Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "На крачка от гроба" - Джанин Фрост

Go down 
+30
radinec
tini76
Black Devil
flora1898
lydotokote
MVM
viteniq
mineymouse
Little Dhampir1000
FromHell
kris
Mockingjay
mushmulkata
nestinarka
nilgyun
autovip
aranna
Avis
dimitriibelikov
poli8009
nedialka
mia_chan
maq94
hristozia_85
kateto_9379
glimm
emira_had
annadimova85
twilight_i94
wentlee
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
tini76




Брой мнения : 6
Join date : 20.03.2013

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 I_icon_minitimeПон 25 Мар 2013 - 20:29

Прочетох първите три книги от поредицата. Първата и третата определено са добри, свеж хумор и готини персонажи, но като че ли не успя да ме грабне толкова силно като братството. Като че ли ми се иска повече да са сцените с Боунс In Love
Върнете се в началото Go down
radinec




Брой мнения : 12
Join date : 05.11.2013

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 I_icon_minitimeСря 12 Фев 2014 - 16:30

Много интересна.На някои сцени умрях да се хиля.
Върнете се в началото Go down
hamsterchee




Брой мнения : 16
Join date : 06.01.2012

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 I_icon_minitimeНед 2 Мар 2014 - 17:34

Уникална книга...уникална поредицата! Четат се на един дъх. Изключително завладяващи и интересни.
Върнете се в началото Go down
biliana_911

biliana_911


Брой мнения : 83
Join date : 05.02.2014

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 I_icon_minitimeПон 21 Апр 2014 - 13:20

Скоро прочетох първите три книги от поредицата. Страшно ми харесаха. В книгите има от всичко по малко- хумор, любов, екшън. Страхотна поредица.
Върнете се в началото Go down
Chrisi1122

Chrisi1122


Брой мнения : 23
Join date : 28.10.2014
Местожителство : Katoteros

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 I_icon_minitimeСря 29 Окт 2014 - 20:23

Прочетох първите книги когато бях по малка около пети клас. Тогава страшно много ме дразнеше факта че имаше някои сцени и мислех че връзката между тях не е истинска защото само спят заедно.
Тогава просто ми се струваше така. Сега след като прочетох някоя и друга подобна поредица знам че съм мислела като дете. Наистина харесвам тези книги.
Върнете се в началото Go down
limpski




Брой мнения : 16
Join date : 07.09.2015

"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 I_icon_minitimeСря 9 Сеп 2015 - 23:35

Книгите са много добри.Чакам с нетърпение 5 и 6 книга да видим ще си вадят ли очите още Кат и Боунс и какво ще стане със Спейд,Иън и Менчерес.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "На крачка от гроба" - Джанин Фрост   "На крачка от гроба" - Джанин Фрост - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"На крачка от гроба" - Джанин Фрост
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: