Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нора Робъртс

Go down 
+45
asq1254
penka1234
Black Devil
joly
MVM
juliana86
Streamers_98
mineymouse
krisi koeva
pufilina80
vivka
Bloopy
nicoleee
sisistoeva
nestinarka
nikivesy
viki_kati
aranna
vlado
GerryBass
mia_chan
black_paranoia
desislava83
benbenka
FromHell
gold_alex
guokowa
sta_ny
greenwitch
mai4eto666
MMDM
starokina
Mury
Nessie
SeLiIn
brooke90
flora1898
bubzz
lin
nadeto0222
vmaniq4enata
LoveL.
twilight_i94
gal4eto9052
presy
49 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
starokina




Брой мнения : 29
Join date : 27.06.2010

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeПет 17 Дек 2010 - 17:14

Много харесвам стила на писане на тази авторка пише много увлекателно
Върнете се в началото Go down
MMDM

MMDM


Брой мнения : 67
Join date : 19.09.2010
Age : 48
Местожителство : Shumen

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 18:05

Любимка ми е Exclamation Почти няма нейна книга до която да съм се докопала и да не ми хареса. Най - любима ми е поредицата "В смъртта". excited
Върнете се в началото Go down
mai4eto666

mai4eto666


Брой мнения : 49
Join date : 20.09.2010
Age : 41

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeПон 3 Яну 2011 - 15:39

Оооо страхотна Bravo прочела съм толкова книги от Нора Робъртс,че не мога да смогна да ги изброя ...... но тя определено е невероятна In Love
Върнете се в началото Go down
greenwitch

greenwitch


Брой мнения : 55
Join date : 30.12.2010

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeСря 5 Яну 2011 - 23:28

Чела съм "Ритуал в смъртта", "Сега и е времето", "Въглени в мъртвата пепел", "Ключът на познанието". Всичките ги изчетох на един дъх. Не са от книгите, които цял живот помниш, но като стил са страшно увлекателни.
Върнете се в началото Go down
sta_ny




Брой мнения : 40
Join date : 01.07.2010

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeЧет 6 Яну 2011 - 11:48

Любима авторка ми е. На пръсти се броят книгите й, които са издадени на български и не съм прочела.На мен лично повече ми харесват самостоятелните й книги от поредиците, но като видя нейна книга, която не съм прочела е като празник за мен.
Върнете се в началото Go down
guokowa

guokowa


Брой мнения : 41
Join date : 22.02.2009
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeЧет 6 Яну 2011 - 21:55

Най-любимата ми авторка.Няма нейна книга,която да съм прочела и да не ми хареса. Книгата, която ме разплака беше "Долината на Мълчанието".Книгата,заради която издивях от чакане да излезне беше "Свещения Камък". А пък книгата, която се влюбих и ми остава завинага най-любима е "Сълзите на Луната" от трилогията "Сага За Ирландия"
Върнете се в началото Go down
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 34

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 17:20

Тя е любимата ми писателка, няма книга, която да не ми е харесала. Разбира се последните и са много по- добри. Личи си как се развива във времето Bravo
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeСъб 7 Май 2011 - 8:42

С ръка на сърцето мога да кажа, че тази авторка ми е слабост! Имам всички нейни книги които са издадени до сега освен тези от поредицата "В смърта" и по-старите които са издавани одавна. Но иначе всичко приблизително по ного е в колекцията ми. Наистина някъде по горе четох едно мнение, че стилът и се разпознава и мисля, че определено е така. Горещо ви препоръчвам трилогийте: Кръвни братя, Кръгат и трилогията за ключовете. Разбира се всички останали нейни книга също са прекрасни, но в тези има щепка фантастика, могада кажа само че четенето им е истинско удоволствие! Bravo
Върнете се в началото Go down
benbenka




Брой мнения : 39
Join date : 10.05.2011
Местожителство : по света и у нас

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeСъб 14 Май 2011 - 11:59

Ооо, една от любимките ми.
Върнете се в началото Go down
desislava83

desislava83


Брой мнения : 45
Join date : 22.05.2011
Age : 41
Местожителство : Плевен

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeВто 24 Май 2011 - 13:43

Повечето книги са много хубави,но "Божествено зло" ми е най-любимата.
Върнете се в началото Go down
black_paranoia




Брой мнения : 19
Join date : 13.06.2011

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 14:26

Много ми харесват книгите на тая жена. Една от любимите ми е "Angels Fall" ("Смърт край змийската река").Харесва ми и поредицата и за вампирите - "Танцът на боговете" мисля че беше,но не съм сигурна. Като цяло ме кефи.
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeВто 14 Юни 2011 - 14:36

black_paranoia написа:
Много ми харесват книгите на тая жена. Една от любимите ми е "Angels Fall" ("Смърт край змийската река").Харесва ми и поредицата и за вампирите - "Танцът на боговете" мисля че беше,но не съм сигурна. Като цяло ме кефи.

Трилогията за вампирите се казва Кръгът. А една от книгите е Танцът на боговете. И да много сполучлива поредица е това...за пореден път. Новата тетралогия за сватбената агенция също е интересна и много отпускаща. Който си търси леко четиво, препоръчвам я! sunny
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 21:24

Има страхотни романи. Обожавам я. In Love In Love
Върнете се в началото Go down
GerryBass

GerryBass


Брой мнения : 52
Join date : 24.06.2011

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 23:50

Любима авторка , с нетърпение чакъм последната книга от "Свадбена агенция" Smile
Върнете се в началото Go down
vlado




Брой мнения : 41
Join date : 04.07.2011

Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitimeВто 5 Юли 2011 - 1:11

Тя е любимата ми писателка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нора Робъртс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нора Робъртс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: