Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
sisi_2007

Брой мнения : 45
Местожителство : пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 18 Сеп 2011, 16:08

Когато гледа 1 епизод ми се стори леко интересен и си казах ще го гледам когато имам време,но после много ми хареса.Въпреки това си мисля че вече 2 сезона не сме разбрали нищо конкретно за убийството и се изнервям.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
krisence

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Съб 24 Сеп 2011, 00:07

На мен лично продължава да ми е интересно, вярно че малко се бавят можеха и с един сезон да направят всичко и щеше да бъде супер интересен, но ще продължавам да го гледам и сега. Все пак ми е интересно да видя кой е А
juleto_98

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 09 Окт 2011, 18:14

Много искам да разбера кой/коя е А,но ще има да почакаме.
lovesick_94

Брой мнения : 50

ПисанеЗаглавие: lovesick_94   Нед 09 Окт 2011, 21:32

И на мен почва леко да ми доскучава филмчето. Много ми харесва, но наистина е време да разкрият нещо покрай А, защото сякаш започва да се изчерпва филма...
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2789

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Съб 22 Окт 2011, 19:59

Онзи ден изгледах 13 епизод, беше изцяло в миналото, когато Али е жива. 2008. Беше супер як и интересен. Дано има и други такива епизоди.

Whatever it is, it's just sitting there laughing at me and I just wanna scream WHAT NOW?
Pale_Doll

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пет 30 Дек 2011, 00:55

Сериалът изглежда интересен, а и като чета тези положителни коментари... смятам да си го изтегля.
pri955

Брой мнения : 40
Местожителство : София област

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Съб 14 Яну 2012, 19:16

Много готини и свежо сериалче Smile С нетърпение чакам новите серии  :Р  In Love
Ivanova92

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Съб 04 Фев 2012, 20:56

Яко сериалче . Още от началото ми хареса и го следя с интерес . Препоръчвам го на тези , които не са го гледали - Заслужава си ! Exclamation
juliana86

Брой мнения : 41
Местожителство : Белгия

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 17 Юли 2012, 17:19

Обожавам този сериал.Представят наистина много оригинален сюжет,но да си кажа честно понякога се изнервям от цялата тази тайнственост.
polipipi

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пет 27 Юли 2012, 11:34

Почнах да го гледам сега като го пуснаха по БТВ!
jaki_ts1

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: лва   Чет 09 Авг 2012, 12:13

Много готин сериал, следя го от както започна да излиза и продължавам. Smile
darkbloom

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 28 Авг 2012, 15:50

Страхотен сериал!!! един от любимите ми In Love
kasiljs

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 25 Дек 2012, 20:05

На мен не ми харесва този сериал
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Чет 03 Окт 2013, 13:56

След като изгледах първата серия от първи сезон, бях потресена. Много ми хареса и започнах да следя сериала с голям интерес. След втори сезон, обаче, нещата тръгнаха на зле... Вече направо нямам нерви да го гледам. Актрисата, която играе Хана, е толкова бездарна, че е болезнено да се гледа. Репликите станаха скучни, банални, действията на героините стават все по-тъпи с всеки сезон... само крещя срещу екрана, като гледам. Общо взето за мен сериалът стана една голяма бозичка и ако не беше любопитството ми да разбера кой е А., щях отдавна да съм го спряла...
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Чет 03 Окт 2013, 15:05

Много сполучлива екранизация. Заради сериала прочетох първата книга, после се отказах, защото ми разваляше кефа от сериала. Много неочаквано завърши летният финал.. с Езра. Нямам търпение за 2014-та. Smile
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Пет 04 Окт 2013, 18:06

Все още съм само до втори сезон, но определено се нареди сред любимите ми.
Момичетата са до една красиви, и винаги с тоооолкова яки дрехи и прически, особено Ария.
Тя и Хана са ми любимки.
Много е интересен сериала. Има напрежение. Има смях. Има емоции. Има заблуди, както и мистерия. Определено ще си продължавам да го следя.
tanqdimi

Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 08 Окт 2013, 10:48

само не разбрах защо са толкова малко серии този сезон и защо такава голяма почивка си правят,особено след като ни показаха предполагаемия А-Езра,знаех си че е прекалено идеален,единствения когото не заподозряха
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 08 Окт 2013, 17:12

tanqdimi, винаги има такава почивка. Нарича се летен финал, ще има по традиция епизод за Хелоуин (22.10.) и зимната премиера (т.е. остатъка от сериала) ще започне януари месец.
tanqdimi

Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Сря 09 Окт 2013, 09:20

Благодаря за отговора, нямам търпение да започне, много го удължиха.
Русалка

Брой мнения : 98
Местожителство : Сеул, Южна Корея

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 27 Окт 2013, 20:49

Гледала съм само първия сезон, който не беше лош, но не ме накара да продължа нататък.
evani

Брой мнения : 53
Местожителство : Някаде из облаците...

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Вто 12 Ное 2013, 17:42

Наистина много интересно сериалче. Малко ме изненада че ми хареса, защото няма никакви свръхестествени елементи, но за сметка на това мистерията и напрежението предизвикано от ,,А'' просто те кара да мислиш само за това което ще стане по нататък(което не е никак добре ако ти престои някое контролно) и колкото и да се опитваш да предскажеш какво ще се случи те винаги ти сервират нещо колото и неочаквано толкова и забележително близко до ума и напълно логично, карайки те да задаваш въпроса ,, Как по-дяволите на се сетих за това по рано?!''

накратко-не е за изпускане
papazova

Брой мнения : 82

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Съб 16 Ное 2013, 15:03

Интересен е сериала, но с всеки следващ епизод ми се иска да разбия монитора! Може ли да са толкова тъпи, да не комуникират помежду си и да нямат елементарно доверие на АБСОЛЮТНО никого?!
bloom_f

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Сря 20 Ное 2013, 11:50

Не знам дали сте видели но почна един сериал с Кейлъб и мацката от последния епизод,който излъчиха на Pretty L.L. Казва се Ravenswood ,ако някой иска да го види ,не е хич лош.
allbena

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Чет 26 Дек 2013, 18:49

Чакам с нетърпение всяка нова серия, много хубаво сериалче.
delfin4e89

Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Нед 05 Яну 2014, 21:40

Здравейте. Аз съм един запален фен на почти всички сериали. Малки сладки лъжкини е от тях . Но страшно съм разочарована от Езра и факта, че той е лошия герой. Той и Ария бяха една от любимите ми двойки. Все пак всяко момиче си е мечтало за учителя си, а тя сбъдна тази мечта.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Today at 02:07

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pretty little liars
» Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars]