Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любимо място и време за четене

Go down 
+122
nansi0521
miglenaciq
Алекс Иваново
jenvief
gabita
Dardarina
soleil7
azz
mariasims
mimito17
valya
ivana1995
Diamond
Stilyana
gerganasto
nadyaivanova
drebi6ok1973
mira2006
iveto1806
milena100
inarra
caviji
dancho
Lioness
allbena
sevinchas
neli_iv
diana101
yasmina
papazova
emotion
eleos
asq1254
reni78
penka1234
hai_lin97
joana_j
Shinigami
ina.lina
jaki_ts1
Lin4ity
viteniq
Streamers_98
LisaEl
krisi koeva
lydotokote
pufilina80
deedee1991
loLy
hubavatairina1
danne_1
Bloopy
Mockingjay
venitu257
hriskataaa
nestinarka
nells97
jjanet
nilgyun
Scorpio
devilkid
nikivesy
aranna
Avis
vlado
zax
autovip
ronnie178
daki8
nedialka
mia_chan
ajvi
venum
harmaqni_gr
piki
tarich
kati2211
iliana.k
sevinch_ahmedova
Silence.
mstrovila
zuzi
desislava83
Nikssi
hristozia_85
bonisa
cвеtii
ziz
Nightmare_Girl
annadimova85
kat666
missoctober
freetogo
kamenceto90
insomnia163
sta_ny
guokowa
greenwitch
izityyy
raned
elinka
poli8009
charmira
Heilichka
zinaida
bebencetuuu
Todomodo
ivka
darkness_angel
Silvi_2711
ShiVeR
rozi_bj
gibon
gal4eto9052
Cveti Ognqnova
Elune
Eternal Love
Nessie
twilightgirl
dreaM
wither.
Alice Cullen
126 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 16:40

Сутрин, на обяд, вечер, или по всяко време? В леглото, на дивана, на стола, навън? На тишина, или с музикален съпровод? Разкажете как, къде и кога четете с най - голямо удоволствие?

Още една тема по идея на emotion.
Върнете се в началото Go down
wither.

wither.


Брой мнения : 40
Join date : 24.06.2009
Age : 30
Местожителство : Русе

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 22:20

Обожавам по всяко време, обикновено като хвана някоя книга, не я оставям, докато не я преполовя (или ако по-малка, направо прочета). Обикновено чета където ми падне - на леглото или на дивана, но докато го правя съм толкова вглъбена, че не може да ме вдигнеш за нищо! Непрестанно съм чела сигурно максимум седем часа и съм приключвала книга от 500 страници за ден и половина. Но вече го правя на телефона си - да убивам време, когато е възможно, с любими автори. Да, обичам и да чета! ^^
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeЧет 3 Юни 2010 - 19:30

Попринцип чета където сваря стига книгата да ми харесва. Haha! Но ако искам спокойствие, то тогава съм най- често в парка или в стаята си(зависи от прогнозата ). А колкото до времето- то не играе особена роля. Все пак предпочетам късния следобед. =)
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeЧет 3 Юни 2010 - 19:40

Вкъщи на синия диван, с мекото одеалце Коколино :д и час - късно през нощта или 1, или рано към 5, но най-често на обед се случва като си науча или като се откажа да си науча. Но не мога да кажа, че мястото няма значение. Все пак мразя някой да ми говори, докато чета. За да се насладя на книга по мой си начин и да вникна с съдържанието, а не само отгоре-отгоре да става работата си трябва тишина. Аз на музика не мога, защото прекалено обичам музиката и все ще си запея или ще се разтанцувам, зависи какъв период ми е, така че фокусирането над текста просто не става с нотички.
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeЧет 3 Юни 2010 - 22:55

wither. написа:
Обожавам по всяко време, обикновено като хвана някоя книга, не я оставям, докато не я преполовя (или ако по-малка, направо прочета). Обикновено чета където ми падне - на леглото или на дивана, но докато го правя съм толкова вглъбена, че не може да ме вдигнеш за нищо! Непрестанно съм чела сигурно максимум седем часа и съм приключвала книга от 500 страници за ден и половина. Но вече го правя на телефона си - да убивам време, когато е възможно, с любими автори. Да, обичам и да чета! ^^

напълно се припокривам с нейното мнение..
само че, без телефона (:
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeЧет 3 Юни 2010 - 23:18

М, мразя да чета на бюро. Обичам на дивана с краката върху масата, ама сгънати в коленете... Мога да изкарам така години. Обичам да чета следобеда, когато слънцето свети, но не прекалено силно... сякаш тогава най-много. Вечер ми бяга подсмисъла на книгата някакси.

Хитра темичка!
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeПет 18 Юни 2010 - 14:50

За мен обстановката по време на четене е много важна.
Тя допълнително кара въображението ми да плува в най-различни води и светове и това ми доставя още по-голяма удоволствие.
Обичам да чета сред природата, седнала на някоя пейка или излегнала се на някоя приятна полянка.
Не обичам, когато чета, около мен да има много хора, които да ме разконцентрират.
Но в повечето случаи не обръщам особено внимание, защото съм изцяло погълната от книгата и от съдържанието в нея.
Обичам да си чета и вкъщи, на леглото. Там ми е приятното и мило убежище, което също допълва удоволствието ми от четенето.
Като цяло мога да чета навсякъде, но просто ако обстановката не ми е приятна, самото четене не може да ми достави голямо удоволствие, защото мозъкът ми е зает със случващото се наоколо.
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeСъб 21 Авг 2010 - 14:37

Попринцип обичам да чета , рано сутрин , когато съм си още в леглото . Обичам да има тишина и спокойствие , често се дразня когато мама връхлита в стаята и ме разконцентрирва Haha! . Чета без музикален съпровод , защото или музиката или книгата . Чета по цял ден , особено ако е някоя нова част на любима поредица . Не стоя да късно вечер , за да чета . Предимно сутрин и следобяд Smile


Последната промяна е направена от Cveti Ognqnova на Пет 10 Дек 2010 - 13:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeСъб 21 Авг 2010 - 14:59

Сутрин, когато се събудя, не мога - остана ли в леглото, независимо колко часа съм спала, заспивам отново. Ставам и сядам с чаша кафе до прозореца, това ми е сутрешното четене.
Иначе в Шотландия прекарах половин ден на една пейка в парка, макар че беше хладничко. Странно, но чувството много ми хареса, ще се възползвам и занапред.
Обичам когато вали и аз съм седнала на земята, подпряна на възглавница, чаша кафе ( това главно през есенно - зимните месеци ).
Не обичам кто цяло да има шум около мен, особено музика, защото много се разсейвам и губя смисъла на книгата. Но ми се налага да чета в час, като антидот на скуката, та свикнах с излишния шум.
Вечер, преди да заспя, си ми е ритуал да прочета 20тина странички поне в леглото. ^^
Върнете се в началото Go down
gibon

gibon


Брой мнения : 32
Join date : 25.07.2010

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeНед 22 Авг 2010 - 9:55

Х-м,като се замисля-по всяко време и навсякъде-особено,ако книгата ме еграбнала.
Мога да изключа от всичко-абсолютно,но предпочитам нощно време-тогава е моя магически час
Върнете се в началото Go down
rozi_bj

rozi_bj


Брой мнения : 1189
Join date : 31.01.2009
Местожителство : Плевен

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeВто 7 Сеп 2010 - 0:35

gal4eto9052 написа:
Сутрин, когато се събудя, не мога - остана ли в леглото, независимо колко часа съм спала, заспивам отново. Ставам и сядам с чаша кафе до прозореца, това ми е сутрешното четене.
Иначе в градската много често прекарвам време на някоя пейка, дори да е хладничко.
Обичам когато вали и аз съм седнала на земята, подпряна на възглавница, чаша кафе ( това главно през есенно - зимните месеци ).
Не обичам кто цяло да има шум около мен, особено музика, защото много се разсейвам и губя смисъла на книгата. Но ми се налага да чета в час, като антидот на скуката, та свикнах с излишния шум.
Вечер, преди да заспя, си ми е ритуал да прочета 20тина странички поне в леглото. ^^
Хм, има ли смисъл да пиша същото мнение xD
Върнете се в началото Go down
ShiVeR

ShiVeR


Брой мнения : 13
Join date : 06.05.2010

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeПет 17 Сеп 2010 - 22:09

Хмм..попринцип чета сутрин,когато се събудя..стига да не съм на даскало,а ако съм..най-любимото ми място е следобед на люлката в двора (ако е студено обожавам да съм завита с любимото ми пухкаво одеалце Любимо място и време за четене 918790 ).Но иначе съм на мнение,че стига да си с хубава книга,на всякъде може да се чете! Любимо място и време за четене 176800
Върнете се в началото Go down
Silvi_2711

Silvi_2711


Брой мнения : 116
Join date : 30.10.2010
Age : 30

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeНед 5 Дек 2010 - 15:00

По принцип чета вечер, защото през деня съм заета. Много ми е приятно вечер да сезавия на топло в леглото и да се впусна във вълнуващия свят на книгите. Smile
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeНед 5 Дек 2010 - 15:13

wither. написа:
Обожавам по всяко време, обикновено като хвана някоя книга, не я оставям, докато не я преполовя (или ако по-малка, направо прочета). Обикновено чета където ми падне - на леглото или на дивана, но докато го правя съм толкова вглъбена, че не може да ме вдигнеш за нищо!

И аз съм така. Smile
По-често чета вечерта и така всеки път оставам до късно вечерта (по-точно рано сутринта) да чета. Haha!
Върнете се в началото Go down
ivka

ivka


Брой мнения : 33
Join date : 09.12.2010

Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 12:46

По всяко време, когато имам възможност без значение мястото Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимо място и време за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любимо място и време за четене
Върнете се в началото 
Страница 1 от 9Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Време разделно (Време на насилие)
» Имате ли любимо издателство?
» Четене на глас
» Четене на чужд език

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: