Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Supernatural/Свръхестествено

Go down 
+76
evani
Русалка
Siara.V
comatose
achi89
stefani24
Black Devil
krasiva
kasiljs
mimencety_stz
LisaEl
D.Fan
juliana86
Мейси
Ivanova92
pufilina80
in4eto7
afriel
Mockingjay
bullet4myvalentine
juleto_98
Elene_Maria_Virtue
BB_fan_xD
sisistoeva
b1skv1tka
...beyond the sunrise...
vanifity
Aleks
sssss
mim4ity
GerryBass
harabelka
mia_chan
ajvi
banditkata23
mstrovila
devilsmate
gali68
just_obsessed
aLeXx
hristozia_85
emira_had
isi123
julianna
magdalasf
darkness_angel
vessti
n.de4eva
guokowa
albenii
Deichuna
dimitriibelikov
slunchev_luch
Never surrender^
tanqdimi
dreaM
vmaniq4enata
ivka_94_1991
Beta
Izabella_Swan
Nessie
ianeto_277
no7alone
sayonara
Melrose
renito0o0o
New Moon
zefira
azsamkalina
pirategirl
Spunk
Alice Cullen
LiGLa7aA
lin
emotion
elementamon
80 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

По-добрият брат?
Сам
Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_vote_lcap27%Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Дийн
Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_vote_lcap73%Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_vote_rcap
 73% [ 8 ]
Общо гласове : 11
 

АвторСъобщение
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 21:12

Ох, с този първи епизод направо се изгавриха. Значи тука толкова хора да чакат 3 месеца за него и те някрая да направят това.. е, съжалявам, ама..
Аз очаквам някаква пълна сензация, Бум!! Пети сезон свърши толкова... уау, а сега..
И още нещо. Дийн не беше виждам Сам от година. Беше ревал, драл, циврил и прочее толко дълго и сега като го видя, Айде една прегръдка, едно "Кво стаа брат?" и готово. То в целия серил се показва толкова дълбоката връзка между братята и сега.. Пълна гавра беше! И съм много съм съгасна със sayonara за края. Много като първия епизод на първи сезон. Ама то е ясно, че Дийн ще цъфне после. И Сам наистина е леко странен.. някак не се държи като себе си. И, за Бога, ИМПАЛАТА! Как може Дийн да кара тая бричка, а прекрасната Импала да си седа в каража.. е уби ме! Пък и Дийн е станал някакъв.. бла! Вече не е надутия, саркастичен, арогантен кучи син, който всичко толкова обичаме! We want OUR Dean back!! Supernatural/Свръхестествено - Page 5 809675

Наистина очаквам повече следващите епизоди, не искам да провалят Спн, защото е страхотното сериалче! Айде палци нагоре за наш Сам и наш Дийн! Smile
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 22:11

Izabella_Swan написа:
Ох, с този първи епизод направо се изгавриха. Значи тука толкова хора да чакат 3 месеца за него и те някрая да направят това.. е, съжалявам, ама..
Аз очаквам някаква пълна сензация, Бум!! Пети сезон свърши толкова... уау, а сега..
И още нещо. Дийн не беше виждам Сам от година. Беше ревал, драл, циврил и прочее толко дълго и сега като го видя, Айде една прегръдка, едно "Кво стаа брат?" и готово. То в целия серил се показва толкова дълбоката връзка между братята и сега.. Пълна гавра беше! И съм много съм съгасна със sayonara за края. Много като първия епизод на първи сезон. Ама то е ясно, че Дийн ще цъфне после. И Сам наистина е леко странен.. някак не се държи като себе си. И, за Бога, ИМПАЛАТА! Как може Дийн да кара тая бричка, а прекрасната Импала да си седа в каража.. е уби ме! Пък и Дийн е станал някакъв.. бла! Вече не е надутия, саркастичен, арогантен кучи син, който всичко толкова обичаме! We want OUR Dean back!! Supernatural/Свръхестествено - Page 5 809675

Наистина очаквам повече следващите епизоди, не искам да провалят Спн, защото е страхотното сериалче! Айде палци нагоре за наш Сам и наш Дийн! Smile

Напълно съм съгласна. Shocked Какъв, беше този епизод- не съм сигурна!
Надявам, че още в следващия ще видим нещо, което ще обясни всички тези неща. Smile
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 22:27

Бях чела някъде, че този сезон няма да има чак толкова ангели-демони и край на света.
Щяло да се наблегне на отношенията между братята и сезона щял да бъде опростен както първите два.
Абе аз съм на мнение, че CW започнат ли да правят повече от 3-4 сезона и ги осират.. същото стана с OTH, ама шанс.



+ това забравих да спомена, че Кас също щяло да го има, но много по-малко, защото оправял бъркотийте "там горе".. ;D


Последната промяна е направена от sayonara на Нед 26 Сеп 2010 - 0:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 23:05

Съгласна съм донякъде с вас, ама все пак мистерията пак я има. Ама искам да попитам:
1. Къде е наш ангел?!
2. Къде са AC/DC?!
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeНед 26 Сеп 2010 - 17:29

Не мисля да коментирам първия епизод, защото стана ясно, че е от объркващ по-объркващ. Предпочитам тихо и мирно да изчакам втори за да видя, ще получа ли отговори. От една страна ще е хубаво, ако е като първи и втори сезон, защото те бяха невероятни въпреки цялата тази драма с ангели/демони. Не, че не обичам Кас, напротив, но...
Иначе че има мистерия-има я. примерно възраждането и прочие. Някак си е твърде спокойно всичко за да е Supernatural,затова и не бързам с критиката.
So... чакам с нетърпение втория епизод за да видим дали ще получа отговори ;д
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeПон 27 Сеп 2010 - 12:31

Само на мен ли ми се стори, че Дийн беше като излязъл от сериала Desperate housewives? No? Yes? Okay. -.-
А на Сам персонажа толкова пък да са го развалили вече... *припомня си славните 1 и 2 сезон*
My daddy shot your daddy in the head... yeah, добрите, стари времена *подсмрък*
Върнете се в началото Go down
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeПон 27 Сеп 2010 - 23:03

emotion написа:
My daddy shot your daddy in the head...

Най-добрата реплика!

П.С. Съжалявам за спама, просто трябваше да се отбележи.
Върнете се в началото Go down
tanqdimi

tanqdimi


Брой мнения : 16
Join date : 23.07.2010
Age : 44
Местожителство : варна

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeЧет 30 Сеп 2010 - 23:22

и все пак това си нашият любим сериал,и ще си го гледаме,не сте ли съгласни,имамсамо една забележка да сменят фризьора на Сам,сякаш е излязъл от анимационен филм,очаквам с нетърпение следващатата серия,и да се появи Кас ,той е доста забавен
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeНед 3 Окт 2010 - 13:35

Определено втория епизод беше по-добър от първия! Наистина, очаквах нещо повече за началото, а и къде остана Чък?! Какво се случи с него? Все пак изчезна по този странен начин... Нещо не беше направено както трябва и това си е...
Иначе за завръщането на Самюел (дядо им) и тези техни братовчеди ли, какви са - ами честно казано, не ми харесва да са намесени в тая работа... А и Самюел изглежда подозрителен. Anyway, ще чакам и другите епизоди и се надявам да са по-добре от първия.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeНед 3 Окт 2010 - 14:58

renito0o0o написа:
Определено втория епизод беше по-добър от първия! Наистина, очаквах нещо повече за началото, а и къде остана Чък?! Какво се случи с него? Все пак изчезна по този странен начин... Нещо не беше направено както трябва и това си е...
Иначе за завръщането на Самюел (дядо им) и тези техни братовчеди ли, какви са - ами честно казано, не ми харесва да са намесени в тая работа... А и Самюел изглежда подозрителен. Anyway, ще чакам и другите епизоди и се надявам да са по-добре от първия.

Spoiler:

Напълно agreed съм с коментара. Това накрая беше много стабилно направено! Усещам как Дийн, арогантният сладур, който обожавам се завръща скандално! : )) И наситина работата със Самюъл нещо намирисва. Не ми харесва погледа му отвеме на време. И Чък? Къде е? А Кас? Искаме Кас в третия епизод/!!
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeСъб 23 Окт 2010 - 16:30

Йес ве!! Най-добрия епизод от сезона досега (добре де, може би "Уикенд при Боби" беше мааалко по-добър Haha! ). Иначе наистина си беше добре - имаше си го и хумора, имаше си я и мрачността. Най-смешните моменти според мен бяха, когато се майтапеха със Здрач. Просто се пръсках от смях, цитирам Дийн: "Господи, аз съм Патинсън!" Haha!
Но новия Сам е ужасен! Какво е сторил Адът но това хубаво момче от първите два сезона?! Надявам се в най-скоро време всичко да стане както преди и между братята да няма вече тайни и такива странни неща.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
Never surrender^

Never surrender^


Брой мнения : 53
Join date : 24.10.2010
Age : 27
Местожителство : Deep in my favourite song.. ♥

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeПон 25 Окт 2010 - 21:14

Най-добрият и силен сериал, който някога съм гледала. Страхотен сюжет, невероятна актьорска игра. И: Сам<Дийн Supernatural/Свръхестествено - Page 5 176800 За мен пети сезон си остава най-силен и емоционален. Шести сезон засега не ми допада много, всичко е толкова объркано, а Сам е.. няма да казвам в какво се е превърнал. Искам да напиша толкова много, но думите ми в началото показват колко съм привързана към този сериал.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeПон 1 Ное 2010 - 18:02

Аз съм прилично доволна от сериите на шести сезон. Някакво бледо копие са на тези от 1 и 2, което ме радва. Има по-малко ангели, повече екшън и различни случаи ^^ Сам пак е шантавото хлапе като от първите два сезона... само хуморът им куца нещо. И все пак съм доволна. Даже ми е интересно какво ще става по-нататък xD
Върнете се в началото Go down
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeПон 1 Ное 2010 - 21:15

Хахаха, как се изгравриха със Здрач. ;д
М, доста добър епизод, този път ме учудиха. От всичките досега ми бяха харесали само "Уикенд при Боби", който беше готин, ясно защо. Иначе в този си имаше хумора, драмата, тайнствеността и триумфално се завръща мистерията. "Какво става с наш Сами?". Мдам, интересно ми е да разбера защо е толкова stonecold.
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitimeПон 1 Ное 2010 - 22:06

Супер яка и заслужена гавра си беше тва. Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Supernatural/Свръхестествено - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Supernatural/Свръхестествено
Върнете се в началото 
Страница 5 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: