Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът

Go down 
+44
An8_11
Tolli
sisana
VikiE
gabivladi
DD2112
vesi_tsvyatkova
mirna82
Dfghjk
kares_leni
manika
PrincessWarrior
маринели
bykristas
stelincetosis
марти7074
Fani
mariana_tot
ruselina
irina37
tio_tio@abv.bg
nadislaw
RhageLover
teoleo
elikoleva
kremchetokika
ralna
rim17
Todomodo
wentlee
liusi
strega
Искра
snejana1978
djiogara
нел-j
Veni821110
mushmulkata
silvi_sz
mia_chan
penka1234
poli8009
beni1979
Lioness
48 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeЧет 9 Авг 2018 - 11:16

Мили момичета, извиняваме се за тази втора по-дълга пауза, която правим и с която ви оставяме малко без нови глави за четене - в момента малко се получава така, че не ни остава особено свободно време покрай работа, почивки извън града и т.н., но ще се постараем да наваксаме бързо и да успеем скоро да ви зарадваме с финала на книгата - не ни остава много, затова ще вложим повечко усилия, че да успеем да пуснем всичко останало до края, надявам се, възможно е наведнъж, възможно е и на части.

Благодарим ви, че ни подкрепяте и четете преводите ни! Smile Страхотни сте!
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeЧет 9 Авг 2018 - 17:20

Чакаме си тихо и кротко не се притеснявайте Kiss 2
Върнете се в началото Go down
нел-j

нел-j


Брой мнения : 79
Join date : 19.06.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeЧет 9 Авг 2018 - 22:34

Почивайте, заслужили сте! Ние ще си чакаме кротичко. Smile
Върнете се в началото Go down
djiogara

djiogara


Брой мнения : 309
Join date : 18.04.2011
Age : 36
Местожителство : Saint-Nazaire

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeНед 12 Авг 2018 - 14:39

Абсолютно сте си заслужили почивката! Ще ни пуснете нови глави когато можете, а ние ще чакаме търпеливо. Smile
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeНед 19 Авг 2018 - 15:39

Момичета, тук съм! Smile Скоро очаквайте своята доза главички, а аз и останалите момичета ви благодарим за търпението, разбирането и че винаги ни подкрепяте!
Целувки!
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 12:55

По-късно ще ви пусна още 3-4 глави, като искам да се извиня за това, че кръвния роб, който Асейл спаси миналата книга, го изписвахме Маркус, а не Маркъс.
Върнете се в началото Go down
djiogara

djiogara


Брой мнения : 309
Join date : 18.04.2011
Age : 36
Местожителство : Saint-Nazaire

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 13:21

Благодаря Ви момичета за новите глави!

Очаквах малко по-различна реакция от Сола, но има време до края на книгата. Smile Надявам се поне към финала книгата да стане малко по-силна и бабата на Сола да налее малко акъл на внучката си.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 13:39

За мен тази книга е най-слабата на Уорд досега, направо не мога да повярвам какъв буламач е сътворила. Може и да преувеличавам, но на фона на последната и предишните й...
Даже се учудвам, че някои фенове определят 15-та по-слаба от тази.
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 29

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 13:43

Благодаря Ви момичета. Честно казано на мен тази ми харесва повече отколкото 15та, така че предполагам че е въпрос на вкус.
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 14:26

Благодаря ви момичета липсвахте ни! Kiss 2 sunnyy
Моето лично мнение е, че и 15-та и 16-та като цяло са много слаби имам чувството, че Уорд е била в някаква криза като ги е писала или пък ПМС... Smile
Върнете се в началото Go down
penka1234

penka1234


Брой мнения : 718
Join date : 24.03.2013

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeСря 22 Авг 2018 - 21:46

Благодаря ви момичета за прекрасната изненада.
И аз очаквах различна реакция от Сола,но пък нали трябва да има малко напрежение, така че...
да се надяваме на щастлив край.
Върнете се в началото Go down
RhageLover

RhageLover


Брой мнения : 54
Join date : 16.08.2018

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeВто 28 Авг 2018 - 15:59

Наваксах, най-накрая! Мислех да пиша, когато приключа с книгата, но след като снощи изчетох каквото имаше, ръцете ме досърбяха да се изкажа.
Радвам се, че не съм единствената с лошо мнение, защото понякога се чувствам като хейтър, ама като цяло МНОГО СЛАБА РАБОТА! Прочетох почти всички мнения преди мен и някой се беше изказал за Асейл и Сола, че са като сапунка. Не го бях мислила така, но откакто го прочетох, не мога да намеря по-подходяща дума, с която да ги опиша. Много съм разочарована Sad И не само от тях. Като цяло авторката нещо не е в час напоследък. Държанието на Куин в предната книга по никакъв начин не отговаряше на характера на героя! Знам, че той си е плод на нейното въображение и тя е тази, която решава какво става, но това просто беше някакъв напълно различен герой от този, който познаваме до момента.
Не мисля, че не знае как да си оформи идеите. Изглежда ми, сякаш я мързи да го направи! Просто ги пляска тук и там, в някакви напълно неподходящи моменти и не дава и минимални усилия, за да ги поднесе подобаващо на читателя. Колкото и да е интересно, просто не успява да ме завладее като емоция. Като изключим, че на няколко пъти се смях, не успя да пробуди нищо в мен, а аз съм плакала на почти всяка книга от поредицата.
Другото, което също ме дразни, както и не само мен, е разпиляването на героите. Толкова ни надъхва за тях, непрекъснато пуска някакви спиращи дъха сцени в предходните книги и като им дойде момента, едно голо и грозно НИЩО! Даже бих казала, че направо съсипва усилията, положени до момента. И хем няма какво да пише в цялата книга и само разтяга някви локуми и съсипва вече добре оформени герои, ми за капак претупа края с Кор и Куин. Както се изразих по-горе, според мен въобще не си е направила труда да измисли сцена между тях. Просто е решила, че Куин трябва да е много ядосан, за да има по-голям драматизъм и накрая да има хепи енд. "Страхотна идея", "страхотен подход" ...
Мисля, че ако спре да мисли за количеството и се съсредоточи над качеството, би могла да се върне към писането на книги от по 300-350 страници, където ще се съсредоточава повече над главните герои, без да й се налага да намесва и тези от следващи книги, за да си запълни страниците и така, когато стигне до тях, няма да се е изчерпала от към идеи. Може би заради това се надявам, че следващата книга ще е по-добра. Не знаем почти нищо съществено за Мърдър и ще има възможността да го разгърне наведнъж.
Въпреки целия хейт, не мога да спра да чета поредицата. Чувствам се някак прекалено дълбоко в нещата, че да кажа просто "край". А и любопитството ме изгаря, въпреки че оставам разочарована всеки път.
Като изключим всичко до тук, изказвам ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ към преводачите! Независимо от качеството на самата книга, вашият труд е неоспорим и високо ценен! За мен е голямо удоволствие да съм част от форума ви Kiss 2
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeСря 29 Авг 2018 - 21:49

RhageLover, думи нямаме, с които да изразим колко ти благодарим за включването, изчерпателното мнение и удоволствието да се чувстваш част от форума, както ти, така и другите момичета, които винаги проявяват търпение, разбиране и постоянство!
Благодарим ви! Банално, но наистина... затова няма да ви разочароваме с качеството не преводите ни!
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeЧет 30 Авг 2018 - 0:48

И да искате няма как да ни разочаровате прекрасни сте! Kiss 2
Върнете се в началото Go down
nadislaw

nadislaw


Брой мнения : 16
Join date : 21.05.2018

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitimeПет 31 Авг 2018 - 20:47

Благодаря много за труда, който сте положили, за да преведете книга 15 и 16 Smile) Уникални сте!!! Прочетох ги на един дъх!! Smile

п.с. Искам да попитам колко глави има кн. 16 Крадецът?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 12 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
Върнете се в началото 
Страница 12 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
» Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
» Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
» Братството на Черния Кинжал 5 - Lover Unbound /каталог на главите/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: