Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Най-омразна книга и автор

Go down 
+63
inarra
zolla
papazova
Melrose
Streamers_98
vellisha
-- Vampire ^^
joly
viteniq
LisaEl
altia
denity89
tcecoo
Bloopy
Mockingjay
hriskataaa
jjanet
nilgyun
mkrtchyam
Nachita
eletooo
devilkid
nikivesy
frants
ronnie178
GerryBass
mim4ity
black_paranoia
emii.x
elena1916
sevinch_ahmedova
rosali
zuzi
desislava83
nioneva
bella_kaulitz
monny13
flora1898
dEs
Nightmare_Girl
missoctober
darkness_angel
freetogo
greenwitch
jein_black
dulcevili
dell
mir4eto97
a_beni
zinaida
perlata
bebencetuuu
Todomodo
Sylva-Sharon
Искра
vampire_freak
Caius's Huge Fan
Elune
Cveti Ognqnova
bella90
gal4eto9052
Beta
Alice Cullen
67 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
mkrtchyam

mkrtchyam


Брой мнения : 19
Join date : 23.06.2011
Age : 43
Местожителство : София

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 8:02

Зелда от Нанси Милфорд, едвам я прочетох до средата.
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 9:29

Моят отговор не е точо по темата, но ....

Моля ви не ме линчувайте:
Най тежката книга, която някога съм чела и не бих искала да я прочета никога вече е “Престъпление и наказание” на Достоевски.
От друга страна тя е любима книга на брат ми и на моя съквартирант по онова време и затова се навих да я прочета, но е ужасно тежка Mad
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 14:12

Под игото, Козия рог и книги от това време.
Върнете се в началото Go down
hriskataaa

hriskataaa


Брой мнения : 35
Join date : 24.09.2011
Местожителство : София

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeСъб 24 Сеп 2011 - 21:21

"Тютюн" и "Под игото" ,въпреки че са част от съкровищницата на българската литература,за мен бяха непосилни...не ми харесват и това е.Нищо лично към авторите,просто частен случай.
Освен това-"Илиада" и "Хамлет" Neutral
Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 15:44

Всичко на Толстой. Да цитирам великия лаф на професорите - "има два типа хора на този свят - тези, които са прочели Толстой и тези, които никога няма да го прочетат". След като се опитах да вляза в групата на първите установих, че съм си изключително добре в групата на вторите и не търся промяна. Haha!
Обаче няма майтап, наистина се изприщвам при идеята за него. Единствения автор от тези, които съм чела от руската литература на 19-ти век, който искрено не понасям. С Гогол и Мъртви души си бяхме по-добре, а това си е мудничка книга...
Други книги, които просто не можах да дочета нито преди, нито сега, нито някога ще мога са История славянобългарска на Паисий, както и Житие и страдание грешнаго Софрония. Въобще, всичко от старобългарската литература - не, мерси!
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeВто 15 Ное 2011 - 23:40

Аз бих казала Под игото. Колко пъти се напъвах,колко години в училище все се връщахме на нея-е не! Така и не я прочетох. Това просто не е моя тип книга Smile
Върнете се в началото Go down
tcecoo

tcecoo


Брой мнения : 45
Join date : 10.12.2011

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeПет 16 Дек 2011 - 12:41

gal4eto9052 написа:
Даниел Стийл. Бива бива розови романчета, ама толкова романтични не бива просто.
"Доктор Живаго" на Пастернак също. Не можах и това си е.
Напълно съм съгласен с "Доктор Живаго".Не знам защо така нашумя,но 2-3 пъти се пробвах с нея-и нищо.Просто я зарязах.Даниел Стиил-книгите и поне мога да ти изчета,не че ме грабват кой-знае колко......
Като ученик "Тютюн"ми беше досадна.Няколко години по-късно си купих по-първия вариант на романа,който е без многото глави за партизаните.И ми допадна .
Някои романи на Робърт Лъдлъм също не мога да изчета-не са ми интересни-меко казано.....
Върнете се в началото Go down
denity89

denity89


Брой мнения : 22
Join date : 22.12.2011

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeЧет 22 Дек 2011 - 19:26

Шарлейн Харис и поредицата и "Истинска кръв". Стигнах до втората книга и се отказах. Стана ми досадна и се отказах.
Върнете се в началото Go down
altia




Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2012
Age : 44
Местожителство : Ruse

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeСъб 28 Яну 2012 - 15:26

Категорично Кърт Вонегът - подариха ми "Кланица 5" - е нямам толкова здрав стомах просто No
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeПет 13 Апр 2012 - 16:45

Бай Ганьо, дори не я преодолях. Беше ужасно.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
viteniq

viteniq


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2012
Age : 25

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeПет 6 Юли 2012 - 21:19

Ами поредицата Безсмъртните мислех да я почна, но една фр я разказа в общи линии и не ми се стори интересна.
Върнете се в началото Go down
joly




Брой мнения : 22
Join date : 22.07.2012

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeНед 29 Юли 2012 - 14:48

Тютюн, и то ми се струва че я намразих защото бях задължена да я прочета за училище
Върнете се в началото Go down
-- Vampire ^^

-- Vampire ^^


Брой мнения : 37
Join date : 01.11.2011

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeПон 27 Авг 2012 - 10:11

Мм,най-омраpната ми книга и съответно поредица е Стъклени къщи “Вампирите от Морганвил“.Отратително !!! Абсолютно никоя книга не започва увлекателно и аз съм усвоила огромно търпение в това отношение но едва когато останаха 2 глави до края си дадох сметка,че просто няма да го бъде. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
vellisha

vellisha


Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012
Age : 41

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeВто 23 Окт 2012 - 23:38

Така и не прочетох Дон Кихот. В училище минах между капките. Сигурна съм, че няма шанс това да се случи докато съм жива Smile
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitimeЧет 28 Ное 2013 - 18:47

Мъжете са от Марс, жените – от Венера на Джон Грей
Грх, дори не можах да я преполовя. По дяволите, дори не стигнах до 20%. Не ми вдъхна доверие. И това не се е променило. Води се психо, но всеки път щом чуя името на тази книга, щом видя корицата, щом си спомня – грх – идва ми да повърна. Идеята му може и да е донякъде добра, но начинът, по който я бе поднесъл... пълна нула.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-омразна книга и автор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-омразна книга и автор   Най-омразна книга и автор - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-омразна книга и автор
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Айрис Йохансен (автор)
» Най-омразна песен, на любимите Ви изпълнители
» Търся книгата...
» Филм по книга
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: