Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД! ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 16:37

wentlee написа:
Първо, искам да поздравя всички момичета, които работихме по превода - СПРАВИЛИ СМЕ СЕ ВЕЛИКОЛЕПНО!

Напълно вярно Bravo
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 17:06

лелеееее онзи ден нямахме 1 ден превод а на следващия получихме 2 глави но май никой не забеляза защо.. o.O Silly me
честит рожден ден на daredevil малко на патерици. sunny нека всичкото щастие на света да те спохожда и нека всяко твое желание бъде мое пожелание. (hug)

страхотна си мила
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 17:42

Аз днес видях профила на daredevil както и : "Birthday: 08.06.1993" и и честитих преди малко :Р Smile
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4193
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 17:44

Благодаря Smile Само по-полека с флъда и спойлерите :Р След час ще ви пусна и др. глава.

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 19:59

Мерси за 21 Smile
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 20:56

WOW Exclamation Сега свърших 21 ... иии ..... не знам .. просто нямам думи Nooo way! главата е просто ...жестока lol!
а и чесно казано на мен не ми харесва особено това че Роуз е с Димка по този начин ... тя е като пияна през цялото време заради ухапванията а пък в тази глава на моменти се вижда старата Роуз (но това не значи чесъм спряла да харесвам Дмитрий - стригой или не In Love ) и се чудя още колко глави действието ще се развива в имението o.O уфф искам вече да е утре ... :bounce:
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Чет 10 Юни 2010 - 21:10

rolly написа:
WOW Exclamation Сега свърших 21 ... иии ..... не знам .. просто нямам думи Nooo way! главата е просто ...жестока lol!
а и чесно казано на мен не ми харесва особено това че Роуз е с Димка по този начин ... тя е като пияна през цялото време заради ухапванията а пък в тази глава на моменти се вижда старата Роуз (но това не значи чесъм спряла да харесвам Дмитрий - стригой или не In Love ) и се чудя още колко глави действието ще се развива в имението o.O уфф искам вече да е утре ... :bounce:

мисля че е още една, най-много две Arrow
mimi3345

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 15:41

просто страхотна книга благодаря за превода страхотни сте Bravo Bravo
Kristityyy

Брой мнения : 936

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 15:45

Страшно е интересно!!! Smile
Момичета, страхотни сте - страхотно ви благодаря за превода! Браво за положения труд и чудесните резултати - наистина сте страшни! ;Р :] Cute
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 17:08

леле Exclamation туко що прочетох 22 - много е интересна Cute
само че в началото Димка малко ме издразни като и
каза че вината била нейна ... и в края според мен
нашият руснак я "извади" от главата на Лиса
но ще разберем утре Arrow
много благодарности на момичетата които отделят време и
усилия за превода Bravo
ruru

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 18:15

Чудесен превод, вчера го прочетох целия. Остана малко до края, видях че са 28 глави + епилог накрая. Мерси много за превода. Smile
rolly, според мен Лиса я изкара от главата си, но това ще го разберем в другите глави.
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4193
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 18:18

Не, главите са 30 и няма епилог Smile

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
ruru

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 18:26

daredevil написа:
Не, главите са 30 и няма епилог Smile

Явно на мен фаила който изтелих не ми е пълен. Мерси. Smile
chirsi

Брой мнения : 365
Местожителство : Сливен *

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 19:33

" rolly " и " ruru " аз мисля че Дмитрий я е извадил от главата на Лиса... Мисля че по някакъв начин,те са свързани,защото същото се случи и с Ейдриан изведнъж тя се махна от съня му... Не знам,но по нататък ще разберем.Сега можем само да гадаем

Много Ви Благодаря за превода ! Страхотен е ! Също така за отделеното време.Искрени благодарности Smile :Р study
Nessie
VIP

Брой мнения : 2923

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   Пет 11 Юни 2010 - 21:32

А идята, че кралицата изпрати Ейвъри и семейството и', за да отделят Лиса от компанията и'? Това да е минавало на някого през главата? Мисълта ми е, че Ейвъри е достатъчно силна да се намеси, както "чичото" на Лиса го направи по-рано.. така че не бих се учудила, ако нашата "мила" новодошла приятелка направи точно това.. Даже смятам, че тя е там точно за това
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/   

Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
Върнете се в началото 
Страница 4 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next