Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ходите ли на кино?

Go down 
+176
mucullina
Marry
alexandrabul
Еvitta
lordgrafa
snejana1978
sisiisisi
royal
g_arabadjieva
MartinaAvramova
gerganasto
iva_ch
BUBU_to4ka_TO
DeniNik
milena100
AmericaSinger
sineoka1983
desdam
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
joo86
Lioness
allbena
sevinchas
Мира
papazova
Dark.Angel
sss79
penka1234
Streamers_98
stefani24
venichka95
the mortal vampire
-- Vampire ^^
krasiva
h19
kasiljs
Shinigami
mimencety_stz
катрин
polipipi
juliana86
LisaEl
evasterling
krisi koeva
Little Dhampir1000
pufilina80
renito0o0o
deedee1991
altia
in4eto7
asi_cheri
di_wolf
marbelfil
veskuuuuu
Bloopy
lovesick_94
juleto_98
diana_633
hriskataaa
Луна
mushmulkata
sisi_2007
sisistoeva
b1skv1tka
mortisha
angelina87
vasi738
Tr!ck
nells97
leidy_mimi
Luna_Raven
nilgyun
byh4o
devilkid
nikivesy
...beyond the sunrise...
Aleks
vlado
Baklava
kriseto_pz
ronnie178
GerryBass
mia_chan
ajvi
banditkata23
tarich
sevinch_ahmedova
iliana.k
harabelka
mstrovila
devilsmate
desislava83
Beta
maq94
Nikssi
gali68
hristozia_85
poli8009
kateto_9379
isi123
cвеtii
julianna
annadimova85
mime93
maniaka12
magdalasf
Nightmare_Girl
rosemary96
nadiaali
b3as7
minimal00
Inkogniti22
asahe
bwdoll
kam22
elena_24
maria.zhelyazkova
silviya_borisso
chochii
gold_alex
polinka96
koobten
mai4eto666
Lanfear
zuondra
darkness_angel
angelsg
freetogo
vampire_haidy
No_CoNnEcTiOn
wolf._
Sunny Elle
llxshadowxll
chushka
Elune
azsamkalina
Flex
Alice*Cullen
caprice
sironojka
fairytale.in.the.twilight
Peyton*
eledven
Rainbow
sayonara
Eternal Love
MaץheM
bonity
Haley**
Melrose
lady_abadon
pattx
Lavender
mono89
misspoesy
marina9310
plammitooo
lukito
fenpirka
twilighttt
MileyLaLa
Lady Cullen
elementamon
Spunk
fuckin_rules
merelain
dreaM
ivkacool
du6ata1990
Alice Cullen
Искра
gal4eto9052
presy
180 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeНед 5 Апр 2009 - 12:58

Обичате ли да ходите на кино? На кои филми ходите?
И всичко за киното...
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeНед 5 Апр 2009 - 13:41

Не, мамка му!!!
Живея in the middle of nowhere, тоест Сливен, тоест - не...
Suspect Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeНед 5 Апр 2009 - 13:55

gal4eto9052 написа:
Не, мамка му!!!
Живея in the middle of nowhere, тоест Сливен, тоест - не...
Suspect Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Дам, и аз съм така, само че живея in another middle of nowhere - Лом Haha! А много ми се ходи, преди тук имаше две кина, но фалираха... И от поне 10-тина години Лом е без кино... Suspect
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeНед 5 Апр 2009 - 14:11

Е Гал, можеш да иджаш в Ямбол Haha! - another middle of nowhere, but with one cinema Haha!

Иначе обичам да ходя, но като пускат филми като "Флиртология" и "High school musical 3" Suspect
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeНед 5 Апр 2009 - 17:16

Оттам се връщам ^_^

Гледах Fast & Furios, и много ми хареса. И попринцип обичам да ходя на такива филми - екшъни. Правят ги със супер много ефекти, и е друго да имаш чувството, че камионът/колата ще връхлети върху теб. Пък и актьори от ранга на Вин Дизел и Пол Уокър на голям екран... абе друго си е xD И не конкретно за този филм, попринцип обичам филми с повече действие на голям екран.
Върнете се в началото Go down
du6ata1990

du6ata1990


Брой мнения : 170
Join date : 10.03.2009
Age : 34

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeНед 5 Апр 2009 - 19:35

обичам да ходя на кино,но в последните 2,3 месеца не сам помеже сам,в гърция
последния филм които гледах в киното беше Здрач Haha! Haha! Haha! бяхме голяма конпания и беше много забавно,киното е огромно с много добро озвучение
Върнете се в началото Go down
ivkacool

ivkacool


Брой мнения : 21
Join date : 06.03.2009
Age : 34

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 8:14

Много обичам да ходя на кино , но в моя град(Дупница) няма кино от 3 години и ми се налага да ходя
до най-близкия град за целта(Благоевград). В събота ходих на Бърз и Яростен и много ми хареса, то
нормално де, Вин Дизел и Пол Уолкър на едно място, няма как да не е добър филма, който не го е гледал да го гледа. А и песните са много яки, има ги в Замунда-та.
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 8:25

Ооо Обожавам киното.И за мое щастие живея в София и нямям проблеми с намирането им.Последно ходих на кино преди 3 дена.Най-често ходя на комедии и приключенски, понякога и анимации.
Върнете се в началото Go down
merelain

merelain


Брой мнения : 822
Join date : 14.01.2009
Age : 37
Местожителство : Cофия

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 11:36

И аз много обичам да ходя на кино, но не съм постоянно в киносалоните Haha! Много тъпо си разпределят според мен филмите и има дълги периоди на затишие без хубави филми и после някакъв бум и не знаеш от къде да започнеш и винаги изпускаш нещо!!! Haha!
Иначе не ходя на всичко на ред, избирам си само това, което ще ми хареса. Освен това само на най-наложителното ходя веднага като излезе, защото е фул в салоните и това ме дразни Haha! вместо да се средоточиш във филма слушаш чуждо мляскане, хрупане, тъпи коментари, звънене на телефон и т.н.
За последно бях оня ден на Fast & Furious 4 Haha!
П.П. не е лош филма Cute
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 11:46

merelain написа:
Освен това само на най-наложителното ходя веднага като излезе, защото е фул в салоните и това ме дразни Haha! вместо да се средоточиш във филма слушаш чуждо мляскане, хрупане, тъпи коментари, звънене на телефон и т.н.

Определено!
На "Здрач" целия салон момичета като видяха Едуард и "Аууу", а само аз "УУУУ"...
През цялото време се смяха на неща, които не бяха толкова смешни, и ядяха хрупащ чипс.

Когато ходя на кино, си подбиам филмите, просто искам да видя хубав филм, а не да седя 1 час и да се чудя какво да правя, докато свърши.
Върнете се в началото Go down
fuckin_rules

fuckin_rules


Брой мнения : 413
Join date : 21.01.2009

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 14:57

и аз за последно ходех на Здрач и момчето пред мен се хилеше на всичко Mad
например кат казаха онова the lion fell inlove..... или па когато Едуард каза че е мазохист и некви такиа
ного ме изнерви щот аз тва момче го познавам и него всички го мразат
исках да се насладя на филма но през цялото време слушах мазния му смях silent
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 17:05

Обичам да ходя, но ходя много рядко. Преди в града ми имаше кино и беше ок, ходех, но то от години не съществува...
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 3:09

Оо, обижавам !! Но, както казаха други в предишните постове, киното има някакъв ужасен навик - месеци глупости и след това бум на адските филми. Е, кажете ми, не е ли подло?! o.O
Обичам големите екрани, но най-вече пуканките и силния звук - леле обожавам, когато на най-напрегнатите моменти сърцето ми се разтупка не от друго, а от силните басове. :bounce: :bounce: Вярно, че понякога атмосферата е отврат заради хлапетата, които не могат да си намерят място, а и тези "войни" с пуканки - простащина !! Mad И въпреки това си обичам съботите прекарани в киното. Cute Утре ще се гледа, най-после, Fast & Furious In Love Дано няма олигофренски изблици, стискайте палци. Haha!:D
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Lady Cullen

Lady Cullen


Брой мнения : 554
Join date : 20.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 14:19

Обожавам киното. С него се отпускам. Нямам търпение да излезем с приятелки, да се помотаем малко и след това - на кино. Излезе ли нов филм, само проблема ни е в кое кино да отидем.
Спомням си миналата година бях събрала доста солидна сума пари и към края, вече ги нямаше. Всичко отишло за кино, храна и дрехи. Поне винаги сме си изкарвали страхотно.
На кино обичам да гледам... общо взето всякакви филми. Не съм останала разочарована от филм, който съм гледала на кино. Явно имам късмет. Smile
Върнете се в началото Go down
MileyLaLa

MileyLaLa


Брой мнения : 13
Join date : 11.03.2009
Местожителство : The Stage

Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitimeСря 8 Апр 2009 - 11:33

обичам да ходя на кино аз съм от варна и тука е фрашаконо с кина но това в мола ми е любимо има и 3D аве това ми вскяка седмица като програма съм на кино поне по два пъти аз съм кино маниак, признавам се за виновна Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ходите ли на кино? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ходите ли на кино?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 13Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Българското кино
» Азиатско кино
» Кино въпросник, питЪнки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: