Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Gossip girl/Клюкарката

Go down 
+62
delfin4e89
MVM
LisaEl
Мейси
Little Dhampir1000
Ivanova92
Lioness
Искра
Silence_love
juleto_98
krisence
morganvil_97
Elune
lea6
angelina87
blablablah
...beyond the sunrise...
Aleks
harmaqni_gr
devilsmate
puhi2010
gali68
hristozia_85
AndreaB
rosemary96
nadiaali
lica
bebs_987
missoctober
maggy91
Elena Gilbert
insomnia163
guokowa
pearl
viki_nankova
lovee_
darkness_angel
shaky_kn
swetim
ShiVeR
selene
Melrose
twilightgirl
Artemis
chushka
puhenoto
twilight_edward_bella
XxEdBellaxX
Spunk
stardust,.,
isabella cullen
Eternal Love
MaץheM
caprice
emotion
Spunkk*Ransom
sunshine.
dreaM
bonity
lukito
Haley**
presy
66 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeПет 30 Дек 2011 - 22:04

Започнах да го гледам и аз най-после този сериал Haha!
Та, харесва ми. Вече съм на втори сезон и смея да кажа, че ми държи доста интереса това сериалче.
Актьорският състав е много готин, саундтракът - добре подбран, много даже.
Относно героите и сюжета - по принцип не съм човек, който харесва интриги, но ми стана интересно как се заплитат разни абсурдни ситуации и съответно после как се разплитат. Haha! От героите любими на този етап са ми Серина, Дан, Чък. Но като цяло всички ми харесват, единствено малко ме дразни Джени, както и Блеър на моменти, но това е. Персонажите са всеки с добрите и лошите си качества, интересно ми е да видя как ще се развият нещата по-натам за всички, така че ще следя. Smile
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeПет 30 Дек 2011 - 22:26

Подкрепям мнението на Искра. С тази разлика, че Дан във втори сезон ми лази по нервите, както и да не забравя едни от моите любимци - Лили и Руфъс. Страшни са! Обожавам гласа и смеха на Серина, как й сече пипето на Блеър (нищо, че и тя доста често ми лази по нервите), ЧЪК!, разбира се, и мн. други. Много добър сериал, наистина, не знам как преди не исках и да го поглеждам. Много е интересен, засега няма слаб момент, но ще видим. Тъкмо ще приключа втори сезон.
По-обстойно мнение по-натам :Р
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeВто 24 Яну 2012 - 20:11

И аз се хванах да го гледам сериозно и съм очарована, много ми харесва! Така, любимите ми персонажи за Лили и Руфъс! Все още съм на 12 епизод от първи сезон ... но с нетърпение очаквам да видя какво ще се случи по-нататък с всички останали герои. Чък е голям образ, Блеър ме дразни понякога, но също я харесвам, актрисата е ужасно красива! Серина и Дан са много сладки, но като че ли нещо не ми е както трябва при тях, не знам ... Не харесвам Джени. Haha! Засега съм страшно пленена от Лили и Руфъс, както вече споменах, страхотни са! Сериалът е много добър и с интерес го гледам.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeСря 1 Фев 2012 - 14:29

И такаааа, ето ме и мен отново, изгледала 5-те сезона (е, не целия 5-ти, понеже все още тече :Р), подготвена с космииическо мнение Haha!
Един от любимите ми сериали определено! Има от всичко - интрига, смях, любов, приятелство, сълзи... Интригите са измислени супер гениално. Слаб сезон не мисля, че имаше, докато не започнах да гледам 5-тия сезон. Единственото нещо, което ми харесва в последния сезон са Дан и Блеър, както и Чък. Емоционалната връзка, която имат Дан и Блеър е супер миличка, начина, по който държат един на друг е много мил и сладък. Особено Дан. Не очаквах, че ще се влюби в Блеър и че ще я заобича по такъв начин, чак помагаше на Чък, който също много се промени. Луи го харесвах, докато не стана и той един интригант. Все още се чудя Блеър какво прави с него. Най-големите путки (без извинение) в сериала за мен са Ванеса, Нейт и донякъде Джени. Ерик също адски антипатичен ми беше в един от сезоните, но като че ли се поопомни. Джени си е пубер, хубаво е, че признаваше грешките си, а Ванеса... е, не вярвах, че толкова ще я намразя. Изключително много й се радвах в първия и втория сезон. После ми падна адски много в очите. Такава интригантка, лъжкиня и толкова гадна... радвам се на отсъствието й, честно. Не мога да я трая. А Нейт... тоя па мина всяка една жена в сериала, дори Чък го задмина отдавна, отдавна. Да не споменавам и какъв интригант е, и как скача от приятел на приятел. Любими герои са ми Лили (въпреки всички каши, които сътвори), Руфъс, Сиси (много е забавна!), Серина (въпреки че и тя мина почти всеки един мъж и доста пъти постъпваше адски детински), Дан, Блеър (която може би се оказа един от най-честните хора в тоя сериал, колкото и гадничка да е, което й придава допълнителен чар) и Чък, разбира се, който ми е голяма слабост и Дорота - много е сладка.
Сериалът е много хубав, много поуки могат да се извлекат от него, има доста цитати, върху които човек да се замисли. Няма безгрешен, няма розови очила, доста реалистично са представени повечето неща, най-вече отношенята между хората. Може би само интригите са малко в повече, но нали трябва да е интересно. Гласът на Кристен Бел като Клюкарката е феноменален! Адски добре са я нацелили.
Та така. Определено ще си го следя, въпреки че 5-ти сезон, откровено казано, са го разводнили доста.
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeПет 3 Фев 2012 - 10:31

daredevil написа:
И такаааа, ето ме и мен отново, изгледала 5-те сезона (е, не целия 5-ти, понеже все още тече :Р), подготвена с космииическо мнение Haha!
Един от любимите ми сериали определено! Има от всичко - интрига, смях, любов, приятелство, сълзи... Интригите са измислени супер гениално. Слаб сезон не мисля, че имаше, докато не започнах да гледам 5-тия сезон. Единственото нещо, което ми харесва в последния сезон са Дан и Блеър, както и Чък. Емоционалната връзка, която имат Дан и Блеър е супер миличка, начина, по който държат един на друг е много мил и сладък. Особено Дан. Не очаквах, че ще се влюби в Блеър и че ще я заобича по такъв начин, чак помагаше на Чък, който също много се промени. Луи го харесвах, докато не стана и той един интригант. Все още се чудя Блеър какво прави с него. Най-големите путки (без извинение) в сериала за мен са Ванеса, Нейт и донякъде Джени. Ерик също адски антипатичен ми беше в един от сезоните, но като че ли се поопомни. Джени си е пубер, хубаво е, че признаваше грешките си, а Ванеса... е, не вярвах, че толкова ще я намразя. Изключително много й се радвах в първия и втория сезон. После ми падна адски много в очите. Такава интригантка, лъжкиня и толкова гадна... радвам се на отсъствието й, честно. Не мога да я трая. А Нейт... тоя па мина всяка една жена в сериала, дори Чък го задмина отдавна, отдавна. Да не споменавам и какъв интригант е, и как скача от приятел на приятел. Любими герои са ми Лили (въпреки всички каши, които сътвори), Руфъс, Сиси (много е забавна!), Серина (въпреки че и тя мина почти всеки един мъж и доста пъти постъпваше адски детински), Дан, Блеър (която може би се оказа един от най-честните хора в тоя сериал, колкото и гадничка да е, което й придава допълнителен чар) и Чък, разбира се, който ми е голяма слабост и Дорота - много е сладка.
Сериалът е много хубав, много поуки могат да се извлекат от него, има доста цитати, върху които човек да се замисли. Няма безгрешен, няма розови очила, доста реалистично са представени повечето неща, най-вече отношенята между хората. Може би само интригите са малко в повече, но нали трябва да е интересно. Гласът на Кристен Бел като Клюкарката е феноменален! Адски добре са я нацелили.
Та така. Определено ще си го следя, въпреки че 5-ти сезон, откровено казано, са го разводнили доста.
Този коментар ме накара още по-силно да изгледам на един дъх всички сезони! Наистина страхотен сериал! Тъй като съм много ангажирана, нямам време да го гледам често, но поне първия сезон минах. Сигурна съм, че по-нататък героите претърпяват много промени, преминават през най-различни ситуации, като чета коментара на Деси и вече настръхвам, сериозно. Нейт още от първи сезон не го харесах. Явно все повече няма да го харесвам. Джени също ме дразнеше много в първи сезон. В началото на втори е по-търпима. Блеър е страхотна, много й се кефя още от първи епизод на първи сезон. И така ... продължавам напред с епизодите, уникален сериал!
Върнете се в началото Go down
Ivanova92




Брой мнения : 42
Join date : 04.02.2012
Age : 32

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 19:48

Много готин сериал . Smile Но първите сезони са по яки :Р
Върнете се в началото Go down
Little Dhampir1000

Little Dhampir1000


Брой мнения : 31
Join date : 02.02.2012
Age : 28

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeВто 7 Фев 2012 - 23:30

Много як сериал. Засега съм стигнала до 4 сезон, защото не ми остава много време за гледане. Haha!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeПон 27 Фев 2012 - 22:03

В началото на 4-ти сезон съм, приключих 3-ти наскоро и държа да отбележа, че си искам Чък и Блеър заедно! Джени ми стана още по-антипатична, официално ми е най-малко любима от героите; любимци си ми остават Чък, Блеър, Серина, Дан. Ванеса нещо се промени и тя, Нейт си е секси Haha!, само че като Серина не може да се задържи с един човек... харесваха ми двамата като двойка иначе. Лили и Руфъс - може би най-готината двойка в сериала.
Общо взето трети сезон беше доста напрегнат с развоя си особено в последните 4-5 епизода. Ще следя, макар че имам предчувствие, че ще е разводнен в 4-ти и 5-ти сезон... ще видим, ще си го гледам все пак, харесва ми. Smile
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeВто 6 Мар 2012 - 1:05

5-ти сезон направо го разводниха. Боза! Чудя се да продължавам ли да го следя...
Върнете се в началото Go down
Мейси

Мейси


Брой мнения : 37
Join date : 08.05.2012
Age : 27
Местожителство : Русе

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeСря 9 Май 2012 - 20:54

КАто започнах да го гледам супер много ми хареса,нещо различно.А особено Блеър беше фаворитка,но напоследък 5-ти сезон го направиха пълен провал.Без няколко серии,иначе другите са слаби.Но предните сезони бяха страхотни-смяла съм се,ревала съм..Много готин сериал.
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeНед 24 Юни 2012 - 18:40

Доста бързо изгледах и петте сезона. Все пак с всеки изминал сезон ставаше все по-скучно според мен. Иначе имам добри впечатления от сериала.
Най-много се дразня от Блеър. Как можаха да направят така, че Чък да е с нея завинаги. Серина пропадна както и повечето герои. А за Джейни...в първия сезон ми беше любимка, все пак говорим за Тейлър Момсън без грим, но след трети сезон нещо не ми допадна. Нейт ми е малко лигав, а Дан на моменти също ми лази по нервите. еми то излезе, че само Чък ми остана в този сериал. Haha!
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeСря 31 Окт 2012 - 0:11

LisaEl написа:
Доста бързо изгледах и петте сезона. Все пак с всеки изминал сезон ставаше все по-скучно според мен. Иначе имам добри впечатления от сериала.
Напълно съм съгласна!До 3-ти - 4-ти сезон интересът ми към сериала не отслабваше,но след това... малко съм разочарована.
Върнете се в началото Go down
delfin4e89




Брой мнения : 16
Join date : 05.01.2014
Age : 34
Местожителство : Варна

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeНед 5 Яну 2014 - 21:54

Чък и Блеър фантастична двойка. То не бяха интриги, лъжи, измами.... и накрая пак заедно. А Серина винаги ми е била голям дразнител и все разкайваща се за нещо.  o.O 
Върнете се в началото Go down
Adi81adi81




Брой мнения : 17
Join date : 18.02.2014
Age : 42

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeСря 19 Фев 2014 - 11:11

Беше ми любимия сериал и даже си мисля скоро пак да го изгледам.  Smile 
Блеър и Чък са ми любимци от сериала. Големи сладури
Върнете се в началото Go down
fan24

fan24


Брой мнения : 16
Join date : 27.05.2014
Местожителство : 3 метра над небето

Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitimeЧет 29 Май 2014 - 15:09

Това е един от любимите ми сериали и ми беше доста гадно когато свърши, но края ми хареса. Никога не съм очаквала, че Дан е клюкарката и много се изкефих, че Чък и Блеър се събраха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gossip girl/Клюкарката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip girl/Клюкарката   Gossip girl/Клюкарката - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Gossip girl/Клюкарката
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» New Girl/Новото момиче
» Lost Girl/Изгубено момиче
» Two Guys, a Girl and a Pizza Place/Две момчета и едно момиче

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: