Радвам се за Илайджа и Хейли, но също ми е гадно за Хейли и бебето... обаче каква връзка имат с Клаус! Развръзката ще е брутална.
Supernatural- Ding dong the witch is dead! Абадон е мъртва- най-сетне! И Краули има син! Ха! Мноого се смях на сцените им.
Довърших и първи сезон на teen wolf- като цяло става за губене на време. Главният герой ме дразни супер много, но при възможност превъртам сцените с него. Ако не са второстепенните герои нямаше изобщо да става за гледане.
Върнете се в началото Go down
ninayurukova




Брой мнения : 17
Join date : 09.05.2014
Age : 32
Местожителство : София

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeПет 9 Май 2014 - 17:08

Последно изгледах Аmеrican horror story първи сезон, мнооооого откачен сериал, препоръчвам го на хората,които искат да гледат нещо разчупено
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeПон 19 Май 2014 - 15:46

Devious maids - всички епизоди, които са излязли от втори сезон. Този сериал ме разбива. Свеж, забавен, интересен. Актрисите са уникални, има страшно смешни моменти, държи ме в напрежение. Изобщо - следващите desperate housewives!
Game of thrones - всичко, което е излязло. Много ми харесва как се развива новият сезон. Не разочарова.
Върнете се в началото Go down
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeПон 26 Май 2014 - 20:23

Moonlight - Сериалът е от 2007 и 2008 и затова няма да правят друг сезон, което е наистина жалко. Разказва се за вампири и наистина е доста интересен. Препоръчвам го на всички, които си падат по вампирите.  :Р
Върнете се в началото Go down
bojana1234




Брой мнения : 16
Join date : 29.05.2014

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeПон 2 Юни 2014 - 16:58

Аз последно гледах Being Human us версията.Препоръчвам го.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeЧет 10 Юли 2014 - 12:03

Devious maids - ей, обичам гиииииии! Толкова са забавни и готини, че мога да ги гледам нон-стоп. Такива лафове пускат, че се пръскам по шевовете  Haha! Препоръчвам за 3455 път!

Започнах и Castle да гледам. До втори сезон съм и бих казала, че сериалът не шокира с кой знае каква история и идея, но определено е приятен за гледане, когато не искаш да се натоварваш излишно и имаш нужда да разпуснеш. Бекет е мноооого красива (странно, че хваля само женската част от сериала, за първи път ми се случва ;д по принцип мъжете обират овациите).
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeНед 13 Юли 2014 - 17:03

Orange is the new black - супер яката затворническа комедия. Пайпър е невероятен образ. И всичките глупости, случващи се около нея извикват усмивка на лицето ми и тъга в сърцето. Много е интересен, дотук са 2 сезона и най-важното - Netfix пускат всичките серии едновременно, така че не се налага да чакам седмици наред, за да гледам нов епизод.
Върнете се в началото Go down
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeЧет 17 Юли 2014 - 11:18

Star-crossed - фентъзии  Cute Много интересен сериал и героите са готини. Изгарям от нетърпение за 2-ри сезон.  In Love 

The 100 - Също много ми харесва и си заслужава гледането.
Върнете се в началото Go down
miglenaciq

miglenaciq


Брой мнения : 15
Join date : 20.07.2014
Age : 44
Местожителство : Русе

Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitimeНед 20 Юли 2014 - 18:19

Dominion - за сега се очертава като доста добро попадение
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният сериал, който гледахте... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният сериал, който гледахте...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Последният филм, който гледах ...
» Ако можехте да направите сериал...
» В кой сериал бихте участвали?
» Shadowhunters – сериал по „Реликвите на смъртните“
» Последният....

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: