Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 True Blood

Go down 
+15
vmaniq4enata
Peyton*
fuckin_rules
Lioness
twilightgirl
Spunkk*Ransom
Spunk
Eternal Love
gal4eto9052
emotion
wentlee
Melrose
chushka
^-^Dreamy-Twilight^-^
sunshine.
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeЧет 31 Дек 2009 - 18:32

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeВто 26 Яну 2010 - 1:29

Та така, от доста време се каня да изгледам този сериал и най-сетне го направих.
Ами, честно казано, хах, очарована съм! Нещо нетипично и леко хумористично е на моменти.
Актьорите са си добри според мен. Намирах Бил (по имена от сериала ще ги карам, защото не им помня истинските имена) за адски противен, но след като изгледах сериала, дори още след първия епизод, някак ме очарова. Привлекателен е. Ммм, Суки... Разстоянието й между зъбите не ме дразнеше, актрисата е сладка, но на моменти ми беше адски противно държанието й. Не знам дали Суки си е такава или самата актриса, знам само, че в един моменти исках да се вкарам в сериала и да я перна с нещо. Иначе, като изключим това, ми допада. Ммм, брат й и Тара, май... Брат й ме изнервяше на моменти, а Тара ме радваше с този пепеляв език. Шефът й ми е леко безраличен честно казано. Ерик... Охохох, ама си го бива наистина, бее, хаха. Невероятен е, но и Бил не му отстъпва Wink
Та... откъм ефекти не беше кой знае какво, но можеше и по-зле да е. Искрено съм се забавлявала на повечето секс-сцени и на зъбите на вампирите. Секс-сцените нито ми бяха гнусни, нито толкова интересни (може би само първият път на Суки и Бил ми хареса), а чисто и просто смешни. Смяла съм се. Зъбите на вампирите... е, това си беше една издънка! Толкова си личеше, че са изкуствени... Нвм де, бях дочула, че 2 - рия сезон са го докарали по-добре откъм ефекти.
Аааа, какво пропуснах - много ме беше яд за бабата, но...
Мммда, това е моето мнение за сега - ще го следя, скоро смятам да изгледам и 2 - рия сезон, както и с нетърпение очаквам, хаха, 3 - тия.
Интересно е сериалчето.
Върнете се в началото Go down
fuckin_rules

fuckin_rules


Брой мнения : 413
Join date : 21.01.2009

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeЧет 4 Фев 2010 - 20:51

Сериала е супер а сега видях че почват да го дават от днес по fox life Bravo Bravo
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeЧет 4 Фев 2010 - 23:03

Ето ме отново с поредното мнение, след като изгледах и втория сезон.
Да, втория сезон определено ми хареса повече - имаше значително много порция Ерик *мм* ;д, ефектите бяха по-добри - вампирските зъби, раните на Суки (тръпки ме побиват от това, а рядко се случва) и т.н. - нямаше толкова брутални секс-сцени, дори имаше само едничка (изключвам "шоуто" на Мериан, ах тази кучка ;д), актьорите си бяха много добре. Суки си е хубава, кво толко плямпате за тия зъби, всеки с кусурите си, дами, няма перфектни, приемете го. Бил ми хареса и повече, определено е един интересен характер, смяла съм се на моментите с Джесика адски много, Ерик е БОЖЕСТВЕН! Под кожата ми е, за Бога, толкова е висок, секси, привлекателен, зъл... сАкАм гУ Haha! Пам също ме кефи, някак странна е, зла също, но ме кефи (обувките й бяха добри ;д), Годрик също ми стана любимец, признавам си - поплаках за него, Джейсън леко ми се издигна в очите, пак правеше глупости, но някак по-уравновесен ми се вижда, харесва ми колко много се променя, щом стане на въпрос за Суки, Сам си ми е същия, даже и малко антипатичен, не знам защо, Лафайет.... ох, горкия, ах, този лош, лош Ерик ;д един от любимците ми е той, Тара... ама и тя се забърка в едни ;д направо не е истина, интересно ми е с кой ще се залюби в 3 - ти сезон.
Та това, стига толко, че мога да се улея...
Мда, 2 - рия сезон бие първия, определено е много хубав, динамичен, смешен... Охххх, тръпна за 3 - ти сезон :Д
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeПет 7 Май 2010 - 14:25

Промо снимки за 3 сезон;
http://www.spoilertv.com/2010/04/true-blood-season-3-promotional-photos.html

Spoiler:




Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeПет 7 Май 2010 - 14:53

Оооох, нямам търпение за 3 - тия сезон, ще се побъркам! Haha!
Откъса с Пам и Ерик ме разби! Едно от хубавите неща в сериала - хуморът, който в повечето моменти е черен.
Джесика май доста бели ще посвърши, ама знае ли се...
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeСъб 8 Май 2010 - 15:10

Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeНед 9 Май 2010 - 14:36

Ммм, как се облизвам сега Haha!..Охх, колко ми липсваше Ерик и шегите с Пам, а откъса наистина ме разби( смях се със сълзи). Броя дните до 3ти сезон, нямам търпение!!
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeСря 19 Май 2010 - 2:33


Върнете се в началото Go down
vmaniq4enata

vmaniq4enata


Брой мнения : 43
Join date : 17.03.2009
Age : 35
Местожителство : varna

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeСря 19 Май 2010 - 15:55

Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeСря 19 Май 2010 - 16:32


Зад кулисите:
True Blood - Page 2 Ajdavid.th
И на снимачната площадка:
True Blood - Page 2 Onset1
True Blood - Page 2 Onset10.th
True Blood - Page 2 Onset11.th
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 14:02

НВО пусна резюметата на първите три епизода от трети сезон.

Епизод #1: "Bad Blood":
Суки се обръща към Ерик за помощ в търсенето на Бил; Анди увещава Джейсън да следва пътя си докрай; Сам се свързва с миналото си; Тара търси убежище от скръбта си. (Написан от Брайън Бъкнър; режисиран от Даниел Минахан.)

Епизод #2: “It Hurts Me Too”:
Ръсел Едгингтън, вампирският крал на Мисисипи, съставя план да заздрави властта си. Ерик си припомня миналото; Сам изпитва силата на семейните си връзки; Тара намира съюзник в лицето на съмнителен вампир на име Франклин Мот. (Написан от Раел Тъкър; режисиран от Скот Уинант.)

Епизод #3: “It Hurts Me Too”:
В търсене на Бил, Суки се насочва към Джаксън, Мисисипи, в компанията на Алсид, нейният върколашки бодигард, нает от Ерик, за да я защитава. Джейсън е разсеян от полицейските си изпити; Бъд достига до края на силите си; Арлийн се опитва да се справи с неочаквани новини; Франклин омайва; Ерик оставя подарък за Лафайет. Преследван от видения от миналото си, Бил прави изненадващо обещание за вярност. (Написан от Александър Ву; режисиран от Майкъл Леман.)


Британската актриса Лара Пулвър, най-известна от драмата на Би Би Си - „Робин Худ”, беше избрана за ролята на Клодин. Ще попитате, като каква се изявява героинята й? Ох, по дяволите, това ще прозвучи доста глупаво, но тя е добрата фея на Суки. Знам, нали? Не обвинявайте мен, не съм го измислила аз, но пък вярвам, че Алън Бол не е сгрешил. Клодин ще се появи в седми епизод – “Let The Bodies Hit The Floor”.

Майкъл Стегър ще участва в третия сезон на “True Blood”. Ако сте фен на сериала "90210" със сигурност знаете кой е той, ако ли пък не сте ще разберете в 10 епизод - "I Smell A Ra.t". Стегър ще играе Тони, мъжкото жиголо на кралят на Мисисипи – Ръсел Едингтън (Денис О'Хеър). Подбран е от него заради приликата си с настоящия му мъж, Талбот (Тео Алекзандър).
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 14:39

Момичета, 3-ти сезон ще е страшен! АМА СТРАШЕН!! In Love In Love
Някой знае ли кога ще започнат да го качват в Замунда? В Америка излиза юни месец май.

Иначе първия трейлър... Суки и Ерик са уникални, обожавам ги! Много ми се иска да са заедно, преди да намерят Бил... който впрочем защо крещеше като заклан? Тара спи с вампир?! o.O Бравос, бравос! Усащам как Пам ще ми стане любимка - страшно е сладка тук, не е толкова дървена и вайкаща се за обувките си като във втори сезон Haha! Обаче с Джесика няма да се разберем - накъде е тръгнала да влачи бедния човечец? Пред Бил ли се обясняваше? Иначе е страшна красавица и ми се иска да е с Хойт... Интересно какво ли е замислила бедната му тлъстичка майчица? :Р А къв беше тоя полуголия брадясалия в стаята със Суки Mad Не че изглежда зле, ама Суки си е за ЕРИК (и Бил де.)
Джейсън продължава да ми е антипатичен... много ме дразнеше във втори сезон.
Обаче с нетърпение чакам да видя въпросния крал на Мисисипи! In Love

ОО, искам вече да излиза сезонът! Обожавам тоя сериал! In Love
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 14:51

Ами, на постерите пише 13.06., това значи, че в БГ трябва да имаме 1 еп. на 14.06., около 5 и 30 сутринта май.
Върнете се в началото Go down
vmaniq4enata

vmaniq4enata


Брой мнения : 43
Join date : 17.03.2009
Age : 35
Местожителство : varna

True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 21:07

обожавам Ерик и аз искам да видя да се развият нещата между него и Суки и мисля, че ще е мн яко когато той и' помага да търсят Бил и ми се ще да го търсят повечко време Haha! а на единия клип когато Ерик грабна Суки и настояваше да го покани в къщата мн ми направи впечатление и искам да го гледам вече. нямам търпение 14.06 е близко ама и много далече Silly me аз си мисля, че този сезон ще издуха 1я и 2я взети заедно.


Върнете се в началото Go down
Sponsored content





True Blood - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
True Blood
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» True detective/Истински детектив
» Blood Ties/Кръвни връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: