Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нора Робъртс

Go down 
+45
asq1254
penka1234
Black Devil
joly
MVM
juliana86
Streamers_98
mineymouse
krisi koeva
pufilina80
vivka
Bloopy
nicoleee
sisistoeva
nestinarka
nikivesy
viki_kati
aranna
vlado
GerryBass
mia_chan
black_paranoia
desislava83
benbenka
FromHell
gold_alex
guokowa
sta_ny
greenwitch
mai4eto666
MMDM
starokina
Mury
Nessie
SeLiIn
brooke90
flora1898
bubzz
lin
nadeto0222
vmaniq4enata
LoveL.
twilight_i94
gal4eto9052
presy
49 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
aranna




Брой мнения : 14
Join date : 05.05.2011

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 22:49

Mury написа:
Поредицата "... в смъртта" е страхотна Bravo
Абсолютно! Малко ми са прекалено толкова много книги... Но определено Нора Робъртс има много добри книги.
Върнете се в началото Go down
viki_kati




Брой мнения : 25
Join date : 28.06.2011

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeЧет 21 Юли 2011 - 18:53


Тя е любимата ми нейна поредица.
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 18:52

На мен също а имам и още да чета от нея
Върнете се в началото Go down
nestinarka




Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeЧет 1 Сеп 2011 - 14:48

Една от любимите ми писателки.Дълго време ч игнорирах, но от както прочетох Кръгът , станах нейна ревностна почитателка и издирих почти всичко нейно!
Върнете се в началото Go down
sisistoeva




Брой мнения : 36
Join date : 29.08.2011

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeПет 2 Сеп 2011 - 20:25

Нора Робъртс е една страхотна писателка всичките и книги са страхотни просто трябва задължително да се прочете нещо нейно.
Върнете се в началото Go down
nicoleee

nicoleee


Брой мнения : 22
Join date : 26.10.2011

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeСря 26 Окт 2011 - 2:10

Винаги съм се чудела как ги измисля тея книги тая жена.Просто трябва да си толкова изобретателен, че да няма накъде да се поместиш.Винаги ще си остане, за мен, една от най-добрите авторки.
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 9:50

Просто няма такъв автор като Норето Робъртс! Тя може да пише за всичко и то винаги ще е интересно,ще те грабне на мига и няма да можеш да оставиш книгата,докато не я прочетеш до последната страница.Аз съм изчела доста нейни творби,но някъде бях чела ,че те всъщност били някъде около 200?!
Върнете се в началото Go down
vivka

vivka


Брой мнения : 9
Join date : 06.11.2011
Age : 37

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 17:55

Bloopy написа:
Просто няма такъв автор като Норето Робъртс! Тя може да пише за всичко и то винаги ще е интересно,ще те грабне на мига и няма да можеш да оставиш книгата,докато не я прочетеш до последната страница.Аз съм изчела доста нейни творби,но някъде бях чела ,че те всъщност били някъде около 200?!

Аз от доста години съм влюбена в нея In Love сега чета поредицата "Сватбена агенция".
Едвам дочаках последната част - първите три ги глътнах за два дни. Невероятна и страхотна! Сподели нещо което си чел/а/ може аз да съм изпуснала It wasn't me
Върнете се в началото Go down
pufilina80




Брой мнения : 44
Join date : 04.02.2012
Age : 44
Местожителство : испания,леон

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 6:41

няма друга като нея.
Върнете се в началото Go down
krisi koeva




Брой мнения : 35
Join date : 03.04.2012
Age : 36
Местожителство : gabrovo

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeЧет 5 Апр 2012 - 15:56

Това е една от любимите ми писателки. Изчела съм почти всичко нейно.
Върнете се в началото Go down
mineymouse

mineymouse


Брой мнения : 16
Join date : 27.09.2010
Age : 30
Местожителство : silistra\dobrich

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeПон 7 Май 2012 - 14:53

Страхотна е, обожавам я.
Има уникален стил, трилогиите й са зашеметяващи. Bravo Bravo Bravo cheers :Р study love love love Това е една от любимите ми писателки. Изчела съм почти всичко нейно.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeНед 1 Юли 2012 - 14:44

Чела съм единствено "Всичко е любов", но за мен книгата бе адски разтърсваща. В добрия смисъл. Smile
Върнете се в началото Go down
juliana86

juliana86


Брой мнения : 41
Join date : 15.07.2012
Age : 37
Местожителство : Белгия

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeВто 17 Юли 2012 - 18:03

Много добър писател с изключителна колекция от хубави книги зад гърба си.Допада ми стилът и на писане.Изчела съм доста от нейните книги и жсяка за себе си е хубава,не мога да кажа дали имам любима книга от нейните,защото всичките и книги ми харесват.
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeСря 18 Юли 2012 - 17:04

juliana86 написа:
Много добър писател с изключителна колекция от хубави книги зад гърба си.Допада ми стилът и на писане.
Напълно съм съгласна, макар че според мен вече става малко предсказуема.
Върнете се в началото Go down
joly




Брой мнения : 22
Join date : 22.07.2012

Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitimeНед 29 Юли 2012 - 14:17

обожавам я, също и сандра Браун. Любимите ми книги Родена в пламък и Родена в лед.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нора Робъртс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нора Робъртс
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: