Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 True Blood

Go down 
+15
vmaniq4enata
Peyton*
fuckin_rules
Lioness
twilightgirl
Spunkk*Ransom
Spunk
Eternal Love
gal4eto9052
emotion
wentlee
Melrose
chushka
^-^Dreamy-Twilight^-^
sunshine.
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeСъб 29 Май 2010 - 19:13

Eternal Love написа:
Реших да си изтегля сериала поради три причини: 1. Заради тая тема. 2. Защото е за вампири. 3. Защото има само 2 излезли сезона.

Какво да кажа? Влюбена съм в него!! In Love В началото разстоянието между зъбите на Суки ме дразнеше адски много, но с времето свикнах и виждам, че й придава някакъв особен чар. Бил ми се виждаше стар, но сега го обожавам - много е печен! Видях, че главните актьори - Ана (Суки) и Стивън (Бил) са заедно, затова Ана се е съгласила на толкова провокативни секс сцени, които между другото аз обожавам. Култов момент си беше онова с Джесика - "Виновна ли съм, че вампирските ми зъби се показаха, когато се възбудих". Погледът на Бил беше за милиони! Нагледах се на мъжки дупета Haha! Haha!
А когато Суки и Бил правиха секс на гробището... Чувствах се все едно бях Суки. Не че горя от желание за 150 годишен вампир... Но беше уникална сцена. In Love
В края на първи сезон щях да се гръмна, като видях черни крака с червен лак, подаващи се от колата. Помислих, че е Лафайет и честно, щях да полудея. Обожавам го!
Сам малко ме дразни и се учудвам, че не се досетих, че той е кучето. Има такава кучешка физиономия! Тара е супер мацка, адски ми харесва - на всяка втора дума Fuck и Shit. Беше ми супер странно като със Сам се питаха един-друг дали да спят заедно. Haha!
Джейсън на моменти ми е много глупав, а и в лице ми е антипатичен, но ме е жал, че го обвиниха в 100 убийства и че неговата мацка умря Sad
За втори сезон ... М, беше много силен, но да си призная, на моменти ми писваше от тия с черните очи.
И Ерик... О, ЕРИК! In Love In Love Уникален е! Честна дума, няма друг такъв, още в началото си знаех, че е викинг - толкова е висок, красив, величествен! И там, в началото на един епизод, когато Суки сънуваше, че я целува... ТОЛКОВА ми се искаше да е истина! In Love In Love Обожавам го - даже повече от Бил. Толкова е уверен, лош... А толкова обича Годрик. Във връзка с това... Хареса ми оная сцена между него и Суки. Тя: Той е твоят създател! Той: Не използвай думи, които не разбираш. Тя: Ти го обичаш. Той: Не използвай думи, които аз не разбирам.
Адски беше хитро да пие от кръвта му и дано, дано, дано да спят заедно преди Суки да се омъжи за Бил.
В тая връзка, краят на сезона ме кара да се хвърля отнякъде! ИСКАМ ТРЕТИ и го искам ВЕДНАГА! o.O Не знам защо подозирам Ерик. Но един вампир не би отвлякъл друг със сребърна верига, нали?

Не знам какво повече да кажа. Ще си сваля пак двата сезона и ще накарам татко да ги качи на диск, защото мога да ги гледам нон-стоп! In Love Просто нямам търпение за трети!

Напъъълно съгласнаа!!
Изгледах и двата сезона за има няма 3 дена и съм направо влюбена ^^
Само Бил ми е страшно противен! Не мога да го гледам този и това си е.. Двамата със Суки не ми харесват и май това скоро няма да се промени..
Иначе.. Всичко друго е супер..
И както Инчето каза: Нагледах си се на мъжки дупета Haha! Haha!
Нямам търпение за 3-ти сезон Cute
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeСря 9 Юни 2010 - 16:46

Е, момичета, какви очаквания имате за трети сезон? Който както видяхме, се очертава... ВОВ! :Р
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeПет 11 Юни 2010 - 1:02

На 08.06., пет дни преди премиерата на новия сезон на True Blood, HBO организира True Blood Red Carpet Premiere.Освен многото фенове и звездите от сериала присъстваха и актьори от предишни сезони, като Мишел Форбс.На премиерата беше и самата Шарлейн Харис.
Снимки!
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeСъб 12 Юни 2010 - 13:36

Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeСъб 12 Юни 2010 - 13:40

Оооо, мамка мууууу, нямам търпениеее! In Love In Love
Имам чувството, че всеки сезон става все по-добър и по-добър.
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeСъб 12 Юни 2010 - 17:17

daredevil написа:
Оооо, мамка мууууу, нямам търпениеее! In Love In Love
Имам чувството, че всеки сезон става все по-добър и по-добър.

Съгласна съм.. И аз нямам търпение, но малко остана до 14 Smile
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeСъб 12 Юни 2010 - 23:39

Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeПон 14 Юни 2010 - 8:08

Сезон 3 Епизод 1 Най-накрая!

Истинска Кръв" в списание "EW"
True Blood - Page 3 Ewcoverf
True Blood - Page 3 002wr.thTrue Blood - Page 3 003fsn.thTrue Blood - Page 3 004ay.th
True Blood - Page 3 005gx.thTrue Blood - Page 3 006pcp.th
True Blood - Page 3 007qwi.th
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeПон 14 Юни 2010 - 16:31

Страх ме е да си пусна епизода. Haha! Haha! Когато го изгледам, ще едитна.


Едит: Ето го и моя едит. Леле, дупе Ерик, дупер Ерик In Love .. Аз ви казвам, че този човек е толкова сексапилен.. А тая вампирка мръсна Evil or Very Mad, къде го барна. Искам и азз Haha! Haha!, но определено ще бъда по- нежна.
Относно съня- просто паднах от смях. Аз преди бях гледала тази снимка, където Бил и Сам се *бляк*.
С нетърпение чакам 2 епизод. :bounce:


Последната промяна е направена от Peyton* на Пон 14 Юни 2010 - 18:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeПон 14 Юни 2010 - 17:01


Уникално начало!!! Много бисери: Shit! Fuck! Shit! Fuck! xD или Суки и Ерик:
Къде беше през последните шест часа?
Тук.
Правиш го от шест часа?!
А как съм се смяла на сцената, в която Бил отива при Сам не е истина!
Ако не друго, то поне се нагледахме на задници! Haha! Haha! Haha!
OST Vol.2
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeПон 14 Юни 2010 - 20:23

Съвест долу, пенис горе Haha! Haha! Нищо че Джейсън имаше известни проблеми с това! Не е истина просто! Уникална серия! Кралицата кърти обаче... някаква лирична е, докато не се озъби. Радвам се, че Бил не уби сладката бабка, обаче подозирам как ще се "изкефи", като види какви ги е сътворила Джесика в негово отсъствие. Пам се е разхубавила още повече, ако изобщо е възможно! На макс ме кефи тая жена! И бих се радвала, ако между нея и танцьорката от Естония стане нещо ... (обръща резба)! Haha! Интересно ми е каква е тая операция "Върколак" - има ли нещо общо с гнусното нещо, което нападна Суки във втори сезон или е свързано с ония вълци? Нямам търпение :bounce:
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeЧет 17 Юни 2010 - 10:56

Още от първия епизод се започнаха култовите реплики Haha! Haha!
Страхотен! Нямам търпение за 2ри епизод, някой да знае кога излиза?
Ох, Ерииииииииииииииик!!!! Как ми се искаше да бях на мястото на тази Ивета Haha! Haha!
Пам наистина адски много се е разхубавила и тя ги ръси едни...
Сънят на Сам наистина и мен си ме разсмя.
Лелеле, искам и 2ри епизоооод, не е честно! Защо така бавят?
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeЧет 17 Юни 2010 - 13:01

Нов епизод- всеки понеделник!-това го казвам заради Деси, иначе новините около TB никога не спират!
Този сезон Пам ще поеме ролята на ментор на Джесика:
"Гледната точка на Пам, е че [Джесика] има един наистина гаден създател," разкрива Бауер пред списание "Пийпъл". "Тя мисли, че Бил е ужасен създател, защото той не я учи как да бъде истински вампир, а как да бъде „вегетарианец”. Пам трябва да разясни на Джесика какво е да си истински, знаете, основно сериен убиец", казва Кристин. "Тя й дава някои съвети за същността на използването на хора като твоя храна."
Говорейки за действителни съвети, "За да се научиш как да захапеш някого, трябва да има училище", казва Кристин за използването на острите зъби, които носят вампирите. "Трябва да имаме училище за зъби. Намирам Алекс или Стивън и казвам: "Как, по дяволите, да направя това?Как да не фъфля?". Те са толкова големи и остри, че стигат до долната ти устна. Стивън Мойер беше прав, когато каза, че просто трябва преглътнеш болката. Ако се опиташ да избегнеш и да намериш място, където да наместиш тези комфортно в устата си, това никога няма да се случи. Приличаш на зъл Бъгс Бъни."
И така, тя притеснена ли е, че може всъщност наистина да източи кръв, когато пробожда със зъбите си някой свой колега? "Не, моят страх е, че не искам да се лигавя върху този беден човек!"
Попитахме я какво може да разкрие повече за сюжетната си линия в третия сезон на „Истинска Кръв”, чиято премиера беше в неделя и Кристин ни отговаря престорено свенливо: „Опитвам се да се сетя какво мога да кажа и единственото нещо, което ми идва на ум е, че ще видите пижамата на Пам.” Освен това разбрахме, че най-накрая тя ще участва в някой от известните секс сцени в сериала, но Катрин просто няма да каже кой ще е партньора й (или партньорите). „Тя все пак ще има някои действия... някои горещи действия!”

След фантастичната премиера на трети сезон, много от феновете се надяват, че сериалът ще продължи вечно (като „Дързост и Красота”). За съжаление, нетипично за вампирите, шоутата по НВО не се известни с дълго съществуване, но Алън Бол мисли, че „Истинска Кръв” има потенциала да счупи рекорда на телевизията.
„Мисля, че „Истинска Кръв” може да продължи по-дълго от ''Два Метра Под Земята'', заради свръхестествения елемент. Има толкова много области, където можем да създадем истории, каквито не успяхме в ''Два Метра Под Земята''. Буквално в четвъртия сезон идеите ни се изчерпаха. Беше горе-долу така: ‘Какво ще кажете за... О, не! Направихме това във втори сезон.’ Заради фантастичния елемент в „Истинска Кръв” обаче си мисля, че сериалът може да продължи още по-дълго. Знам, че Шарлийн тъкмо публикува десетата си книга и има планове за още най-малко три. Мисля, че сериалът може да продължи толкова, колкото те. Ще бъде точно както с "Два Метра Под Земята". Веднъж почувстваме ли, че е точното време да се сложи край, ще го направим. Или пък не знам. Този сериал е доста по-успешен за НВО от колкото беше другия. Така че може да кажат: „О, не. Просто ще наемем някой друг да го продължи.”
Разбира се, има и друг ключов фактор – екипът. Ана Пакуин, Стивън Мойер и останалата част от банда на Бон Темпс може да няма желание да остане в шоуто за неопределено време. Повечето участници в телевизионни драми първоначално подписват петгодишен договор, а ако шоуто продължи по-дълго го подновяват.

Снимки, направени на снимачната площадка по време на финалните снимки на „Истинска Кръв”:
True Blood - Page 3 Set10j.thTrue Blood - Page 3 Set30.thTrue Blood - Page 3 Set40.th
True Blood - Page 3 Set20.thTrue Blood - Page 3 Set18.thTrue Blood - Page 3 Set17.thTrue Blood - Page 3 Set100.th
True Blood - Page 3 Set70.thTrue Blood - Page 3 Set11s.thTrue Blood - Page 3 Set14.th
True Blood - Page 3 St9w.thTrue Blood - Page 3 Set15.thTrue Blood - Page 3 Set155.thTrue Blood - Page 3 Set16.th


Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeПон 21 Юни 2010 - 7:14

Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitimeВто 22 Юни 2010 - 1:47

Малеее, 2ри епизод беше много по-добър и интересен от 1вия!
Тара започва да ме дразни с тази нейна драма по Егс. Силно момиче е, на Лафайет живота също не е лек, но полага усилия. Много миличко ми стана и мъчно за него, когато я заведе при майка си и като й каза, че няма да я остави. А пък майката на Тара може да не пие вече, ама пак си е същия боклук за мен. И къв е тоя грозен вампир, който влезе в бара и после отиде да "помага" на Тара? Самата му физиономия е бая противна и малко стряскаща. Само дано да няма секс-сцена с тоя...
Моментите между Суки и Ерик са наистина сладки I love you
А пък Джесика ще ме разбие просто Haha! Какви ли не каши забърка тази девойка.
Върколаците са ми малко смешни. Но пък е хубаво, че ги има и ми е интересно каква роля ще изиграят нататък.
Естествено, всичко свърши на най-интересното. Нямам търпение вече за 3ти епизод! :bounce:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





True Blood - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: True Blood   True Blood - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
True Blood
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» True detective/Истински детектив
» Blood Ties/Кръвни връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: