Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният сериал, който гледахте...

Go down 
+43
Des123
dushi
ci76
Cecko
ne_dyalkova
Таня
ninelle
mariavh
pnmihailova
milena.d
bykristas
antoan
elijojo
ioioto_0990
Pepi_D
Ани Симеонова
missjey
Lioness
Chocolate
emotion
nansita73
mineymouse
miglenaciq
wentlee
bojana1234
ninayurukova
ani4ka9393
vili_ibrishimova
misskiss23
delfin4e89
sevinchas
papazova
bloom_f
Zulus
tanqdimi
Spunk
Искра
Siara.V
the mortal vampire
Streamers_98
радина666
BB_fan_xD
Melrose
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
mineymouse

mineymouse


Брой мнения : 16
Join date : 27.09.2010
Age : 30
Местожителство : silistra\dobrich

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeСря 6 Авг 2014 - 11:45

амиииии, аз съм маниачка на тема сериали....  Wink сега преключих Smallville, в момента следя Under the dome,Pretty little liars, Defiance, Falling skies, The lottery, Dominion, Witches of East end, The Killing,Outlander .... и смятам да започна Cold case ..... Haha! :p
Върнете се в началото Go down
nansita73




Брой мнения : 19
Join date : 21.04.2015

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeПет 24 Апр 2015 - 18:48

последно гледах доктор зоуи харт и сега продължавам да гледам дневниците на вампира. Smile
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeПон 24 Авг 2015 - 16:51

Misfits първите два сезона са трепач. Страшно много смях и доста интересни истории. Третият ставаше, но четвъртият и петият (който гледам в момента) не стават много-много. Общо взето гледам, колкото да го довърша. Иначе препоръчвам първите два сезона Haha!
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeНед 30 Авг 2015 - 0:35

Ugh, подкрепям. ^ Гледах първите два сезона преди много време, после Нейтън като си замина го спрях. Обаче помня само готини неща от тоя сериал. Чак ми се иска да си го припомня. Cute

Не съм сигурна как ще стане де, сериозно съм ги зарязала сериалите... Последния път, когато целенасочено седнах, изтеглих си и изгледах последователни епизоди от сериал беше през януари с New Girl. o.O Оттогава насам освен ако не дават нещо по телевизията, или на кино в отделни случаи, ме мързи да го гледам, а преди години седях по цял ден да наваксвам сезони...
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeНед 15 Май 2016 - 14:27

Последно гледах Касъл вчера. Симпатично сериалче, аз си го харесвам, макар че не блести с особено динамичен и оригинален сценарий. Актьорите са много готини и може би те ме задържат най-вече да продължа да гледам 8 сезона.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeНед 1 Апр 2018 - 11:54

В момента гледам отново Greek, след като не си намирам интересни нови сериали, си преглеждам старите. Миналият месец приключих Veronica Mars, като свърша Greek, не знам какво ще правя Haha!
И двата сериала са супер готини, свежи и мога да ги гледам вечно Smile
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeВто 17 Апр 2018 - 23:15

Последно изгледах 13 reasons why, защото тъкмо бях прочела книгата и ми беше интересно да видя как са я екранизирали. Като цяло бих казала, че не е зле за убиване на време, траковете бяха готини, имаше си някои силни моменти, но нищо уау.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 11:28

Започнах да си попреглеждам Спартак:
- Кръв и пясък (сезон 1)
- Богове на арената (мисля, че по-скоро е спин-оф - преди да пленят Спартак и да стане гладиатор и да поведе робите на въстание)
- Отмъщение (сезон 2)
- Войната на прокълнатите (сезон 3)

Май съм пропускала да го спомена, но това е един от любимите ми сериали (а аз обожавам историческите сериали) - динамичен, страхотна актьорска игра и ми допада това, че колкото и художествена измислица да има, така и са се придържали към историята, и особено в Кръв и пясък и Богове на арената са показали доста успешно живота в Древен Рим, атмосферата, интригите и отношенията между хората.
Разбира се, сериалът е известен с много секс и кървища (аз по принцип нямам против), но определено не предлага само това. Образът на Спартак е представен великолепно и от двата актьора, които го играят (Анди Уитфийлд се бореше с коварно заболяване и за жалост загуби битката, и се наложи да търсят друг актьор).
Ако някой има желание и се абстрахира от разврата и кървищата, може да даде шанс на сериала. Няма да сбърка.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeЧет 7 Юни 2018 - 21:59

Riverdale - честно, искаше ми се да е малко по-зловещ. Щеше да е много готино. Харесвам някои от идеите в сериала - например как всяко семейство се различава по цвета на косата. Обаче още не съм стигнала до епизод, в който да обясняват защо Арчи и майка му са рижи. Иначе става за убиване на времето.
Върнете се в началото Go down
missjey

missjey


Брой мнения : 18
Join date : 26.05.2018

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeВто 19 Юни 2018 - 17:35

Последният, малко паралелно с Луцифер, за който вече ревах в друга тема, е The last Kingdom/Последното кралство. Препоръчвам ви го с две ръце, особено ако сте фенове на сериали тип Викинги. Правен е по книгите на Бърнард Корнуел - Саксонски хроники.
Освен интересната история, добрата актьорска игра, има и такава радост за очите там...Александър Дреймън... love

Кратко представяне:
Викингите , които досега са се ограничавали само с грабеж, връхлитат Британските острови, водени от синовете на легендарния Рагнар Лотброк.
Настъпва време на жестока безмилостна война, когато датчани се изправят срещу саксонци, когато старите богове се опълчват на Христос, когато се раждат герои и съдбата на едно кралство лежи на острието на меча.
Утред, син на саксонски благородник, е пленен и отгледан от викингите. Приема тяхната вяра и израства според техните обичаи. Сега трябва да намери своето място и да си извоюва име в един разкъсван от война свят, където интригите и предателствата са ежедневие.
Едно след друго всички саксонски кралства падат пред напора на нашествениците. Всички освен едно – Уесекс.
Последното кралство, което може да се опълчи на скандинавците.

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Posled10
Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Kohgsj10
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeЧет 9 Авг 2018 - 11:02

Започнах да гледам два нови сериала - "Касъл рок" и "Отворени рани".

"Касъл рок" е по Стивън Кинг и мисля, че е ко-продуцент. Сериалът е мистерия, трилър, доста психо Haha!. Но и по Стивън Кинг не очаквайте друго. Доста силен актьорски състав, дотук каквото излезе доста ми хареса - заплетен е и още не може да се разбере какво става, но го препоръчвам.
"Отворени рани" - с Ейми Адамс и още доста известни актьори, трилър е, става дума за репортерка, която се връща в родния си град, за да пише статия за убити момичета там, като самата тя като дете е преживяла много и има доста ретроспекции, които са бая объркващи, но загатват, че ще се разкрие нещо голямо. Следя го засега, малко е странен, но ми допада.
Върнете се в началото Go down
missjey

missjey


Брой мнения : 18
Join date : 26.05.2018

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeЧет 9 Авг 2018 - 20:58

Как ме уцели само Smile))) Точно събирам инфо за тези два сериала. Чудих се за Касъл рок, а Отворени рани започнах да го "събирам" серия по серия от замунда и като го събера целия ще го метна. Благодаря ти за резюметата!

Аз пък, за любителите на фентъзитата, препоръчвам Altered Carbon.
Резюме от замунда: През 26 век човечеството се е разселило из галактиката, пренасяйки върху студената арена на космоса своите религии и расови различия. Често избухват малки мръсни войни, но Протекторатът на ООН държи с желязна хватка новите светове, благодарение на елитните си ударни части – Емисарският корпус.
Междувременно технологията вече е дала онова, което религията не може да гарантира; когато съзнанието ти може да бъде съхранено в мозъчна приставка и прехвърлено в ново тяло, дори смъртта не е нещо повече от дребно неудобство. Стига да можеш да си позволиш ново тяло…
Бившият емисар на ООН Такеши Ковач е бил убиван и друг път; такива са рисковете на неговата професия, но последната му смърт е особено жестока. Прехвърлен на много светлинни години от своята планета, презареден в ново тяло в Сан Франциско на Старата Земя и хвърлен в центъра на конспирация, която е ужасяваща дори според стандартите на едно общество, забравило да цени живота, той скоро осъзнава, че куршумът, забит в гърдите му на Харлановия свят, е само началото на сериозните му проблеми…
Последният сериал, който гледахте... - Page 4 15177610



А следващия, който съм си заплюла е Siren.
Резюме, пак от замунда: Крайбрежното градче Бристол Коув е известно с легендата, че някога е било дом на русалки. Спокойствието в него е нарушено когато мистериозно момиче се появава и започва да сее хаос. Морските биолози Бен и Мади трябва да работят заедно, за да разберат кой и какво е накарало този хищник да излезе от дълбините и дали има още като нея. Оказва се, че русалките искат да си върнат земята и на сегашните й обитатели може да се наложи да тръгнат на война с тях..
Последният сериал, който гледахте... - Page 4 15223710



Искра написа:
Започнах да гледам два нови сериала - "Касъл рок" и "Отворени рани".

"Касъл рок" е по Стивън Кинг и мисля, че е ко-продуцент. Сериалът е мистерия, трилър, доста психо Haha!. Но и по Стивън Кинг не очаквайте друго. Доста силен актьорски състав, дотук каквото излезе доста ми хареса - заплетен е и още не може да се разбере какво става, но го препоръчвам.
"Отворени рани" - с Ейми Адамс и още доста известни актьори, трилър е, става дума за репортерка, която се връща в родния си град, за да пише статия за убити момичета там, като самата тя като дете е преживяла много и има доста ретроспекции, които са бая объркващи, но загатват, че ще се разкрие нещо голямо. Следя го засега, малко е странен, но ми допада.
Върнете се в началото Go down
Ани Симеонова




Брой мнения : 16
Join date : 05.09.2018

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeПет 7 Сеп 2018 - 11:13

Дневниците на вампира беше последният. След него почнах The Originals, но нещо не може да ме грабне като ДНВ
Върнете се в началото Go down
Pepi_D

Pepi_D


Брой мнения : 2
Join date : 11.09.2018
Age : 41
Местожителство : София

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeСъб 22 Сеп 2018 - 20:51

Искра написа:
Започнах да гледам два нови сериала - "Касъл рок" и "Отворени рани".

"Касъл рок" е по Стивън Кинг и мисля, че е ко-продуцент. Сериалът е мистерия, трилър, доста психо Haha!. Но и по Стивън Кинг не очаквайте друго. Доста силен актьорски състав, дотук каквото излезе доста ми хареса - заплетен е и още не може да се разбере какво става, но го препоръчвам.
Абсолютно съм съгласна с мнението Ви Bravo Изгледах и последният епизод преди няколко дни и подозирам страхотен следващ сезон. Самият Стивън Кинг се беше изказал с много суперлативи за сериала и начина, по който е направен. Единствено ме учуди не появяването на самия Кинг, знаем колко обича да участва във филми, които са свързани с негови произведения Question
Върнете се в началото Go down
ioioto_0990




Брой мнения : 17
Join date : 12.09.2018

Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitimeПет 5 Окт 2018 - 17:32

Луцифер. Много ми допада химията между героите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният сериал, който гледахте... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Последният сериал, който гледахте... - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният сериал, който гледахте...
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Последният филм, който гледах ...
» Ако можехте да направите сериал...
» В кой сериал бихте участвали?
» Shadowhunters – сериал по „Реликвите на смъртните“
» Последният....

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: