Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "На крачка от гроба" - Джанин Фрост

Go down 
+30
radinec
tini76
Black Devil
flora1898
lydotokote
MVM
viteniq
mineymouse
Little Dhampir1000
FromHell
kris
Mockingjay
mushmulkata
nestinarka
nilgyun
autovip
aranna
Avis
dimitriibelikov
poli8009
nedialka
mia_chan
maq94
hristozia_85
kateto_9379
glimm
emira_had
annadimova85
twilight_i94
wentlee
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
autovip

autovip


Брой мнения : 50
Join date : 10.06.2011
Местожителство : Хасково

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 10:34

Порочетох откъса от книгата и ми се стори умерено интригуващ, ще я потърся.
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeВто 30 Авг 2011 - 13:18

Много добра поредица, горещо препоръчвам "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 923955


Последната промяна е направена от nilgyun на Вто 4 Окт 2011 - 9:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nestinarka




Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeЧет 1 Сеп 2011 - 16:20

За един ден прочетох първата книга и вече съм на втората.Вярно , че Анита я четох преди 3 години , но тази ,като че ли по-ми харесва.
Върнете се в началото Go down
mushmulkata

mushmulkata


Брой мнения : 70
Join date : 22.09.2011

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeПет 23 Сеп 2011 - 0:16

В момента съм на 3-тата книга и мога да кажа,че тази поредица е невероятна и уникална.Аз също я препоръчвам на всеки :Р
Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 17:35

Поредицата до трета книга включително е доста добра. Най-много харесвам първата и третата книга.
Но когато стига до книга 4, нещата се скапват за мен лично, отива в посока, която не ми е по вкуса и съответно спря да ми харесва, не исках да у дочитам. Жалко за иначе хубавата поредица.
Върнете се в началото Go down
kris

kris


Брой мнения : 124
Join date : 19.11.2011

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeПон 21 Ное 2011 - 10:13

Харесвам много книгата, както и поредицата. Има много динамика, завладяващи моменти, изненади, страст и хумор. Взаимоотношенията между Кат и Боунс са ми интересни и забавни. Любовта им е много силна.
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeПет 6 Яну 2012 - 10:35

Да и на мен ми допадна и както обикновено и сега ще помоля, който е чел книгите след втората да сподели(може и на лични) какво се случва по на татък It wasn't me
Върнете се в началото Go down
Little Dhampir1000

Little Dhampir1000


Брой мнения : 31
Join date : 02.02.2012
Age : 28

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeЧет 9 Фев 2012 - 23:40

Просто нямам думи! Кат и Боунс са уникални!!! Чакам с нетърпение и другите части от поредицата! In Love
Върнете се в началото Go down
mineymouse

mineymouse


Брой мнения : 16
Join date : 27.09.2010
Age : 30
Местожителство : silistra\dobrich

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeПон 7 Май 2012 - 14:57

Просто нямам думи! Bravo Bravo Bravo Кат и Боунс са уникални!!! Чакам с нетърпение и другите части от поредицата!(A вече приключих с 4-тата книга Bravo :Р )Историята е невероятна. Има толкова готини ситуации. Голямата доза хумор е страхотно комбинирана с екшън сцените. Героите са големи образи. love love love
Върнете се в началото Go down
viteniq

viteniq


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2012
Age : 25

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeПет 6 Юли 2012 - 21:07

Стошна е поредицата мн я харесвам 1 2 3 книга съм ги чела по 18 пъти и не ми омръзват In Love
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeПон 6 Авг 2012 - 2:29

Прочетох първата книга и ми допадна - особено чувството за хумор.Явно и тази поредица ще се следи. Smile
Върнете се в началото Go down
lydotokote

lydotokote


Брой мнения : 38
Join date : 09.02.2012
Age : 33
Местожителство : София

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeСря 10 Окт 2012 - 15:43

Започнах книгата с известни колебания, но много ме зариби... прочетох книгите до 4та включително на един дъх Smile Поредицата е невероятна...
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeПон 5 Ное 2012 - 1:00

Някой има ли някаква информация кога предстои излизането на следващата книга?Очаквам я с нетърпение,а на сайта на издателството не намерих никакви подробности за тази поредица.
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeПон 5 Ное 2012 - 16:43

Поредицата, която ме върна към вампирите Smile Четете, момичета, нататък става още по-интересно Wink
Върнете се в началото Go down
Black Devil

Black Devil


Брой мнения : 42
Join date : 14.11.2010
Age : 29
Местожителство : Neverland

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitimeВто 19 Мар 2013 - 19:47

Наскоро я препрочетох и отново останах очарована. Сега мисля да се заема със втората книга, която е също толкова страхотна, колкото и тази.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"На крачка от гроба" - Джанин Фрост
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: