Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Най-омразна книга и автор

Go down 
+63
inarra
zolla
papazova
Melrose
Streamers_98
vellisha
-- Vampire ^^
joly
viteniq
LisaEl
altia
denity89
tcecoo
Bloopy
Mockingjay
hriskataaa
jjanet
nilgyun
mkrtchyam
Nachita
eletooo
devilkid
nikivesy
frants
ronnie178
GerryBass
mim4ity
black_paranoia
emii.x
elena1916
sevinch_ahmedova
rosali
zuzi
desislava83
nioneva
bella_kaulitz
monny13
flora1898
dEs
Nightmare_Girl
missoctober
darkness_angel
freetogo
greenwitch
jein_black
dulcevili
dell
mir4eto97
a_beni
zinaida
perlata
bebencetuuu
Todomodo
Sylva-Sharon
Искра
vampire_freak
Caius's Huge Fan
Elune
Cveti Ognqnova
bella90
gal4eto9052
Beta
Alice Cullen
67 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
desislava83

desislava83


Брой мнения : 45
Join date : 22.05.2011
Age : 41
Местожителство : Плевен

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeВто 24 Май 2011 - 14:14

Най-омразната ми книга е ...всички посредствени любовни романи и криминалета,чийто автори са без всякакъв талант,просто не знам защо ги пишат...пример Джесика Сен Клер,-Шантал.
Върнете се в началото Go down
zuzi

zuzi


Брой мнения : 16
Join date : 11.11.2009
Age : 31

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Май 2011 - 10:14

Най лошата книга, която някога съм чела е "Вечна" от Алисън Ноел.Това си е мое мнение никой да не се засяга.Но тази книга за мене е безсмислена.
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeНед 29 Май 2011 - 15:22

Незнам нямам някакви точни книги които мразя... Но наистина всякакви такива романчета в които се разказва за любов и подобни направо ме искарват извън релси и разбирасе Йовков и Вазов Mad Mad Mad
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: омразна книга   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeЧет 2 Юни 2011 - 22:09

Не си спомням да съм намразвала някоя книга. Аз обикновенно чета резюмето на задната корица и ако не ми хареса просто не я започвам.
Относно това, че някои не са харесали Вечна на Ноел, съм съгласна наполовина. Вечна е интересна, но третата книга от поредицата - Страната на сенките - е ужасно досадна. Никога досега главна героиня не ми е ставала антипатична така както Евър. Нейните глупави постъпки напрао ми вдигаха кръвното докато четях. Като цяло обаче Ноел пише доста увлекателно.
Е неможе да се сравнява с ДЖ.Р.Уорд и Сандра Браун, но ...
Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeЧет 2 Юни 2011 - 22:53

Джовани Бокачо - Декамерон
Не знам защо,но я прочетох с голяма мъка. По принцип харесвам всякакви книги,но началото на тази направо ме отвращава. А и самата книга като цяло не ме кефи нещо.
Върнете се в началото Go down
emii.x

emii.x


Брой мнения : 52
Join date : 04.04.2011
Age : 30
Местожителство : Nowhere.

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeНед 12 Юни 2011 - 14:28

Todomodo написа:
Иван Вазов- Под игото
Haha! да- скучна е o.O
Върнете се в началото Go down
black_paranoia




Брой мнения : 19
Join date : 13.06.2011

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 13:49

Сигурно ще прозвуча тъпо ама... Е, не че го мразя баш,ноо с Умберто Еко нещо не можахме да се спогодим. Haha! Два пъти пробвах да го чета тоя човек - веднъж с "Баудолино", веднъж с "Името на розата",но не се получи. Може би ми трябва повече търпение или нз. Даже Иван Вазов ми върви по-гладко от него. o.O
Върнете се в началото Go down
mim4ity

mim4ity


Брой мнения : 40
Join date : 06.06.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив, България

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 22:30

Любовни романи, които са написани така все едно имаш чувството, че четеш сценарий за филм за възрастни, или пък историята е толкова зле скалъпена, че няма логика в самото развитие на действието
Върнете се в началото Go down
GerryBass

GerryBass


Брой мнения : 52
Join date : 24.06.2011

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 23:42

Л. Дж. Смит "Дневниците на вампира" много ме намъчи тази книга , по скоро начинът на писане на авторката. Макар да не мога да я прочета , все пак събирам поредицата и се мъча от време на време Mad
Върнете се в началото Go down
ronnie178

ronnie178


Брой мнения : 40
Join date : 25.06.2011

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeНед 26 Юни 2011 - 12:02

Всички книги от български автори като Вазов... Колкото и да се мъча, докато ги чета, винаги се заплесвам по нещо друго. Може би не са ми интересни заради времето, в което се описват действията. Все пак живеем в друг век. Suspect
Върнете се в началото Go down
frants




Брой мнения : 4
Join date : 26.06.2011

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeСря 29 Юни 2011 - 11:54

Книгата, която така е не дочетох е "Вампирът Виторио" на Ан Райс...
Лично на мен би беше скучна, мудна и т.н. - така и не я завърших....
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 6:51

Вазов,макар и да ме е срам след като е патриархът на бълг.литература,но "Под игото" едва съм го чела ,а трябваше и направо .........
Върнете се в началото Go down
devilkid

devilkid


Брой мнения : 40
Join date : 20.01.2011
Age : 32
Местожителство : Burgas

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeПон 25 Юли 2011 - 17:11

За мен най-скучната книга е "Чаровникът Били" на А. Макдърмот. Срам ме е да кажа колко време се мъчих с нея, но съм горда от себе си, че успях да я дочета все пак. Haha!
Върнете се в началото Go down
eletooo




Брой мнения : 2
Join date : 30.07.2011

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeПет 5 Авг 2011 - 19:12

Клубът Пикуик, на Дикенс май беше,а най най мразя Дон Кихот даже на класното имах 5 за това че изразих негативно мнение..
Върнете се в началото Go down
Nachita




Брой мнения : 37
Join date : 05.08.2011
Age : 33
Местожителство : Сливен

Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitimeСъб 6 Авг 2011 - 3:25

Общо взето наистина омразна книга, която имах глупостта да си купя е ЕЛ на Дъглас Гловър прочетох резюмето допадна ми, но до там, като започнах да я чета горе/долу началото биваше макар, че определено не ми хареса начина на изразяване на героите, голяма простотия ама честно. Докато я четях все си казвах, че действието ще се развие към добре, но уви от простотия към по голяма. Като я прочетох ми идеше да се метна през терасата или да се "гръмна" с ножа ако беше възможно, тази книга дори и на най- големия си враг не бих я дала, толкова депресираща и плоска, затова вече първо чета е-формат книгите и ако ме грабнат си ги купувам. Друга книга, която изобщо не можах дори да започна е Името на розата от Умберто Еко, то като те залее с едни геометрични фигури в началото и то направо да те откаже да четеш по- нататък, стигнах някъде до 5-6 страница и се отказах, то от какви форми какви ставали буквално не издържах на описанията, то и Шогун е мудна книга с много описания, но тази още от самото началото ме отказа. Може пък след време пак да пробвам да я прочета да й дам шанс, но определено мисля да прескоча глупавите описания в началото пък може и да ми хареса в крайна сметка. Ще се пробвам, но определено знам, че това няма да е скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-омразна книга и автор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-омразна книга и автор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Айрис Йохансен (автор)
» Най-омразна песен, на любимите Ви изпълнители
» Препоръчай книга
» Книга 14. : The Beast
» Книга 15: The Chosen

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: