Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 True Blood

Go down 
+15
vmaniq4enata
Peyton*
fuckin_rules
Lioness
twilightgirl
Spunkk*Ransom
Spunk
Eternal Love
gal4eto9052
emotion
wentlee
Melrose
chushka
^-^Dreamy-Twilight^-^
sunshine.
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeВто 22 Юни 2010 - 17:41

Уникален епизод беше, а разговора на Ерик и Суки рулираше. Моля те, само не сълзи! Haha!
А Джесика и освежителя за въздух за малко не ме накара да падна на пода от смях. Мисля, че братът на Сам нарочно го остави на пътя. Новия вампир не идва просто така, има нещо на ум, иначе съм съгласна с Деси, по-грозен не можаха да изберат. А иначе видяхме и жестоката страна на Годрик, което е добро напомняне, че никой не е изцяло добър или лош.
Хареса ми и изказването на Суки: I'm not that blond! Haha!
Едит: А на това колко съм се хилила, не е истина! Haha!
'I keep expecting him to come through the door and say "Sookieeee..."

Ето го и трейлъра за 3 епизод:



Последната промяна е направена от melrose на Сря 23 Юни 2010 - 12:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeВто 22 Юни 2010 - 19:42

Не съм гледала серията, само съм си я дръпнала благодарение на Нони, но като Ви гледам коментарите, не знам как да не им благодарим на режисьорите, че не е поредния хубавец. Все пак от тоя сериал има достатъчно, по които си въздишаме. А и Деси не знам как смогва.. Дмитрий, Ерик , Джейк... True Blood - Page 4 809675 и съм сигурна, че има още! Иначе и аз гледам сериала, знам, че не е за възрастта ми, но , каки, спокойно, аз като доброто дете, което съм си превъртам всяка 'цветна' сцена. Е, дори и да бях по-голяма пак бих го направила, най-малко заради това, че съм супер нетърпелива за основните действия. True Blood - Page 4 809675 Засега от основата, която имам от 1ната изгледана серия, мога да кажа, че започват обещаващо и силно сезона!
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeСря 23 Юни 2010 - 12:27

А, какво ще кажете за това, а?!

Оооо, Сукиии! Haha!
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeПон 28 Юни 2010 - 10:11

Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeПон 28 Юни 2010 - 23:29

Промото на 4-ти, дами!


Дали целувката между Ерик и Суки е само сън или нещо повече? Защо Бил съобщава с този тъмен поглед името на шерифа? Отмъщение ли иска? Усетил ли е емоциите на Суки? Ще загази ли Лафаейт с продажбата на Ви и ще си навлече ли проблеми Таря със Зъбатко? И защо Суки прилича на стриптизьорка? Ще разберем на 7 юли Wink
Върнете се в началото Go down
icedover

icedover


Брой мнения : 107
Join date : 14.06.2010
Age : 32
Местожителство : With Trees

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeВто 29 Юни 2010 - 11:24

Току що изгледах 3та серия.. много е яка :Р Нямам търпение да видя 4та.. не знам как ще издържа до 7ми ;/
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1437441209&ref=name#!
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeВто 29 Юни 2010 - 12:11

WTF? Nooo way! Nooo way!
Тая серия беше... Nooo way! Без думи!
А тия ще ги съдя!!! Най-грозният и противен вампир да ми го представят ГОЛ и в секс сцена, идиоти! Evil or Very Mad А пък приятелството между Суки и Ерик много ми харесва, ама ми харесва и... върколака, който Ерик изпрати да я пази и с който отидоха в оня бар :Р Haha!
Мале... а... ч*кането, което удариха Бил и Лорена - мале, как й изви врата.... Тия сценаристи имат развинтени фантазии, да, определено Haha!
Става все по-интересно. Ама не искам Тара да се забърква с тоя грозен вампир, беее. Ужас!
Нямам търпение за 4та серия.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeВто 29 Юни 2010 - 12:55

Съгласна съм с Деси, брутален епизод!
По-кошмарно симулиране на секс не съм виждала! Ама как й изви врата!
Джесика и Пам ми бяха много забавни. Haha!
Проблем-трупа е изчезнал! Haha!
Хареса ми и разговора м/у Суки и Ерик:
-Няма да се вържа 2 път.
-Втория път може и да се вържеш. (или нещо от сорта)
И върколака не е лош, но новия вампир в града ще ми избоде очите.
Сетих се и от къде ми е познат, играеше Кромуел е Тюдорите. Ето какво става, като ви осъдят на смърт! Haha! Мамка му, да го бяха оставили човек.
Относно семейството на Сам, мисля, че само го използват.
Върнете се в началото Go down
vmaniq4enata

vmaniq4enata


Брой мнения : 43
Join date : 17.03.2009
Age : 35
Местожителство : varna

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeНед 4 Юли 2010 - 14:19

не че ми харесва да казвам лоши новини, но следващият епизод е на 11 юли Crying or Very sad

този сезон е мега як Haha! Ерик еп.1ви hooot Haha! най-вече чакам за развръзката Суки - Ерик, която май ще се разиграе в 4ти еп. Върколака, който Ерик изпрати ми се видя доста симпатичен, ама май щеше да е по-добре без цялата тая брада Haha!
чух за един малък спойлер за Лафайет -
Spoiler:

Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeПон 5 Юли 2010 - 0:29

Е, и аз го изгледах. Сега следва дълъг и досаден коментар.

Първите три серии ми стояха на компа половин година сигурно. Haha! И сега си викам я да видя, ще се гледа ли това нещо, или няма. Честно казано първите серии не ме грабнаха, но реших да видя какво става натам и определено ми хареса! Наистина са прекалили със секс сцените, но пък за разлика от половината други въртящи се в момента сериали, останалата част от сценария е страхотна! Има история, има развитие, има нови герои. И тия 12 серии на сезон просто не оставят възможност за разводняване и забозяване на сериала.

Суки ми харесва. Актрисата ме дразнеше отначало с това разстояние между зъбите, но се свиква. Харесва ми какви диалози завъртат с Ерик, умирала съм да им се смея! И как е готова на всичко за приятелите си, за брат си и за Бил... Абе готин образ е, определено.
Бил е... ок, да кажем. Самият актьор не ме радва, но като герой е страшна работа. Истински вампир, въпреки, че се опитва да е вегетарианец, даже и не мигва когато някой трябва да бъде убит. Между другото, зъбите на вампирите в тоя сериал са наистина смешни. Най - малкото, кучешките зъби не са до двата предни, по дяволите. Но пък ми харесва как хъскат като ги пускат в действие. Haha! Хареса ми като запали онова отвратително същество създателката си. Мразя я тая особа, ще се радвам ако някой й забие един кол.
Ерик... О, Ерик. С-т-р-а-х-о-т-е-н. В първия сезон ми беше малко смешен с тая дълга коса, а като слезе в мазето при Лафайет с фолиото за кичури направо се съсипах от смях, радвам се, че го подстригаха, така е страхотен. <3 И какъвто е висок... Естествено, най - ужасното му качество е, че е влюбен в Суки, ама... няма как да е перфектен. Харесва ми и помощничката му, Пам, олицетворение на думата кучка.
Тара е егати пича! Цапната през устата като за трима, много я харесвам, въпреки, че в последните епизоди с тая депресия не ми харесва. И как можа да се хване с тоя отвратителен, грозен, приличащ на бивш затворник алкохолик вампир. Пък и тия режисьори, не можаха ли да намерят по - грозен тип. Не знам какъв му е случая, но се надявам до края на сезона да му се случи най - лошото. Та, да се върна на Тара, как можа да се хване на лъжите на Мериан във втори сезон?? То ако не се беше хванала нямаше да стане драмата де, ама все пак. Много ми харесваха заедно с Егс. <3 Ама не им било писано... от сценаристите. Шанс.
Лафайет пък ми е толкова любим образ! Като почне да вика на всички 'bitch' или 'hooker' и умирам просто. И къвто е стилен, абе... мазало. Много ме кефи и се радвам, че не го оставят на заден план.
Джейсън ми е на моменти, ту ми е любимец, ту не мога да го гледам. Поне краси сериала, това не може да се отрече. Като спа и с онази русата от църквата направо паднах, как можа и с жена на отец, или къвто там беше оня, да се хване! Непоправим е. Сега ми е интересно какво ще стане с него, след като такова нещо му лежи на съвестта.
Сам ми е някакъв... ок, не ми пречи. Haha! Харесва ми, че е шифтър, много готино митично същество. Много му се накефих като уби Мериан, издигна ми се в очите. И според мен новото му семейство ще се опитва да го използва.
Джесика. In Love Много е хубавааа! С тая оранжева/червена коса, с тия сини очи, и каквато е висока... абе, красота. Дразни ме в моментите в които преиграва и се възмущава от нещо, но иначе е много готина, baby vampire.

Та, така, вече и аз тръпна в очакване на следващата серия, защото съдейки по това, което видях до сега, няма да остана разочарована.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeВто 6 Юли 2010 - 13:58

Тъй като епизод тази седмица няма да има, единственото, което ни остава е да чакаме! И за да е по-приятно чакането, ето снимки на актьорите за списание "Fangoria".
True Blood - Page 4 Fang1.thTrue Blood - Page 4 Fang2.thTrue Blood - Page 4 Fang3.th
Както и тези на Кари Престън за списание "Regard".
True Blood - Page 4 Carrieregard1.thTrue Blood - Page 4 Carrieregard2.thTrue Blood - Page 4 Carrieregard3.th
Излязоха и резюметата за епизоди: 4, 5 и 6:
Епизод #4: "9 Crimes"
Суки придружава Алсид на шумното годежно парти на бившата му годеница - Деби Пелт. На Ерик е даден краен срок, за да намери Бил. Анди получава повишение и обръща внимание на Джейсън. Франклин води Тара на пътуване. Арлийн се дразни от пристигането на Джесика в бар "При Мерлот", а Сам сключва сделка с Томи и родители си. Бил "осигурява" вечеря за Ръсел и Лорена.
Епизод # 5: "Trouble"
Алсид и Суки се обръщат към върколашка глутница за съвет, как да се справят с подчинените на Ръсел. Тара обмисля предложение на Франклин, който е завършил мисията си за краля. Джо Лий нарушва обещанието, което е дал на Сам и Томи, а Лафайет научава смисъла на търпението на Хесус. Джейсън намира половинката си в лицето на мистериозно момиче- Кристъл. Една ценна наследствена вещ напомня на Ерик за миналото му и неговата текуща жажда за отмъщение.
Епизод # 6: "I Got a Right to Sing the Blues"
Отблъсната от Ерик, Суки се страхува за най-лошото отностно Бил, чиято съдба сега е в ръцете на Лорена. Тара изпълнява един отчаян план, за да отхвърли съветите на Франклин, а в Бон Темпс, Томи намира за трудно напускането на семейното гнездо. Джесика бива поправена от клиент на "При Мерлот", а романса на Джейсън с Кристъл среща неочаквана пречка. Същото е и с Лафайет и Хесус. След като разкрива големия си план на Ерик, Ръсел посещава Луизиана, за да започнете неговото изпълнение.

Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeСря 7 Юли 2010 - 11:47

6 нови снимки!

True Blood - Page 4 TrueBlood_Season3_Lafayette_001
True Blood - Page 4 TrueBlood_Season3_TaraJason_001
Над кого ли са се навели така Тара и Джейсън? Лично на мен ми хрумва само Суки...
True Blood - Page 4 TrueBlood_Season3_TommyJessica_001
Явно милото братче-питбул ще има дейно участие в сезона. Интересно ми е как ще се разберат с Джесика.
True Blood - Page 4 TrueBlood_Season3_Sophie-Ann_0021
Тук Софи-Ан прилича на най-обикновена сърдита кралица... Всички помним обаче как оголи зъбки на Ерик. 👅
True Blood - Page 4 TrueBlood_Season3_Lorena_003
Лорена също ще има главна роля в сезона. Накъде ли се е запътила с лимузината? С нетърпение очаквам срещата й със Суки.
True Blood - Page 4 TrueBlood_Season3_BillLorena_001
Забележете кой е полегнал на леглото зад Бил Twisted Evil Дали Суки ще разбере... или ще е прекалено заета да се тревожи за чувствата си относно привлекателни рус шериф-викинг? In Love
Върнете се в началото Go down
bella90

bella90


Брой мнения : 135
Join date : 06.04.2010
Age : 33
Местожителство : Plovdiv

True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitimeСря 7 Юли 2010 - 20:40

Ето малко от Тара и Франклин Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





True Blood - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
True Blood
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» True detective/Истински детектив
» Blood Ties/Кръвни връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: