Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Gossip girl/Клюкарката

Go down 
+62
delfin4e89
MVM
LisaEl
Мейси
Little Dhampir1000
Ivanova92
Lioness
Искра
Silence_love
juleto_98
krisence
morganvil_97
Elune
lea6
angelina87
blablablah
...beyond the sunrise...
Aleks
harmaqni_gr
devilsmate
puhi2010
gali68
hristozia_85
AndreaB
rosemary96
nadiaali
lica
bebs_987
missoctober
maggy91
Elena Gilbert
insomnia163
guokowa
pearl
viki_nankova
lovee_
darkness_angel
shaky_kn
swetim
ShiVeR
selene
Melrose
twilightgirl
Artemis
chushka
puhenoto
twilight_edward_bella
XxEdBellaxX
Spunk
stardust,.,
isabella cullen
Eternal Love
MaץheM
caprice
emotion
Spunkk*Ransom
sunshine.
dreaM
bonity
lukito
Haley**
presy
66 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeПет 24 Дек 2010 - 1:24

Интересен сериал, следя си го всеки понеделник (при нас във вторник). Разпускащ сериал е, но вече взе да ми омръзва, то историите им се изтъркаха. Преди имаше по-интересни и повече интриги, а сега са ми леко скучни, историята взе да става, една такава... изтъркана. Smile Гледам си го, но ако решат това да е последния сезон, аз не бих възразила.
Върнете се в началото Go down
lovee_




Брой мнения : 41
Join date : 08.08.2010

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 20:59

интересно сериалчее...сега тече трети сезон но аз искам да излязат всички серии за да си го дръпнаа.иначе чък и блеър ме кефят ужасно много а също и джени въпреки че не знам защо много хора я мразят но все пак всеки си има вкус..
Върнете се в началото Go down
viki_nankova




Брой мнения : 38
Join date : 22.07.2010

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeСъб 1 Яну 2011 - 22:08

мн го обичам тоя сериал Чък е най-готин In Love
Върнете се в началото Go down
pearl




Брой мнения : 38
Join date : 16.01.2009

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeСря 5 Яну 2011 - 14:51

Започнах да го гледам на шега този сериал. Но после ме заинтригува. Наистина вече започнаха да се повтарят случките, но повечето филми са така - нищо тръгва много добре и после сценаристите се издънват с безинтересни действия. Надявам се втората половина на 4 сезон да е по-интересна.
Върнете се в началото Go down
guokowa

guokowa


Брой мнения : 41
Join date : 22.02.2009
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeЧет 6 Яну 2011 - 20:27

Gossip Girl успя да ме грабне още от първия епизод и още ми е много интересен. Естествено Chuck and Blair Forever In Love In Love :Р In Love Дан и Серина също ме кефят като двойка, но пък там не се знае какво ще се случи Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
insomnia163

insomnia163


Брой мнения : 34
Join date : 29.10.2010
Age : 32
Местожителство : Exeter,UK

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeПет 14 Яну 2011 - 15:44

много им мразя зимната ваканция, сега трябва да чакам до 27 януари за следващия епизод
Върнете се в началото Go down
http://midnight-charm.tumblr.com/
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeПет 14 Яну 2011 - 18:00

Онзи ден видях в един магазин тениски с геройте от сериала. Ето линк:
Chuck T-shirt
Gossip Girl
Kiss
T-shirt Cute
Върнете се в началото Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Брой мнения : 37
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Местожителство : Варна

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeПет 14 Яну 2011 - 18:41

Преди не ми се струваше интересен, но реших да го изгледам целия и сега не пропускам серия Haha! последната завърши интересно, ще чакаме новата.
Върнете се в началото Go down
maggy91




Брой мнения : 49
Join date : 02.08.2010

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeСъб 15 Яну 2011 - 16:57

Гледах всички сезони досега. В началото Блейр не ми беше симпатично, но с всеки следващ сезон става все по-интересна и повече ми харесва от Серена. Чък Бас е най-развиващия се образ и ми стана най-симпатичен от всички герои.
Върнете се в началото Go down
missoctober

missoctober


Брой мнения : 29
Join date : 17.06.2010

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeНед 16 Яну 2011 - 0:03

Мислех,че е някое скучно сериалче с изтъркан сюжет,но някак си ме убедиха да изгледам една серия...и магията се случи.Направо не знам как бих издържала до следвщия епизод.
Върнете се в началото Go down
bebs_987

bebs_987


Брой мнения : 36
Join date : 09.01.2011

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeНед 16 Яну 2011 - 18:13

сериалът е невероятен и ме грабна още от първите серии Smile
Върнете се в началото Go down
lica

lica


Брой мнения : 40
Join date : 10.03.2011

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeСря 16 Мар 2011 - 21:12

Изгледах всички сезони.Супер сериалче всичко има в него.Като двойка харесвам Чък и Блеър най-много въпреки че доста бавно напредваха докато си признаят чувствата.Вече към четвъртия сезон стана леко ско скучен.
Върнете се в началото Go down
nadiaali

nadiaali


Брой мнения : 34
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Пловдив

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 16:04

Офф аз нещо съм го изоставила напоследък..някак си ми стана много банално..всеки със всеки се мина вечее..
Върнете се в началото Go down
rosemary96

rosemary96


Брой мнения : 41
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София, България

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 21:41

Доста беше нашумяло и реших да видя за какво става въпрос. Изгледах първият сезон и се отегчих. Haha!
Върнете се в началото Go down
AndreaB

AndreaB


Брой мнения : 11
Join date : 06.04.2011
Age : 28

Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitimeЧет 7 Апр 2011 - 20:39

Най-любимият ми сериал ЕВЪР!!С нетърпение чакам сериите.Много е зарибяващо.Любимци нямам, всеки ми харесва и ме дразни с нещо.Единствената, която не ми харесва изобщо е Джени.Радвам се, че вече я няма.Красиви актьори, хубава музика, страшни дрешки...
Според мен, най-добрият сезон беше втори, а най-слабият - може би трети (като изключвам последната серия, която ме остави без думи).
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gossip girl/Клюкарката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Gossip girl/Клюкарката
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» New Girl/Новото момиче
» Lost Girl/Изгубено момиче
» Two Guys, a Girl and a Pizza Place/Две момчета и едно момиче

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: