Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Supernatural/Свръхестествено

Go down 
+76
evani
Русалка
Siara.V
comatose
achi89
stefani24
Black Devil
krasiva
kasiljs
mimencety_stz
LisaEl
D.Fan
juliana86
Мейси
Ivanova92
pufilina80
in4eto7
afriel
Mockingjay
bullet4myvalentine
juleto_98
Elene_Maria_Virtue
BB_fan_xD
sisistoeva
b1skv1tka
...beyond the sunrise...
vanifity
Aleks
sssss
mim4ity
GerryBass
harabelka
mia_chan
ajvi
banditkata23
mstrovila
devilsmate
gali68
just_obsessed
aLeXx
hristozia_85
emira_had
isi123
julianna
magdalasf
darkness_angel
vessti
n.de4eva
guokowa
albenii
Deichuna
dimitriibelikov
slunchev_luch
Never surrender^
tanqdimi
dreaM
vmaniq4enata
ivka_94_1991
Beta
Izabella_Swan
Nessie
ianeto_277
no7alone
sayonara
Melrose
renito0o0o
New Moon
zefira
azsamkalina
pirategirl
Spunk
Alice Cullen
LiGLa7aA
lin
emotion
elementamon
80 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

По-добрият брат?
Сам
Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_vote_lcap27%Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Дийн
Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_vote_lcap73%Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_vote_rcap
 73% [ 8 ]
Общо гласове : 11
 

АвторСъобщение
juliana86

juliana86


Брой мнения : 41
Join date : 15.07.2012
Age : 37
Местожителство : Белгия

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeВто 17 Юли 2012 - 17:07

Един от любимите ми сериали.Изгледала съм всичките му сезони и честно мога да кажа че един от малкото сериали,продължили толкова дълго,кйто не ме е отегчил.И двамата братя са големи сладури,но като че ли повече ми харесва Дийн. in love
Върнете се в началото Go down
D.Fan

D.Fan


Брой мнения : 35
Join date : 22.07.2012

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeВто 24 Юли 2012 - 19:21

Най-великия сериал! Чакам с нетърпение следващия сезон! През първите сезони бях за Сам, но вече съм твърдо за Дийн Smile
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeСъб 4 Авг 2012 - 23:58

Добре...вече от година отлагам гледането на този сериал. Казвам си, че ми стигат моите. Но се порових малко за Дийн в Tumblr и ми се стори доста интересна личност. И май скоро се очертава да започна да го следя. От самото начало. Ще видим до къде ще стигна.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
mimencety_stz




Брой мнения : 37
Join date : 29.07.2012

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeЧет 25 Окт 2012 - 23:51

Убийствен сериал In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:09

Сериалът е хубав. Интересен е. Аз лично предпочитам Дийн пред Сам.
Върнете се в началото Go down
krasiva

krasiva


Брой мнения : 40
Join date : 09.01.2013
Местожителство : Варна

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeСря 16 Яну 2013 - 22:35

Гледам го,но не ми е много интересен, особено в последно време
Върнете се в началото Go down
Black Devil

Black Devil


Брой мнения : 42
Join date : 14.11.2010
Age : 29
Местожителство : Neverland

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeВто 19 Мар 2013 - 20:09

Сериала е просто невероятен. Историята е увлекателна, а и Дийн и Сам са просто уникални. Много са красиви, а и просто се спуквам от смях като ги гледам.
Върнете се в началото Go down
stefani24

stefani24


Брой мнения : 52
Join date : 08.02.2009
Местожителство : софия

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeНед 14 Апр 2013 - 23:56

Много е готин сериала, малко изостанах със сезоните, но ще ги изгледам. Заслужава си.
Върнете се в началото Go down
achi89




Брой мнения : 39
Join date : 12.03.2013

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeСря 24 Апр 2013 - 1:43

Един от любимите ми сериали Smile
Върнете се в началото Go down
comatose

comatose


Брой мнения : 23
Join date : 10.04.2011

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeСъб 29 Юни 2013 - 19:59

Един от любимите ми...няма равен, просто! С нетърпение чакам новия сезон.
Върнете се в началото Go down
Siara.V

Siara.V


Брой мнения : 74
Join date : 25.08.2013
Местожителство : Стара Загора

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeПон 26 Авг 2013 - 15:23

9 страници за всичките 9 сезона Haha! Много е готин сериала, просто невероятен! Той е един от любимите ми !
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 20:50

Гледала съм го донякъде, но определено ще го догледам, защото си струва. А Дийн е адски чаровен.
Върнете се в началото Go down
evani

evani


Брой мнения : 53
Join date : 12.11.2013
Age : 24
Местожителство : Някаде из облаците...

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeВто 12 Ное 2013 - 17:29

Най-добрият сериал правен някогаlove love love  Вече съм на девети сезон, за около две-три седмици изгледах всички епизоди давани до сега. Чесно да си призная първият сезон беше наистина трепач-ужасно (в добрият смисъл на думата)страшен, напрегнат и просто невероятен, макар че след като го напълниха с всякакви елементи от библията и съвсем забравиха за забавния лов от който ти настръхва косата, заприлича леко на турски сериал но все пак не може всичко да е перфектно.


тийм СамIn Love love in love
Върнете се в началото Go down
sevinchas




Брой мнения : 40
Join date : 23.12.2013

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeПон 23 Дек 2013 - 20:12

Това е един от най-великите сериали в жанр фантастика който е правен някога! Smile Трудно можеш да избереш между Сам и Дийн. Двата се допълват и са страхотен тандем!


Последната промяна е направена от emotion на Пон 23 Дек 2013 - 20:52; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Модератор: Използвай бутона ЕДИТ!)
Върнете се в началото Go down
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitimeВто 29 Апр 2014 - 21:41

Сега съм на 4-ти сезон и много ми допада сериала, но има едно нещо, което малко ме дразни - главното действие се развива прекалено бавно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Supernatural/Свръхестествено - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 9 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Supernatural/Свръхестествено
Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: