Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневниците на Вампира

Go down 
+50
krisi koeva
vils
Little Dhampir1000
deedee1991
altia
kamity
juleto_98
sisi_2007
jjanet
diamantina
ajvi
emii.x
piki
Silence.
mstrovila
zuzi
devilsmate
glimm
emira_had
isi123
magdalasf
Nightmare_Girl
nadiaali
minimal00
gold_alex
ayvi_85
lovehurts
elito_4471
lovee_
djudjka
MissSixty
wentlee
selene
twilightgirl
teddy ^^
brooke90
flora1898
Rainbow
dreaM
renito0o0o
vili898
Nessie
Lioness
Danny_Z
sunshine.
emotion
anichka_07
Melrose
Stacey_D_Heyndkuestar
Alice Cullen
54 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 20:55

СЕриалът е невероятен,но книгата е написана твърде повърхностно,отказах се преди да съм свършила и първата книга.
Върнете се в началото Go down
diamantina

diamantina


Брой мнения : 32
Join date : 06.11.2010

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeВто 26 Юли 2011 - 16:29

Съгласна съм че сериала е страхотен ама колкото и пъти да се опитвах да прочета книгите все не можех. Май за пръв път сериала/филма да ми допадне повече от книжката. Smile
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 14:17

Много детска.
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 16:46

На мен лично изобщо не ми харесаха книгите.Прочетох 5 от тях просто защото не обичам да оставям поредицата недовършена,но за следващите издания няма да си правя труда.И ми се струва че писателката няма намерение да спира скоро,макар че според мен не й се отдава писането по поредицата.
Върнете се в началото Go down
juleto_98

juleto_98


Брой мнения : 42
Join date : 07.05.2010

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 22:28

Първите 4 бяха интересни но дотам.От 5 нагоре не мога да ги прочета и това е.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeПон 31 Окт 2011 - 21:21

Дневниците на Вампира - Page 4 Sd2cover

Л. Дж. Смит, Кевин Уилямсън, Джули Плек
„Кръвожадност“
Книга втора от поредицата
ДНЕВНИЦИТЕ НА СТЕФАН
ИЗЛИЗА НА 25.10.2011

Базирани на хитовия ТВ сериал, книгите от поредицата „Дневниците на Стефан“ описват случилото се преди събитията в епизодите и разкриват неизвестни досега истории от миналото на братята Салваторе.

Октомври 1864 г., Ню Орлиънс.
Сега, когато вече са вампири, животът на Стефан и Деймън никога вече няма да бъде същият. Принудени да напуснат Мистик Фолс, където има риск да бъдат разкрити и убити, двамата братя заминават за Ню Орлиънс, търсейки по-безопасно за тях място. Големият град предлага много изкушения, но крие и много опасности – повече, отколкото са допускали.
Докато Стефан се наслаждава на ново¬придобитите си сили, Деймън продължава да тъгува по Катрин. Стефан се влюбва отново и волята му е подложена на изпитание. Деймън е заловен от зъл, садистичен ловец на вампири. Стефан е длъжен да спаси брат си, но ще бъде ли това с цената на новата му любов?


Л. Дж. Смит, Кевин Уилямсън, Джули Плек
ДНЕВНИЦИТЕ НА СТЕФАН: Кръвожадност (книга втора)
Формат: 13х20 см
Обем: 224 стр.
Меки корици
ISBN 978-954-9321-62-3
Цена: 10,90 лв.


Дневниците на Вампира - Page 4 Sd2coverspread

Върнете се в началото Go down
kamity

kamity


Брой мнения : 40
Join date : 04.09.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeПон 2 Яну 2012 - 17:02

Лично на мен книгите не ми харесват.Сериалът е много по-добър.Аз също успях да прочета само първите 4 книги.
Върнете се в началото Go down
altia




Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2012
Age : 44
Местожителство : Ruse

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeСъб 28 Яну 2012 - 15:20

Опитах с книгите, но нещо не се получи. Да не говорим, че има огромни разминавания между тях и сериала
Върнете се в началото Go down
deedee1991

deedee1991


Брой мнения : 43
Join date : 28.01.2012
Age : 33
Местожителство : Русе

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeПет 3 Фев 2012 - 2:23

Ааа аз много ги харесвам! Отначало бях супер скептичко настроена защото бях гледала сериала и разликите бяха невероятно много, но после взе да ми харесва. Няма значение, че не е като сериала тя си има чар.
Върнете се в началото Go down
Little Dhampir1000

Little Dhampir1000


Брой мнения : 31
Join date : 02.02.2012
Age : 28

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeЧет 9 Фев 2012 - 23:34

Прочела съм вички излезнали книги от поредицата в България и мисля, че това е една уникална поредицата. Филмът също не отстъпва на книгите^^
Върнете се в началото Go down
vils

vils


Брой мнения : 43
Join date : 01.09.2010
Age : 34
Местожителство : Карнобат

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeНед 11 Мар 2012 - 14:07

Не знам... сега се опитвам да започна книгите и сериала оказва страшно голямо влияние върху погледа ми над нещата... Изобщо не мога да си представя героите по този начин, но все пак мисля да дам шанс на книгите, току-виж ми харесат... study
Върнете се в началото Go down
krisi koeva




Брой мнения : 35
Join date : 03.04.2012
Age : 36
Местожителство : gabrovo

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeЧет 5 Апр 2012 - 0:43

На мен лично сериала ми хареса доста повече от книгите. Smile
Върнете се в началото Go down
nikirouse




Брой мнения : 11
Join date : 17.04.2011

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeВто 12 Юни 2012 - 0:28

Много са хубави и книгите,и сериала! Smile
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeПон 6 Авг 2012 - 2:48

diamantina написа:
Съгласна съм че сериала е страхотен ама колкото и пъти да се опитвах да прочета книгите все не можех. Май за пръв път сериала/филма да ми допадне повече от книжката. Smile
Напълно съм съгласна,книгите не ме грабнаха, но сериала е направен много добре.
Върнете се в началото Go down
ina.lina




Брой мнения : 36
Join date : 24.11.2012
Местожителство : София

Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitimeСъб 24 Ное 2012 - 15:10

тази поредица е една от любимите ми
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневниците на Вампира - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Вампира   Дневниците на Вампира - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на Вампира
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: