Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любимо място и време за четене

Go down 
+122
nansi0521
miglenaciq
Алекс Иваново
jenvief
gabita
Dardarina
soleil7
azz
mariasims
mimito17
valya
ivana1995
Diamond
Stilyana
gerganasto
nadyaivanova
drebi6ok1973
mira2006
iveto1806
milena100
inarra
caviji
dancho
Lioness
allbena
sevinchas
neli_iv
diana101
yasmina
papazova
emotion
eleos
asq1254
reni78
penka1234
hai_lin97
joana_j
Shinigami
ina.lina
jaki_ts1
Lin4ity
viteniq
Streamers_98
LisaEl
krisi koeva
lydotokote
pufilina80
deedee1991
loLy
hubavatairina1
danne_1
Bloopy
Mockingjay
venitu257
hriskataaa
nestinarka
nells97
jjanet
nilgyun
Scorpio
devilkid
nikivesy
aranna
Avis
vlado
zax
autovip
ronnie178
daki8
nedialka
mia_chan
ajvi
venum
harmaqni_gr
piki
tarich
kati2211
iliana.k
sevinch_ahmedova
Silence.
mstrovila
zuzi
desislava83
Nikssi
hristozia_85
bonisa
cвеtii
ziz
Nightmare_Girl
annadimova85
kat666
missoctober
freetogo
kamenceto90
insomnia163
sta_ny
guokowa
greenwitch
izityyy
raned
elinka
poli8009
charmira
Heilichka
zinaida
bebencetuuu
Todomodo
ivka
darkness_angel
Silvi_2711
ShiVeR
rozi_bj
gibon
gal4eto9052
Cveti Ognqnova
Elune
Eternal Love
Nessie
twilightgirl
dreaM
wither.
Alice Cullen
126 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 6:44

Ако книгата е интересна няма значение,но обикновено най -обичам вечер в лрглото на тишина и спокойствие.
Върнете се в началото Go down
devilkid

devilkid


Брой мнения : 40
Join date : 20.01.2011
Age : 32
Местожителство : Burgas

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeПон 25 Юли 2011 - 17:24

Аз по принцип чета вечер, защото през деня съм заета и тогава е по-спокойно. Но ако имам възможност, с удоволствие чета и през деня. Smile
Върнете се в началото Go down
Scorpio

Scorpio


Брой мнения : 25
Join date : 12.08.2010

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeВто 2 Авг 2011 - 22:55

Обичам да чета вечер на леглото си. Случвало ми се е да чета книга чак до изгрев слънце, то тогава направо си я прочитам Haha! . Денем чета рядко, когато ми е адски скучно на стъпалата пред вратата.
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 9:39

На плажа и в леглото - по всяко време !
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 13:59

Вечер късно, на дивана, чаша вино, лека музика и само аз и книгата. Тава романтика ли е?
Върнете се в началото Go down
nells97

nells97


Брой мнения : 35
Join date : 12.08.2011
Age : 27
Местожителство : Русе

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeСъб 13 Авг 2011 - 9:54

В стаята си по всяко време стига да е тихо и спокойно.
Върнете се в началото Go down
nestinarka




Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeНед 28 Авг 2011 - 10:24

Предпочитам да чета на компютъра и си го разнасям на всякъде-включително и в леглото и понякога в колата.Мъжът ми разправя , че това сигурно е най-пренасяния преносим компютър!
Върнете се в началото Go down
hriskataaa

hriskataaa


Брой мнения : 35
Join date : 24.09.2011
Местожителство : София

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeСъб 24 Сеп 2011 - 21:30

Зависи от обстоятелстават.Най-често чета на kindle-a си,защото съм в движение,но когато имам свободно време обичам да чета сгишена на леглото или пък сред природата.Няма по-хубаво от топълн,слънчев ден,книга и величествената тишина на планината. Smile
Върнете се в началото Go down
venitu257




Брой мнения : 25
Join date : 06.11.2011

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeСря 9 Ное 2011 - 17:01

Мога да чета навсякъде и по всяко време, стига да имам такова. Обикновено слушам музика докато чета и си я подбирам според настроението, което ми създава книгата. Не мога да чета как някой плаче, а да слушам весела музика. Не обичам да чета на много шум, но мога да го правя. Когато имам повече свободно време, винаги съм с книга в ръцете. Haha! По някога чета и в междучасията в училище . Cute Много обичам да чета и щом ми е интересно и приятно мога да го правя на всяко място, по всяко време и във всякакви условия. Smile
Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 14:46

По принцип отговора ми би бил винаги, навсякъде. Чела съм от "ранни зори до късни доби" и, естествено - обратното. :Р
Обаче има нещо особено приятно, когато времето е топло - не горещо, но не и хладно, да кажем на пролет, през деня - и ти си вземеш книжката заедно с едно одеалце, отивайки на някоя приятна усамотена полянка, където ще сте само ти и героите от въпросната книжка, птичките са ти фоновата музика... Разбира се, в градските условия това е трудно осъществимо, така че е хубаво човек да си има къща в провинцията. Smile Усамотението при четене си е единствения елемент, на който истински държа. Не че не мога да чета и с хора наоколо, просто иначе е по-приятно. А особено ако книгата е по-драматична, плачеш си сам на воля. Ако е по-смешна си се смееш, без никой да те вземе за луд. Wink
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 0:03

По всяко време,стига да успявам да си държа очите отворени. Иначе като място- някоя спокойна и тиха стая,с включени всички налични лампи. Но,разбира се,в екстремни случай винаги успявам да се абстрахирам,дори да съм в най-голямата шумотевица.Просто не е толкова приятно Haha!
Върнете се в началото Go down
danne_1

danne_1


Брой мнения : 56
Join date : 11.11.2011

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeПон 28 Ное 2011 - 10:02

За предопочитане в полуизлегнато положение, с нещо за хрупане или пиене, че аз се вживявам все едно съм на кино.
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeПон 28 Ное 2011 - 11:14

danne_1 написа:
За предопочитане в полуизлегнато положение, с нещо за хрупане или пиене, че аз се вживявам все едно съм на кино.


Хахаха и аз съм така,задължително се подсигурява нещо за занимавка,кога се сяда да чете или се гледа филм.Чудно как не съм станала 100 кила Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
hubavatairina1




Брой мнения : 2
Join date : 06.12.2011

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeВто 6 Дек 2011 - 14:23

Най-много обичам в някой съждовен следобед с едно леко одеалце на дивана, малко тиха музичка и с един чай на масичкатаSmile
Върнете се в началото Go down
loLy

loLy


Брой мнения : 115
Join date : 10.12.2011

Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitimeНед 11 Дек 2011 - 18:46

Най-хубаво ми е късно следобед или сутрин, лятно време, докато ме галят лъчите на слънцето. In Love Приятен е и залеза и да си чета на терасата. На нашата тераса често съм си водела дневника дори, приятно е. ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимо място и време за четене - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любимо място и време за четене
Върнете се в началото 
Страница 5 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Време разделно (Време на насилие)
» Имате ли любимо издателство?
» Четене на глас
» Четене на чужд език

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: