Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любимо място и време за четене

Go down 
+122
nansi0521
miglenaciq
Алекс Иваново
jenvief
gabita
Dardarina
soleil7
azz
mariasims
mimito17
valya
ivana1995
Diamond
Stilyana
gerganasto
nadyaivanova
drebi6ok1973
mira2006
iveto1806
milena100
inarra
caviji
dancho
Lioness
allbena
sevinchas
neli_iv
diana101
yasmina
papazova
emotion
eleos
asq1254
reni78
penka1234
hai_lin97
joana_j
Shinigami
ina.lina
jaki_ts1
Lin4ity
viteniq
Streamers_98
LisaEl
krisi koeva
lydotokote
pufilina80
deedee1991
loLy
hubavatairina1
danne_1
Bloopy
Mockingjay
venitu257
hriskataaa
nestinarka
nells97
jjanet
nilgyun
Scorpio
devilkid
nikivesy
aranna
Avis
vlado
zax
autovip
ronnie178
daki8
nedialka
mia_chan
ajvi
venum
harmaqni_gr
piki
tarich
kati2211
iliana.k
sevinch_ahmedova
Silence.
mstrovila
zuzi
desislava83
Nikssi
hristozia_85
bonisa
cвеtii
ziz
Nightmare_Girl
annadimova85
kat666
missoctober
freetogo
kamenceto90
insomnia163
sta_ny
guokowa
greenwitch
izityyy
raned
elinka
poli8009
charmira
Heilichka
zinaida
bebencetuuu
Todomodo
ivka
darkness_angel
Silvi_2711
ShiVeR
rozi_bj
gibon
gal4eto9052
Cveti Ognqnova
Elune
Eternal Love
Nessie
twilightgirl
dreaM
wither.
Alice Cullen
126 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
Алекс Иваново




Брой мнения : 16
Join date : 18.07.2014
Age : 24

Любимо място и време за четене - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 9 I_icon_minitimeПет 18 Юли 2014 - 13:26

В леглото,късно вечер или, на двора на някоя сянчица,мога почти навсякъде, ако ми е комфортно Smile
Върнете се в началото Go down
miglenaciq

miglenaciq


Брой мнения : 15
Join date : 20.07.2014
Age : 44
Местожителство : Русе

Любимо място и време за четене - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 9 I_icon_minitimeНед 20 Юли 2014 - 15:19

Навсякъде и по всяко време
Върнете се в началото Go down
nansi0521

nansi0521


Брой мнения : 25
Join date : 10.08.2014
Age : 24
Местожителство : Bulgariq Vraca

Любимо място и време за четене - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 9 I_icon_minitimeВто 12 Авг 2014 - 16:09

Обичам да чета в късния следобед и вечери, понякога осъмвам с книгите в рака. Определено в стаята ми на спокойно и приятно местенце, особено вечер като съм се изкъпала и се мушна под завивките. Предпочитам с музикален съпровод, по принцип живота ми е музика, по цял ден нещо дрънка в къщи или като съм на вън с слушалките а и съм в музикално училище. Та за Книгите музиката някак си ме вкарва още повече в самата книга. Иначе чета с часове понякога като започна една книга, ако е от любима поредица накрая на деня вече съм я свършила.
Върнете се в началото Go down
Еvitta

Еvitta


Брой мнения : 89
Join date : 10.07.2014
Age : 37
Местожителство : Балчик

Любимо място и време за четене - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 9 I_icon_minitimeВто 12 Авг 2014 - 16:37

Чета във всеки удобен момент.Понякога на компа друг път в леглото и на телефона също.Но ако трябва да съм честна най ми е любимо креслото ..да си се свия с книга в ръка и за фон хубава музика  sunnyy Жалко ,че напоследък нямам възможност за такъв релакс!
Върнете се в началото Go down
silvetopk1




Брой мнения : 14
Join date : 22.11.2014
Age : 29

Любимо място и време за четене - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 9 I_icon_minitimeНед 23 Ное 2014 - 0:06

В леглото по което и да е време стига да имам възможност. На път, във влака още по-добре. Хем убиваш време, хем като погледнеш гледката си представяш че си в приказен свят от някоя книга It wasn't me Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
AnitkaB




Брой мнения : 16
Join date : 12.01.2015

Любимо място и време за четене - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 9 I_icon_minitimeПон 12 Яну 2015 - 13:24

Ах, преди няколко години с моя приятелка си изкарвахме карти от БДЖ само и само, за да купуваме билети с 50% намаление и да четем по влака. Взимахме двупосочни билети до София и четяхме по пътя до там и обратно. Тудум-тудум, тудум-тудум ..нямаше такъв кеф. А иначе почти винаги съм със забит нос в някоя книга. Чета права, седнала, легнала, с вдигнати крака, кръстосани крака.. винаги обаче със слушалки във ушите (без музика ми е по- трудно да изолирам всички наоколо ).
Върнете се в началото Go down
viki12




Брой мнения : 7
Join date : 04.08.2015

Любимо място и време за четене - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 9 I_icon_minitimeВто 4 Авг 2015 - 22:07

Винаги и по всяко време особено ако малката спи. Smile Чета навсякъде на дивана в леглото няма значение мястото стига да е хубава книгата .Според големия ми син започна ли да чета забравям за всичко около мен и не чувам какво ми говорят.Като се замисля е вярно обичам да се потапям напълно в книга която чета.И не обичам да ме прекъсват стояла съм и до 3 сутринта да дочета някоя.Обичам обичам да чета ! Много!!! Cute
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимо място и време за четене - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо място и време за четене   Любимо място и време за четене - Page 9 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любимо място и време за четене
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Време разделно (Време на насилие)
» Имате ли любимо издателство?
» Четене на глас
» Четене на чужд език

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: