Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Най-омразна книга и автор

Go down 
+63
inarra
zolla
papazova
Melrose
Streamers_98
vellisha
-- Vampire ^^
joly
viteniq
LisaEl
altia
denity89
tcecoo
Bloopy
Mockingjay
hriskataaa
jjanet
nilgyun
mkrtchyam
Nachita
eletooo
devilkid
nikivesy
frants
ronnie178
GerryBass
mim4ity
black_paranoia
emii.x
elena1916
sevinch_ahmedova
rosali
zuzi
desislava83
nioneva
bella_kaulitz
monny13
flora1898
dEs
Nightmare_Girl
missoctober
darkness_angel
freetogo
greenwitch
jein_black
dulcevili
dell
mir4eto97
a_beni
zinaida
perlata
bebencetuuu
Todomodo
Sylva-Sharon
Искра
vampire_freak
Caius's Huge Fan
Elune
Cveti Ognqnova
bella90
gal4eto9052
Beta
Alice Cullen
67 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
mir4eto97




Брой мнения : 29
Join date : 09.07.2010

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeСря 29 Дек 2010 - 15:53

bella90 написа:
"Вечна" ,не искам да убидя някого,който я чете и му харесва и можеби историята е хубава но аз стигнах само до 20 страница и хвърлих книгата в шкафа...още си е там.Незнам ..просто начина на писане в сегашно време незнам дали е само при мен но просто ме побърква адски дразнещо е... scratch study


напълно съгласна! Worship
Върнете се в началото Go down
dell




Брой мнения : 42
Join date : 18.11.2010

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 17:33

Иван Вазов .... "Под игото" :Д :Д :Д
Върнете се в началото Go down
dulcevili

dulcevili


Брой мнения : 45
Join date : 30.09.2010
Age : 33

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 18:13

dell написа:
Иван Вазов .... "Под игото" :Д :Д :Д
Подкрепям Smile имах възможност поне 4 пъти да я прочета и нито веднъж не съм я чела цялата. Рискувах ужасно мн да ми се падне на матура и да не я знам Smile ноооо фактите са си факти, не я понасям
Върнете се в началото Go down
http://dulcem.org/
jein_black

jein_black


Брой мнения : 27
Join date : 13.06.2010
Age : 34
Местожителство : Кюстендил

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 22:52

Пауло Коелю е един от авторите, които не харесвам.....
Върнете се в началото Go down
greenwitch

greenwitch


Брой мнения : 55
Join date : 30.12.2010

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeСря 5 Яну 2011 - 0:01

"Сто години самота" на Габриел Гарсия Маркес. Принципно обожавам да чета всякакви книги, но това е може би единствената книга на света, която може да убие желанието ми за четене
Върнете се в началото Go down
freetogo

freetogo


Брой мнения : 43
Join date : 05.02.2009
Age : 32
Местожителство : In the hell

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeПет 21 Яну 2011 - 1:50

Чичовциииии

Модератор: Тази книга СЛУЧАЙНО да има автор? А СЛУЧАЙНО да искаш да споделиш защо не ти е харесала? Следващите ти безумни мнения в моя раздел ще бъдат трити.
Върнете се в началото Go down
freetogo

freetogo


Брой мнения : 43
Join date : 05.02.2009
Age : 32
Местожителство : In the hell

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeПет 21 Яну 2011 - 21:24

Иван Вазов-Чичовци. Хумористична повест от 1884/5 г.В книгата не ми допада сюжетът,както и стилът на писане.Гледала съм и театралната постановка,която изобщо не ми хареса.От повестите на„патриарха на българската литература'' бих прочела отново Немили-недраги.
Много се извинявам за безумните си мнения,не съм го направила нарочно .Не искам да обиждам никой,оценявам работата Ви,но искам да ви помоля да не бъдете толкова нападателни Smile))
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeПет 21 Яну 2011 - 23:09

Иван Вазов "Под Игото"/но не мога да кажа, че ми е толкова омразна, камоли пък автора/. Едно не разбирам, книгата ми е ужасно скучна и безинтересна, пък самата история на героите ми харесва. Когато г-жата ни разказва за Иван Боримечката, д-р Соколов, Мунчо, Рада /те са ми най-интересни/ и много други, ми беше толкова интересно и я схванах горе-долу историята. Оттогава исках да я прочета и признавам си, че едвам-едвам съм я прочела. Не знам защо е така, но си признавам, че не ми е приятна книгата. Smile
Върнете се в началото Go down
missoctober

missoctober


Брой мнения : 29
Join date : 17.06.2010

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeВто 25 Яну 2011 - 22:29

Книга за джунглата - Ръдиард Киплинг. Беше в списъци за задължителни книги някъде в 3 или 4 клас. По скучна книга не бях чела никога. Измъчих се докато я прочета ,но това може и да се дължи на факта,че бях гледала Маугли преди това Haha! .
Върнете се в началото Go down
Nightmare_Girl

Nightmare_Girl


Брой мнения : 37
Join date : 02.03.2011
Age : 28
Местожителство : Vampireville

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeСря 30 Мар 2011 - 23:27

"Американски психар" на Брет Истън Елис ... Стигнах до 100 страница и я захвърлих .. В по-голямата част от прочетеното от мен се разkазваше за дрехите и марките ,носени от героите , и от скъпите ястия,които си поръчват .. scratch
Върнете се в началото Go down
dEs

dEs


Брой мнения : 16
Join date : 25.01.2009

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeСъб 16 Апр 2011 - 19:42

Амии може би "Дяволчето Фют" и "Ян Бибиян" на Елин Пелин беше задължителна книга може би нез нам 3-ти клас? Така и не я прочетох... Не я помня много, мен като цяло елин Пелин не ми харесва. Не помня защо не я прочетох... ама доста ревах. Друга, която не ми харесва е "Здрач" и компания на Мейер. Не, че самата книга не ми харесва, просто Бела ме дразни супер много - винаги драма, винаги трябва да бъде спасявана. По принцип това не ми харесва в главните героини. Иначе, ако махнем Бела книгата бива. Изчетох първите две, останалите даже не си направих труда.
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeНед 17 Апр 2011 - 21:14

Димитър Димов — "Тютюн". Това беше най-голямото мъчение в живота ми. Четох я цяла седмица и накрая цял месец бях депресирана. Не мога да разбера как на тоя човек не му е било скучно да напише 700 страници с толкова "приспиващо" съдържание. Разбрах морала от книгата, но не си струваше нервите. Най-лошото е че началото е добро и залъгва. После обаче...Ако не беше задължителна в училище, хич нямаше да я погледна. No no
Върнете се в началото Go down
monny13




Брой мнения : 3
Join date : 09.05.2011

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeПон 9 Май 2011 - 18:37

Моята най-омразна книга е Под игото, не знам за вас но аз се насилвах да я чета всяка вечер и след първата страница ме преспиваше веднага. На третият месец се отказах и я захвърлих Bravo
Върнете се в началото Go down
bella_kaulitz

bella_kaulitz


Брой мнения : 11
Join date : 08.12.2010

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeВто 10 Май 2011 - 11:33

[b] Академия за вампири на Ришел Мийд и Под Игото на Иван Вазов . Най омразните ми книги Неможах да понеса повече от 20 страници Exclamation
Върнете се в началото Go down
nioneva




Брой мнения : 53
Join date : 06.11.2010

Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitimeСря 11 Май 2011 - 10:30

От известно време се опитвам да чета шведски автори и ........ мъка ........ Не мога да свикна с имената им и това е ! Аз не мога да прочета , какво остава да ги запомня .Или в стремежа да запомня кой - кой е , пропускам действието . Имам позната , която ги чете , хвали ги , и аз реших да пробвам .......... дори с различни автори ........... Не става!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-омразна книга и автор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-омразна книга и автор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Айрис Йохансен (автор)
» Най-омразна песен, на любимите Ви изпълнители
» Търся книгата...
» Филм по книга
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: