Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Supernatural/Свръхестествено

Go down 
+76
evani
Русалка
Siara.V
comatose
achi89
stefani24
Black Devil
krasiva
kasiljs
mimencety_stz
LisaEl
D.Fan
juliana86
Мейси
Ivanova92
pufilina80
in4eto7
afriel
Mockingjay
bullet4myvalentine
juleto_98
Elene_Maria_Virtue
BB_fan_xD
sisistoeva
b1skv1tka
...beyond the sunrise...
vanifity
Aleks
sssss
mim4ity
GerryBass
harabelka
mia_chan
ajvi
banditkata23
mstrovila
devilsmate
gali68
just_obsessed
aLeXx
hristozia_85
emira_had
isi123
julianna
magdalasf
darkness_angel
vessti
n.de4eva
guokowa
albenii
Deichuna
dimitriibelikov
slunchev_luch
Never surrender^
tanqdimi
dreaM
vmaniq4enata
ivka_94_1991
Beta
Izabella_Swan
Nessie
ianeto_277
no7alone
sayonara
Melrose
renito0o0o
New Moon
zefira
azsamkalina
pirategirl
Spunk
Alice Cullen
LiGLa7aA
lin
emotion
elementamon
80 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

По-добрият брат?
Сам
Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_vote_lcap27%Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Дийн
Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_vote_lcap73%Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_vote_rcap
 73% [ 8 ]
Общо гласове : 11
 

АвторСъобщение
slunchev_luch

slunchev_luch


Брой мнения : 66
Join date : 09.11.2010
Age : 34
Местожителство : София

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeСъб 11 Дек 2010 - 9:50

Невероятен сериал като цяло. Моят фаворит от всички останали Smile . Любимите ми сезони са 3ти, 4ти и донякъде 5ти. 6ти вече започва да ме притеснява с цялата тази душевна драма. Определено е различен от всички останали сезони. Дори не мога да го сравня с първи и втори, защото просто ми е странен. И след последната серия...незнам. Чудя се дали ще го докарат до щастлив край, или ще има 7ми сезон... Мога да кажа, че съм леко разочарована, но това не значи, че някога ще спра да го гледам :Р Достатъчно ми е да си гледам двамата любимци всяка събота, но в същото време не искам да развалят сериала, както се случи с доста други. Не искам да чувам лошо отзиви за него и може би ще е по-добре историята да приключи с този сезон...или незнам...смесени чувства Smile
Върнете се в началото Go down
dimitriibelikov

dimitriibelikov


Брой мнения : 44
Join date : 03.11.2010
Age : 36

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeПон 20 Дек 2010 - 15:06

Невероятен сериал! Всяка седмица чакам с нетърпение всяка нова серия. In Love In Love


Последната промяна е направена от emotion на Чет 3 Окт 2013 - 17:49; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Правопис!!!)
Върнете се в началото Go down
Deichuna




Брой мнения : 82
Join date : 24.10.2010
Age : 31

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeПон 20 Дек 2010 - 20:20

сериала е хубав гледала съм около 8 серии но да си каже честно не ми остава време от учене study гадно ама кво да се прави иначе и двамата герои са яки Supernatural/Свръхестествено - Page 6 947704
Върнете се в началото Go down
albenii

albenii


Брой мнения : 48
Join date : 22.07.2010
Age : 28

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 12:05

Един от любимите ми сериали! Просто го обожавам и направо съм влюбена в Сам и Дийн. Само че трябва да призная, че последните сезони не са ми толкова интересни, колкото първият сезон. Може би защото всичко се върти около отношенията на братята, Ад и Рай, Луцифер и Михаил. Липсва ми ловът и тръпката като в първият сезон. Въпреки че аз още не съм гледала 6-ти сезон, чакам да излязат всичките епизоди и тогава ще го тегля целият.
Върнете се в началото Go down
guokowa

guokowa


Брой мнения : 41
Join date : 22.02.2009
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeЧет 6 Яну 2011 - 21:05

Няма втори като него. Уникално е тръде слава дума,за да опише този сериал. Освен всичките свръхестествени работи, ме е карал и да се смея толкова много. Дийн е просто невероятен образ In Love In Love Луд смях Луд смях
Върнете се в началото Go down
n.de4eva

n.de4eva


Брой мнения : 43
Join date : 10.02.2010

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeПет 7 Яну 2011 - 14:39

Много ме кефи този сериал, и немога да си избера кой брат ми харесва повече!!!!
Върнете се в началото Go down
vessti

vessti


Брой мнения : 197
Join date : 07.11.2010
Местожителство : Sexy Town

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: supernatural   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeПет 7 Яну 2011 - 16:36

много са готини
и сериалъt е велик
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeНед 6 Фев 2011 - 9:51

Досега шестия сезон не ми харесваше кой знае колко, но след новия епизод мога да кажа - SUPERNATURAL IS BACK!!! Серията беше супер, най-накрая Сам стана както преди и е страхотен (puppy eyes Haha!), Дийн отново се усмихва (а в сцената с меча просто паднах от леглото от смях), а Кас беше толкова сладък!! Сега нямам търпение да видя как ще продължи сезона, защото явно имат нов голям враг, но по-важното и съществено нещо, което искам да разбера е дали Сам ще си остане добричък и дали Дийн най-накрая ще се върне при Лиса Бен. Smile
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 31
Местожителство : у нас ;)

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeПон 7 Фев 2011 - 0:56

И на мен тази серия ми направи много по-добре впечатление, от предишните епизоди за този сезон. Не, че преди това не съм го следяла, няма такова нещо, просто ми се струваше сякаш нямаха какво да дават /освен серията с феите, тя беше доста забавна/ и историята беше нещо като в застой, не знам и аз. Но сега вече ще има повече екшън. И се надявам Дийн да не се върне при Лиса и Бен. Тогава ми беше много скучен, не ми беше забавен, пък и той не е за нея. It wasn't me
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeПон 7 Фев 2011 - 1:06

renito0o0o написа:
Досега шестия сезон не ми харесваше кой знае колко, но след новия епизод мога да кажа - SUPERNATURAL IS BACK!!! Серията беше супер, най-накрая Сам стана както преди и е страхотен (puppy eyes Haha!), Дийн отново се усмихва (а в сцената с меча просто паднах от леглото от смях), а Кас беше толкова сладък!! Сега нямам търпение да видя как ще продължи сезона, защото явно имат нов голям враг, но по-важното и съществено нещо, което искам да разбера е дали Сам ще си остане добричък и дали Дийн най-накрая ще се върне при Лиса Бен. Smile

Донякъде ти споделям ентусиазма (особено за сцената с меча), но според мен Сн малко вече сък.. Извинявай, изчерпаха се! Наистина преди ги гледах; като откачени с Ем чакахме новите епизоди, обсъждахме с часове всяка секунда, едва ли не.. А сега? Ами сега го пускам, просто защото това са Сам и Дийн...
Върнете се в началото Go down
magdalasf




Брой мнения : 44
Join date : 04.05.2010
Age : 39
Местожителство : София

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 16:19

Любим сериал особенно първите 4 сезона ,по-нататък супер ,но има още какво да се желае Smile
Върнете се в началото Go down
julianna




Брой мнения : 44
Join date : 12.04.2011

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeСря 13 Апр 2011 - 21:36

ако се престраша може и да го погледам. но след като гледам половината от първата серия и майката е приковаха на тавана и откачих Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
isi123




Брой мнения : 48
Join date : 16.01.2009

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeНед 1 Май 2011 - 22:53

Сериала е супер а Дийн е ...... In Love
Върнете се в началото Go down
emira_had

emira_had


Брой мнения : 28
Join date : 02.05.2011
Местожителство : София

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeПон 2 Май 2011 - 14:27

Това е един от лубимите ми сериали!!!Определено го препоръчвам на всички които не са го гледали!!!
Върнете се в началото Go down
hristozia_85




Брой мнения : 42
Join date : 22.11.2010
Age : 39
Местожителство : Sofia

Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitimeСря 4 Май 2011 - 13:04

Това е най-страхотният сериал
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Supernatural/Свръхестествено - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Supernatural/Свръхестествено
Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: