Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ходите ли на кино?

Go down 
+176
mucullina
Marry
alexandrabul
Еvitta
lordgrafa
snejana1978
sisiisisi
royal
g_arabadjieva
MartinaAvramova
gerganasto
iva_ch
BUBU_to4ka_TO
DeniNik
milena100
AmericaSinger
sineoka1983
desdam
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
joo86
Lioness
allbena
sevinchas
Мира
papazova
Dark.Angel
sss79
penka1234
Streamers_98
stefani24
venichka95
the mortal vampire
-- Vampire ^^
krasiva
h19
kasiljs
Shinigami
mimencety_stz
катрин
polipipi
juliana86
LisaEl
evasterling
krisi koeva
Little Dhampir1000
pufilina80
renito0o0o
deedee1991
altia
in4eto7
asi_cheri
di_wolf
marbelfil
veskuuuuu
Bloopy
lovesick_94
juleto_98
diana_633
hriskataaa
Луна
mushmulkata
sisi_2007
sisistoeva
b1skv1tka
mortisha
angelina87
vasi738
Tr!ck
nells97
leidy_mimi
Luna_Raven
nilgyun
byh4o
devilkid
nikivesy
...beyond the sunrise...
Aleks
vlado
Baklava
kriseto_pz
ronnie178
GerryBass
mia_chan
ajvi
banditkata23
tarich
sevinch_ahmedova
iliana.k
harabelka
mstrovila
devilsmate
desislava83
Beta
maq94
Nikssi
gali68
hristozia_85
poli8009
kateto_9379
isi123
cвеtii
julianna
annadimova85
mime93
maniaka12
magdalasf
Nightmare_Girl
rosemary96
nadiaali
b3as7
minimal00
Inkogniti22
asahe
bwdoll
kam22
elena_24
maria.zhelyazkova
silviya_borisso
chochii
gold_alex
polinka96
koobten
mai4eto666
Lanfear
zuondra
darkness_angel
angelsg
freetogo
vampire_haidy
No_CoNnEcTiOn
wolf._
Sunny Elle
llxshadowxll
chushka
Elune
azsamkalina
Flex
Alice*Cullen
caprice
sironojka
fairytale.in.the.twilight
Peyton*
eledven
Rainbow
sayonara
Eternal Love
MaץheM
bonity
Haley**
Melrose
lady_abadon
pattx
Lavender
mono89
misspoesy
marina9310
plammitooo
lukito
fenpirka
twilighttt
MileyLaLa
Lady Cullen
elementamon
Spunk
fuckin_rules
merelain
dreaM
ivkacool
du6ata1990
Alice Cullen
Искра
gal4eto9052
presy
180 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Юли 2009 - 15:53

И аз обичам да ходя на кино,готино е и разпускащо.
Ся смятам да ходя на Ледена епоха 3D ама да видим кога..
Последния път искаха да ме вкарат насила да гледам кървавия св. Валентин на 3D..
баси и ужаса х.Х
Иначе наистина е гадно някой като коментира или се хили като ненормален..
Върнете се в началото Go down
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Юли 2009 - 16:22

Обичам да ходя на кино, но много се изнервям, когато залата е пълна, а никой не зне какво значи възпитание. Примерно, когато бях на примиерата на Здрач, залата беше пълна. Няма лошо, но просто постояно на някого му звънеше телефона, момичетата се хилиха като луди (особено една, която бе на място от мен), а отвсякъде се чуваше хрупането на чипс. Съдейки по това, което прочетох в тази тема, не съм единствената, която има подобно впечатление за претъпканите зали. Просто ужас. Но това не ми пречи да обичам киното и да ходя колкото се може по-често.
Върнете се в началото Go down
eledven

eledven


Брой мнения : 85
Join date : 09.04.2009
Age : 34

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Юли 2009 - 16:37

Не съм ходила на кино от близо година Sad
Имах един период от време, когато ходех поне 3 пъти в седмицата, но това беше когато бях в София, а сега съм в Русе.
Градът с първото отворено кино и дори най-много кина, в момента няма нито едно действащо Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 11 Юли 2009 - 21:31

Обичам да ходя на кино.Е,ходила съм само 3 пъти.Първият във старото кино-гледах Гарфийлд (незнам дали така се пише).Вторият във мола (новото кино Haha! )-гледах ЗДРАЧ Smile Smile и последния пак в мола -Ледена епоха 3..Голям смях беше Haha! Haha! lol!
Върнете се в началото Go down
fairytale.in.the.twilight

fairytale.in.the.twilight


Брой мнения : 32
Join date : 15.07.2009
Age : 29
Местожителство : ...Somewhere in my own world...

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 10:26

Oбичам да ходя на кино! И познавам много хора, които никога не са ходили, не защото нямат средва, а защото "Мога да си го изтегля и да го гледам на компютъра." Глупава работа, имат по 3 лева да отидат на кафе, но не отделят за кино. o.O Живея в Казанлък и там има кино , но е факт, че напоследък рядко се събират достатъчно хора, за да се излъчи прожекция.
Киното е изкуство и съвсем друго е въздействието да гледаш големия екран и силния звук.и миризмата на стари мебели и прах. In Love Тъжното е, че напоследък рядко се правят хубави, стойностни филм... Така де, аз обичам да ходя на кино и ходя всеки път когато имам възможност. Smile
Върнете се в началото Go down
sironojka

sironojka


Брой мнения : 187
Join date : 14.01.2009
Age : 33
Местожителство : Нова Загора

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 14:15

В шибаната Нова Загора няма кино от годиииини Mad Mad Mad
и затова трябва да се мъкна до СтЗ в мола ... голямо разкарване става. Иначе на кино е готино, стига да няма врещящи откачалки, които да ми развалят кефа - както стана когато гледах Twilight Neutral
Върнете се в началото Go down
http://sironojka.wordpress.com/
caprice

caprice


Брой мнения : 503
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Благоевград

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeВто 21 Юли 2009 - 14:38

Ходя на кино.Бих казала доста често.Харесва ми.Рядко съм попадала на скучни и тъпи филми.В момента се сещам само за един и това е "Дневна стража".Не помня колко отдавна беше, но 2 години има.По някое време просто се "чупихме" от салона.
Филм, който също ми бе леко скучничък, беше "Петък 13-ти" от тази година.Е, изтърпях го до края.
Помня даже, че преди няколко години ходих да гледам "Гняв" първата част.Бвх ужасена, но не от филма.През един стол от мен седеше някаква жена, която през цялото време подмяташе в ръцете си джобно ножче.Може би и ефектите от филма повлияха малко на ужаса ми, но както и да е.
Първият ми филм в киното бе "Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена".Невероятен е, няма какво да коментирам.
Помня веднъж бях с брат ми на кино на "Троя".Тук също няма смисъл да коментирам.
Ходила съм и на много готини филмчета, например "Предложението".На много моменти от филма просто не спрях да се смея.Същото бе и с "Ледена епоха 3".
Сега ми дойде в съзнанието филма с Роб Шнайдер - "Големият Стан".Миналата година го гледах.Невероятна комедийка.Изкефи ме много.
Ох, никога няма да заправя филма с Уил Смит - "I am legend".Просто беше невероятно.С него също така в киното съм гледала и "The Pursuit of Happyness" и "Ханкок" - два прекрасни филма.Коренно различни, но прекрасни.
Сетих се и за Джони Деп.Че как да го забравя!? - "Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street".Гледах го миналата година и бях просто изумена.Филмът просто ми влезна под кожата.Както и "Карибски пирати". - без коментар!
В момента се сещам и за филмът "1408".Много ми хареса.Пък и няма как да не ме - това е Стивън Кинг.
Помня и филма "The Golden Compass".Не помня кога го гледах, но ми хареса.
Ох, има толкова много филми, които просто в момента са ми излезнали от главата и не мога да се сетя за тях.
Общо взето си ходя на кино почти всяка седмица.
Върнете се в началото Go down
sironojka

sironojka


Брой мнения : 187
Join date : 14.01.2009
Age : 33
Местожителство : Нова Загора

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeВто 21 Юли 2009 - 17:30

направо ти завиждам Haha!
аз вчера бях на Ice age 3 и Public enemies Cute Cute Cute в Арена СтЗ. Мн съм доволна .. другата или по-другата седмица ще ходя на Потър, а видях и реклами за още няколко филма, които са доста обещаващи Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
http://sironojka.wordpress.com/
Alice*Cullen

Alice*Cullen


Брой мнения : 15
Join date : 21.07.2009
Age : 28
Местожителство : София

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeСря 22 Юли 2009 - 9:46

Обичам да ходя на кино,,,,
Върнете се в началото Go down
Flex

Flex


Брой мнения : 696
Join date : 01.03.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeСря 22 Юли 2009 - 10:14

Аз ако не ида 2-3 пъти на кино в месец и не съм аз Haha! Haha! Haha! Тоя месец вече изгледах сички филми по кината,даже някой по двапъти Haha! Haha! Та да се каже ОБОЖАВАМ да ходя на кино :Р
Върнете се в началото Go down
sironojka

sironojka


Брой мнения : 187
Join date : 14.01.2009
Age : 33
Местожителство : Нова Загора

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 6 Авг 2009 - 11:51

аз ся след месец, като се преместя в Пловдив, ще мога да си ходя на кино когато си поискам Cute Cute Cute бтв, мисля да гледам ей тоя филм:

Върнете се в началото Go down
http://sironojka.wordpress.com/
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 6 Авг 2009 - 12:39

Оооо аз обожавам да ходя на кино. In Love
Само дето гледам да избягвам примиери и тем подобни, защото наистина е фрашкано. Веднъж без да искам бях на една примиера и едвам дишах. То нямаше кислород в киното o.O
Обаче има месеци, я които дават суупер глупави филми и няма какво да гледаш и изведнъж става така, че после сички са интересни... направо откачам Silly me
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeНед 16 Авг 2009 - 21:08

Да, когато имам свободно време обичам да се разведря, като гледам някой нов филм.Особено ако филма си заслужава и актьорския състав е добър.Не ходя много често, но ми е приятно.Не съм вманиачена по кината, предпочитам да гледам някой филм вкъщи, удобно излегнала се на дивана : ).
Върнете се в началото Go down
chushka

chushka


Брой мнения : 75
Join date : 03.02.2009
Age : 29
Местожителство : София

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 2:21

Обожавам да ходя на кино. Предпочитам да ходя на смислени филми и също посещавам кина, където пускат по-стари филми. Днес щях да ходя на Защо тъгува Гилбърт Грейп, но отмениха прожекцията и пак отидох на Хари Потър. Естествено като съм с компания ходя на възможно най-тъпите филми и ми се е случвало да заспивам, но все пак тогава не отивам за да следя филма.
Върнете се в началото Go down
llxshadowxll

llxshadowxll


Брой мнения : 117
Join date : 04.09.2009

Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 5 Сеп 2009 - 14:26

Ходя на кино...
И напук на филмите, на които не пускат без години, аз си ги гледам вкъщи :Р Наистина, толкова ли не могат да разберът че всички си гледат на компютъра филмите Haha!
Обичам да ходя с приятели на кино и да гледаме хубави филми. Лошите някой друг път. Все пак се дават пари Haha!
Хубаво е да се ходи на хорър, обаче.. рядко се случва да има. Скоро ще дават един с пещерни хора и края на света.. на тях съм 100% Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ходите ли на кино? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на кино?   Ходите ли на кино? - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ходите ли на кино?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Българското кино
» Азиатско кино
» Кино въпросник, питЪнки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: