Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Стефани Майър

Go down 
+21
Avis
vlado
ajvi
piki
banditkata23
Cveti Ognqnova
Elune
Nessie
Искра
wentlee
vmaniq4enata
Peyton*
Lioness
emotion
Spunk
smiley
ivka_94_1991
llxshadowxll
mimetyyyyyyyyy
Anomis_Ananda
gal4eto9052
25 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 14:29

Реших да не пиша всичко, което вече всички знаят за Стефани, а това, което на мен ми бе най – интересно. Мисля, че имаше такава тема за нея някъде, но определено няма да пише това, така че хвърлете едно око :]

СТЕФАНИ МАЙЪР


Стефани Майър 34g21s9

Хари кой? Година след като Дж. К. Роулинг приключи изключителната сага за Хари Потър, писателката Стефани Майър почти накара книжарите да забравят младия магьосник. Книгите й от поредицата "Здрач" за заплетените отношения между красив вампир и обикновена и мила тийнейджърка станаха абсолютен хит. Последната четвърта книга от поредицата "На зазоряване" излезе на 2 август и се очаква да надмине постижението на предишните три, като първоначалният й тираж ще бъде 3.2 млн. Успехът на Майър не се дължи само на развитото й въображение, родило романтичната история с вампир. Преди почти всички в издателския бранш тя измисли как да поддържа връзка с читателите си и да ги вдъхнови да доразвиват творбите й. От публикуването на първата й книга през 2005 Майър общува с читателите в сайтове като MySpace и участва в онлайн дискусионни групи. Запалените фенове подкрепяха книгите й в Amazon.com, а и създадоха свои сайтове, като Twilight Lexicon и TwilightMOMs. Това вдигна продажбите, които стигнаха 7.5 млн. копия. "И други автори имат фенове в интернет, но Майър е недостижима - казва Тревър Дейтън, заместник-директор на водещото канадско издателство Indigo. - Поредицата "Здрач" е първият бестселър на социалните мрежи."
От четирите излезли книги, които завършват историята, ЕГМОНТ БЪЛГАРИЯ преведе и издаде първа и втора част. От там планират да публикуват на български език и останалите две до края на 2009 година. Заглавията съответно са “Eclipse” и “Breaking Dawn” ( „Затъмнение” и „Зазоряване”). Томовете се очакват съответно през август и ноември. Така че добри новини има и за филмовите маниаци, и за читателите-любители на жанра.
Ако обаче очаквате нещо в стила на Ан Райс, то поне лентата ще ви се стори… по-скоро развлекателна.

Официален сайт на авторката:
http://www.stepheniemeyer.com/
Върнете се в началото Go down
Anomis_Ananda

Anomis_Ananda


Брой мнения : 18
Join date : 06.04.2009
Age : 39
Местожителство : София

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeПон 18 Май 2009 - 20:36

Не знаех къде да го напиша, но сметнах, че тук е подходящо, тъй като темата е лично за Стефани Майер

ТОВА е Стефани в сайта twitter.com. тук всеки от вас може да й пише. готиното на този сайт е, че звездите наистина ти отговарят, комуникират с последователите си!

тя е там от скоро, до колкото разбирам, все пак има само 2 ъпдейта. за повече инфо, можете да прочетете "help" сектора на twitter

Smile и целувки
Върнете се в началото Go down
mimetyyyyyyyyy

mimetyyyyyyyyy


Брой мнения : 127
Join date : 18.05.2009
Age : 28
Местожителство : Italy,Voltera

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeЧет 9 Юли 2009 - 17:34

За мен Стефани Майър е най-добрата нова писателка.
След като пуснаха първата книга в книжарниците,ме насочиха да си я купя.След като я прочетох просто се влюбих в нея.От тогава съм луда на тази тема!
Ако някой ден стрешна Стефани трябва да и благодаря за тази поредица.Направо супер са.Да продължава в същия дух и и пожелавам да има много почитатели ,които да четата книгите и.(и то не само нашето поколение,ами и следващото) Wink
Върнете се в началото Go down
http://vampirefans.forumotion.net/forum.htm
llxshadowxll

llxshadowxll


Брой мнения : 117
Join date : 04.09.2009

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeСъб 5 Сеп 2009 - 13:05

Амий.. според мен Стефани има талант, но има и по-велики писатели от нея. Има бъдеще.. несъмнено. Смятайте... щом Здрач е такъв тотален хииит... бъдещите и' книги несъмнено ще с епродават Haha! Smile
А на тази снимка там ми прилича на Розали.. само че с тъмна коса.
Върнете се в началото Go down
ivka_94_1991




Брой мнения : 282
Join date : 27.07.2009
Age : 30
Местожителство : Плевен

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeНед 6 Сеп 2009 - 19:27

Помислете си само, ако я нямаше Стефани? Нямаше да има и Twilight! Това дори не искам и да си го помислям! Smile Пожелавам и много здраве и късмет в живота! И да продължва да ни радва с творчеството си!
Върнете се в началото Go down
smiley




Брой мнения : 1
Join date : 18.02.2009

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeВто 9 Фев 2010 - 11:02

Обожавам как пише... не ме кефи здрач поредицата вече се изтърка всеки срещнат е запален фен по здрач и почвам да се дразня.. Стефани ме спечели със Скитница ... една невероятна книга любимата ми и се надявам и стискам палци зъби квото мога наистина да има продължение и филм .. дано .. Bravo
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeПон 31 Май 2010 - 12:07

През Юни се очаква да излезе новелата на Стефани, близо 200 страници, към Затъмнение, която ще разказва как Виктория подготвя войската от новородени, събитията в Сиатъл и всичко през погледа на новородената вампирка Бри. Официално потвърдено от Егмонт България. Smile
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeПон 31 Май 2010 - 12:12

Тази жена направи 134 книги само от различни гледни точки в една поредица Neutral Не прекалява ли малко? Както и да е... пак няма да я прочета. Среднащно слънце не ми хареса, защо с тази да бъде по-различно?
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeПон 31 Май 2010 - 12:54

Хм, и аз не мисля да бързам към книжарницата...
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeПон 31 Май 2010 - 12:58

Вече наистина прекалява... Изобщо няма да я взимам. Бива, бива, ама... като не може да измисли друго или щом другите й книги нямат успех - ами, финито де, финито!
Вече ми омръзна честно казано...
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeПон 31 Май 2010 - 13:07

Съгласна съм с вас. Когато разбрах за поредната книга, допълнение към Здрач, много се смях. И според мен доста прекалява. Наистина е доста безсмислено да прави такива книги. silent
Цитат :
Изобщо няма да я взимам.
Върнете се в началото Go down
vmaniq4enata

vmaniq4enata


Брой мнения : 43
Join date : 17.03.2009
Age : 35
Местожителство : varna

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeВто 8 Юни 2010 - 17:49

давам официалния сайт, в който до началото на юли ще я има книгата The short second life of Bree Tanner естествено на английски.
не знам дали е коректно или не, така че администраторите ако искат да ми махнат поста.

Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeВто 8 Юни 2010 - 18:03

Е, който иска, може и да си я чете вече - www.breetanner.com - сайта ще действа до 5 юли включително. ВЪзможностите за сваляне са ограничени (не че е невъзможноWink), обаче е играчка. Затова който желае - може да чете онлайн. Има си опции за четене на цял екран и разни други.

И между другото, този сайт е направен със съгласието на Стефани Майър - самата тя го рекламира на официалната си страница.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeВто 8 Юни 2010 - 18:45

Тя всъщност завърши ли Midnight sun? o.O Откакто и "Зазоряване" излезе официално изобщо не съм се интересувала от писането на Стефани, мярках, че има и официално издадена "Скитница", но за това от името на Едуард нищо не съм чувала..
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitimeСря 9 Юни 2010 - 23:20

Искра написа:
Тя всъщност завърши ли Midnight sun? o.O

до последните данни, които прочетох (то отдавна беше) се тказа да я пише, защото някой и е откраднал записките о.О
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стефани Майър   Стефани Майър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стефани Майър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: