Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Host

Go down 
+34
Streamers_98
danne_1
sisi_2007
nilgyun
ajvi
sevinch_ahmedova
Silence.
mstrovila
magdalasf
nadiaali
rosemary96
gold_alex
renito0o0o
Cveti Ognqnova
presy
gal4eto9052
wentlee
pattx
misspoesy
ninka84
nadeto0222
Spunk
marina9310
smilygirl
Lady Cullen
twilighttt
sironojka
brooke90
plammitooo
cullengirl
LegolasGreenleaf
edward_4ever
aneliq_lambreva
pirategirl
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
pirategirl

pirategirl


Брой мнения : 188
Join date : 18.01.2009
Age : 30

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 21:55

Аз все на тва се надявам някой все пак да реши и да я преведе... ама съм съгласна, че не можем да искаме повече от нашите преводачи или поне не сега. заслужават си почивката.
Върнете се в началото Go down
marina9310

marina9310


Брой мнения : 340
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : Dobrich

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 22:02

Наистина събудихте интереса ми... Haha! The Host има ли я преведена в нета? Ако някой има линк и ми пише едно ЛС ще съм му много благодарна!
Върнете се в началото Go down
pirategirl

pirategirl


Брой мнения : 188
Join date : 18.01.2009
Age : 30

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 22:16

Не мисля, че я има, защото още е много нова. Но не искам да объркам, може и да я има просто не съм търсила. Smile
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeВто 24 Мар 2009 - 20:26

Свалила съм я отдавна и ще я прочета скоро. Много ме заинтригува, искам да я прочета.
Много исках да започнем да превеждаме нея, но... има време. Smile
Върнете се в началото Go down
cullengirl

cullengirl


Брой мнения : 588
Join date : 13.02.2009
Age : 30
Местожителство : Edward's arms

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeСря 25 Мар 2009 - 15:21

и на мен ми е интересно - като прочетох там за какво се разказваше и ми стана доста интересно .... струва ми се че в нея има лек езотеричен нюанс и това ми харесва .... и все пак не знам колко време ще ми трябва да се съвсема след прочитането на "Здрач" , за да прочета книга отново.... някъде в близкото бъдеще обаче знам че ще прочета The Host Smile
Върнете се в началото Go down
nadeto0222

nadeto0222


Брой мнения : 755
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Там, отвъд границата...

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 10:21

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven На мен ми изглежда много интересна.
Всички мнения,които съм чела на хора,които са я чели са че е по-хубава от "Здрач" поредицата...Честно казано не бих се учудила,а и идеята е много добра.Интересно как един автор създава две толкова добри истории,но с доста различна тематика,е пак я има частта с фентъзито,но съвсем различни теми са засегнати и естествено пак любовта In Love In Love In Love
Все си мисля че ще ми хареса повече от "Здрач" просто английския не ми е достатъчно добър,за да я прочета и да й се насладя...На мен манията ми по "Здрач" също отмина,след като ги препрочетох по няколко пъти...то при мен е така с всяка книга,която ми хареса... Smile
Върнете се в началото Go down
ninka84

ninka84


Брой мнения : 9
Join date : 15.03.2009

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeСря 29 Апр 2009 - 19:58

В момента и аз чета The host, но нещо не мога да разбера как точно да си преведа Fords Deep Waters.
Ако някой може да ме насочи,ще сам много благодарна!Иначе книжката е зарибяваща Smile
Върнете се в началото Go down
Lady Cullen

Lady Cullen


Брой мнения : 554
Join date : 20.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeСря 6 Май 2009 - 14:31

Аз я чета сега също, но предпочетох направо да мина на фен превода. За сега ми харесва и ме заинтересува. Така като ме грабва изведнъж и аз мисля, че ще ми хареса много.
Върнете се в началото Go down
misspoesy

misspoesy


Брой мнения : 296
Join date : 26.04.2009
Age : 28
Местожителство : Fox River

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeПет 8 Май 2009 - 17:22

londongirl написа:
И аз бях мн зарибена по Хари Потър по едно време, после преминах на Карибски пирати и сега съм на вълна Twilight, макар че почна да отминава малко по малко (в началото беше някакав ад Haha! ), ама като излезе втория филм усещам, че манията пак ще ме обхване Haha!
Все едно слушам себе си Nooo way! o.O Haha! Haha! Haha! И аз първо ХП, Карибски пирати и сега Здрач.. макар, че нито една от маниите ми не е отминала още Suspect

ще потърся превод в интернет на книгата, да се надяваме, че някой се е потрудил.. интересно ми е да прочета още книги от Стефани, има страхотен стил!
Върнете се в началото Go down
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeНед 24 Май 2009 - 13:37

Незнам... аз прочетох пролога и не ми хареса особено много и още не съм решила дали да я чета... просто не ме грабна
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeВто 26 Май 2009 - 21:20

Напоследък съм на вълна научна фантастика, примесена с малка доза митология и исторически факти (това ми отклонение е породено от факта, че едновременно решиха да чета "Адрес, Лемурия?" на Александър Кондратов и "Зеленият вампир" на Петър Бобев - и двете страхотни книги, които за пореден път чета с удоволствие). Май лирическото ми отклонение беше доста дълго, но както и да е. Та докато чета тези две книги, изведнъж изпитах непреодолимо желание да започна The Host. Да, но за съжаление я имам само на английски, което не ми представлява проблем при четенето, но все пак бих била много по - удовлетворена, ако я чета на родния си език. И така реших да започна един експеримент - досега не съм превеждала подобен род литература и не знам как съм се справила (правя друг тип преводи). Надявам се да ви хареса. Също се надявам да не ядосам много администраторките на форума Wink и ако сметнат за ненужен поста ми, нека го изтрият и да не ми се сърдят много Cute Ако няма проблем с публикуването на този превод тук (не зная дали се превежда някъде другаде), ще продължа; ако представлява проблем - няма да публикувам други части. А за тези, които не желаят да си развалят удоволствието от четенето на качествен превод, МОЛЯ ДА ПРОПУСНЕТЕ СПОЙЛЕРИТЕ ПО - ДОЛУ.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeВто 26 Май 2009 - 21:23

Втори пост на същата тема, защото първият се оказа прекалено дълъг. А за тези, които не желаят да си развалят удоволствието от четенето на качествен превод, МОЛЯ ДА ПРОПУСНЕТЕ СПОЙЛЕРИТЕ ПО - ДОЛУ.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
pirategirl

pirategirl


Брой мнения : 188
Join date : 18.01.2009
Age : 30

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeЧет 28 Май 2009 - 21:00

ами аз лично съм много доволна, че някой започна превод н The Host в този форум... Шапка ти свалям, че си се захванала и то сама... Само дано администраторите да не ти се карат... Ще видим
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeЧет 28 Май 2009 - 21:03

Така, значи, нямаме нищо против преводът да се помества тук, но имайте предвид, че не се води официално към превода.
В момента нямаме възможността да започваме превод на The Host, така че този, който четете е любителски и изцяло на wentlee.
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitimeЧет 28 Май 2009 - 21:14

Ами, защо да не се направи тема, където да се чете? Например в Лично творчество?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Host - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host   The Host - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Host
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» THE HOST / фен превод /

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: