Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "На крачка от гроба" - Джанин Фрост

Go down 
+30
radinec
tini76
Black Devil
flora1898
lydotokote
MVM
viteniq
mineymouse
Little Dhampir1000
FromHell
kris
Mockingjay
mushmulkata
nestinarka
nilgyun
autovip
aranna
Avis
dimitriibelikov
poli8009
nedialka
mia_chan
maq94
hristozia_85
kateto_9379
glimm
emira_had
annadimova85
twilight_i94
wentlee
34 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПон 14 Мар 2011 - 18:22

ИЗДАТЕЛСТВО "ИБИС" ПРЕДСТАВЯ


"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Halfwaytothegrave1cover

Джанин Фрост
„На крачка от гроба“
книга първа от поредицата
СРЕДНОЩЕН ЛОВЕЦ


ИЗЛИЗА НА 15.03.2011

Катрин Крoуфийлд крие много тайни. Тя е полувампир с огнен темперамент и преследва неживите с надеждата един от тях да е баща й – онзи, който е бил отговорен за съсипването на живота на майка й. Докато не попада в плен на Боунс – вампир и ловец на глави, който й предлага сделка. Тя е изумена, че не приключва като негова вечеря – нима наистина има добри вампири? Кат се съгласява да тренира със сексапилния ловец, докато бойните й рефлекси станат бързи и остри като зъбите му. Но преди да успее да се наслади на новопридобитите си умения на ловец, сритващ задниците на демоните, Кат и Боунс се оказват преследвани от група убийци. Сега Кат ще трябва да избере страна. А Боунс се оказва толкова изкушаващ, колкото всеки мъж с биещо сърце...

Перфектното съчетание на динамично действие, страстна любов, оригинален хумор и неочаквани обрати. Феноменално добра.

БЕСТСЕЛЪР НА „НЮ ЙОРК ТАЙМС“


Джанин Фрост
СРЕДНОЩЕН ЛОВЕЦ: На крачка от гроба (книга първа)
Формат: 10,5х16,8 см
Обем: 464 стр.
Меки корици
ISBN 978-954-9321-55-5
Цена: 11,90 лв.

Moже да изтеглите откъс от книгата ТУК

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Halfwaytothegrave1cover

Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПон 21 Мар 2011 - 22:46

От колко време я чакам тази книга просто не е истина. Вече е в ръчичките ми и адски се кефя. Историята е невероятна. Има толкова готини ситуации, които непременно ще искаш да запомниш. Голямата доза хумор е страхотно комбинирана с екшън сцените. Героите са големи образи. Не мога да се нарадвам, че не са някакви лигльовци. Боунс и Кат са страшни. Cute
Върнете се в началото Go down
annadimova85

annadimova85


Брой мнения : 52
Join date : 07.10.2010

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПон 28 Мар 2011 - 12:08

Смятам да чета всичко на Ришел Мийд .Но ще изчакам да се посъберат 2-3 книги от Джанин Фрост .
Върнете се в началото Go down
emira_had

emira_had


Брой мнения : 28
Join date : 02.05.2011
Местожителство : София

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПон 2 Май 2011 - 13:57

Определено интересна!!!Нямам търпение за книга 2!!!
Върнете се в началото Go down
glimm




Брой мнения : 43
Join date : 05.04.2011
Местожителство : София

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПон 2 Май 2011 - 18:45

За първи път чувам (или по првилно виждам)за Джанин Фрост може и да си заслужава има ли я книгата в мрежата.
Върнете се в началото Go down
kateto_9379

kateto_9379


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 35
Местожителство : Sofia

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeВто 3 Май 2011 - 16:35

Страшно интересна поредица... Лично на мен ми е много любима...
Върнете се в началото Go down
hristozia_85




Брой мнения : 42
Join date : 22.11.2010
Age : 39
Местожителство : Sofia

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeСря 4 Май 2011 - 13:27

Определено интересна!!!Нямам търпение за книга 2!!!
Върнете се в началото Go down
maq94

maq94


Брой мнения : 33
Join date : 25.06.2010
Age : 29
Местожителство : Сливен/Нова Загора

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПон 16 Май 2011 - 15:26

Изглежда ми много интересна книга и мисля да си я купя.
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 21:48

Първата книга не е много интересна, но нататък става много интересно.
Върнете се в началото Go down
nedialka

nedialka


Брой мнения : 39
Join date : 12.05.2011
Age : 42
Местожителство : Бургас

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeСря 22 Юни 2011 - 10:31

Страшно сладка книжка.
Определено ми беше малко трудно да свикна с размера,
но след като установих колко е лесно да четеш в автобуса си промених мнението Smile
Сега с нетърпение очаквам Втората-тя е още по-интересна и гореща It wasn't me
Върнете се в началото Go down
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПон 4 Юли 2011 - 0:00

maq94 написа:
Изглежда ми много интересна книга и мисля да си я купя.

Няма да сгрешиш. Поредицата е доста интересна. А Кат и Боунс, са страхотни сладури. Smile
Върнете се в началото Go down
dimitriibelikov

dimitriibelikov


Брой мнения : 44
Join date : 03.11.2010
Age : 36

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeСря 6 Юли 2011 - 21:14

оле прочетох я на един дъх и е невероятна някои знае ли кога ще излезе продължението?
Върнете се в началото Go down
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeСря 6 Юли 2011 - 21:22

Ще има забавяне на втората книга. От издателството обявиха във страницата си, във фейсбук, че ще се опитат да закупят оригиналните корици на поредицата. Защото първата корица не била приета много добре от феновете. Така, че ще си почакаме.
Лично аз стискам палци да успеят. Smile
Върнете се в началото Go down
Avis

Avis


Брой мнения : 36
Join date : 11.08.2010

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПет 8 Юли 2011 - 11:17

Страхотна поредица и страхотна книга. 100% си заслужава.
А що се отнася до корицата на втора книга, и аз стискам палци да успеят да я закупят.
Върнете се в началото Go down
aranna




Брой мнения : 14
Join date : 05.05.2011

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 22:24

Започнах я днес сутринта и сега си лягам да я дочета. Определено ме зариби. Ако не бях на работа днес опраделено щях да я свърша... Ще чакам и втората книга с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"На крачка от гроба" - Джанин Фрост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"На крачка от гроба" - Джанин Фрост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: