Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневниците на Вампира

Go down 
+50
krisi koeva
vils
Little Dhampir1000
deedee1991
altia
kamity
juleto_98
sisi_2007
jjanet
diamantina
ajvi
emii.x
piki
Silence.
mstrovila
zuzi
devilsmate
glimm
emira_had
isi123
magdalasf
Nightmare_Girl
nadiaali
minimal00
gold_alex
ayvi_85
lovehurts
elito_4471
lovee_
djudjka
MissSixty
wentlee
selene
twilightgirl
teddy ^^
brooke90
flora1898
Rainbow
dreaM
renito0o0o
vili898
Nessie
Lioness
Danny_Z
sunshine.
emotion
anichka_07
Melrose
Stacey_D_Heyndkuestar
Alice Cullen
54 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeНед 11 Окт 2009 - 12:51

И аз прочетох книгата. И на мен много ми харесва. Начинът на писане е много добър, а и е мното увлекателна. Не искам да чета фен превода, затова смятам да изчакам докато излезе. Smile Дотогава сигурно ще я препрочета още няколко пъти Haha!

Гледам и сериала, и трябва да кажа, че и на мен ми допада. Мисля че подбора на актьори е доста добър. Haha! Съгласна съм с vili898, има някои разминавания.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeНед 11 Окт 2009 - 13:26

Прочетох преди една седмица книгата и честно казано не мога да я сложа сред любимите си. Действието се развива ужасно бързо. В 200 страници са описани толкова много неща. Но все пак смятам да си купя и останалите. Сериалът определено повече ми харесва. Wink
Върнете се в началото Go down
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeПон 12 Окт 2009 - 8:54

Абе...вчера си купих книгата и я прочетох. Хм...ако трябва да съм честна, признавам, че действието серазвива толкова бързо, че преди да се усетиш, се оказва, че Елена ходи със Стефан. Лично персонажът на Елена никак не ми харесваше в началото на книгата-надута ледена кралица. Просто...издрази не почти до краен предел, не знам просто как издържах да мине частта, в която кори планове как да привлече Стефан. Все тая, книгата е на....средно ниво, не мога да кажа, че съм си загубила врем,ето като я прочетох, но определено очаквах доста повече от нея. И все пак това няма да ме спре да си купя дргите книги.
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeПет 23 Окт 2009 - 19:24

Честно казано и мен много ме изнервя Елена в кигата. В сериала наистина е представена по коренно различен начин.Все още съм на пета глава, защото не ми е станало достатъчно интересно да седна и да я дочета. Но мисля, че и това ще стане...
Върнете се в началото Go down
brooke90

brooke90


Брой мнения : 138
Join date : 20.01.2009
Age : 34

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeПон 4 Яну 2010 - 23:39

На това му викам книжле, леко четиво за убиване на времето. Единствено ми стана интересно края на 3-та книга, макар че знам какво ще стане в 4-та и за това не умирам от любопитство. Дразни ме, че в сериала има Толкова Много промени, като се почне от самия външен вид на Елена. Толкова ли няма една руса, синеока актриса? Вярно, радвам се, че българка играе Елена, но иначе се дразня. Има много + и -, както книгите, така и сериала.
Върнете се в началото Go down
teddy ^^

teddy ^^


Брой мнения : 5
Join date : 22.01.2009

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeСъб 13 Фев 2010 - 22:00

Страхотна книга!Изчетох и 4-рите много бързо!Дано издадат и 5-тата.
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeНед 14 Мар 2010 - 13:39

Прочетох всичко,което досега е излязло и аз пък съм на мнение,че книгата е увлекателна и интересна. Харесаха ми описанията,не намерих нищо за отегчително. Битките бяха и те интересни. Персонажите- кой от кой по-различен.Всичко беше направено така, че ни най-малко да го очакваш и да те изненада. Наистина някои неща се развиваха бързо, но не бих издържала да се влачи автора на най-заинтригуащата част от книгата 20 страници.И прави са останалите,че с книгата времето лети,първата я четох до 1 часа през нощта и когато се бях натъкмила да спирам, не можах и отново започнах да си я чета.Не е натоварваща и ми беше приятно, когато си я взимах в училище, за да я чета, да ми отпочине главата от натоварването в часовете.Имаше и много забавни моменти,моменти, на които настръхвах от ужас...Не мога да кажа, че не съм я харесала. А колкото до 5тата книга,ще я издават, но кога..? Нали всеки месец края издаваха заедно Дневниците и Училище за вампири, но този месец само едната от книгите излезе. Аз попитах в книжарницата какво става и човекът от там ми каза, че се очаква скоро да я издадат. Не знам за вас,но аз ще чакам...
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeНед 14 Мар 2010 - 20:45

twilightgirl написа:
А колкото до 5тата книга,ще я издават, но кога..?

Беше казано, че 5-тата книга ще излезе месец Май. Вече коя част от месеца - не зная (:
Върнете се в началото Go down
selene




Брой мнения : 24
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : In Hell

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeЧет 24 Юни 2010 - 17:48

Книгите нещо не ме увлякоха, но пък сериала го следя.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeСъб 9 Окт 2010 - 1:31

Дневниците на Вампира - Page 2 Vampirediaries6coverspr

Л. Дж. Смит
„Сенчести души“
Книга шеста от поредицата
ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА
ИЗЛИЗА НА 12.10.2010




От дневника на Елена:
Мило дневниче,
Много момчета ме наричаха най-ангелското момиче на света. Но ако трябва да бъда честна, ще си призная, че за мен те бяха просто трофеи. Никоя от игричките ми с тях не успя да докосне дълбоко сърцето ми... докато не се появи едно много специално момче.
Името му е Стефан.
Но се оказа, че той не е такъв, какъвто изглежда. Стефан Салваторе се оказа вампир. Истински вампир.
Както и по-големият му брат, прекрасният Деймън.
Едно момиче, замесено с двама вампири... ами, доста е вероятно да се стигне до сериозни неприятности, нали?



Л. Дж. Смит
ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА: Сенчести души (книга шеста)
Формат: 13х20 см
Обем: 516 стр.
Меки корици
ISBN 978-954-9321-42-5
Цена: 15,90 лв.


Откъс от книгата, предоставен от издателството, може да свалите от тук:
Дневниците на Вампира - Page 2 Vampire-diaries-6-PART


Върнете се в началото Go down
MissSixty




Брой мнения : 40
Join date : 27.11.2010

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 0:58

Това си е класика в жанра хихих, жалко, че сериала не е по книгата love
Върнете се в началото Go down
djudjka

djudjka


Брой мнения : 71
Join date : 04.08.2010
Местожителство : Плевен

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeЧет 23 Дек 2010 - 19:38

Много се радвам, че сериалът не е по книгите!
На мен определено не ми! харесаха
Особено 5 книга направо стана повърня. Silly me ;


PS: Обаче ми казаха, че 6 книга е направо страхотна.


Последната промяна е направена от djudjka на Пон 31 Яну 2011 - 16:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lovee_




Брой мнения : 41
Join date : 08.08.2010

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 19:15

многоо готина книжкаа love
Върнете се в началото Go down
elito_4471




Брой мнения : 29
Join date : 21.09.2010

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeЧет 30 Дек 2010 - 14:59

1те 4ри ми харесаха много но 5тата не Чак толкова


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Нед 2 Яну 2011 - 12:04; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : 4 не е буква!)
Върнете се в началото Go down
lovehurts

lovehurts


Брой мнения : 27
Join date : 25.09.2010
Age : 31

Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitimeНед 23 Яну 2011 - 1:18

не съм ги чела но мисля да започна защото сериала е страхотен Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневниците на Вампира - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на Вампира
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: