Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джъстин Бийбър /Justin Bieber/

Go down 
+40
zorancheto
stefani24
joana_j
ina.lina
zarraaaa
Galinka11
vellisha
pufilina80
renito0o0o
denity89
MisS_KaPriZna
asi_cheri
rosali
Bloopy
venitu257
sisi_2007
vlado
mia_chan
BB_fan_xD
moni794
sayonara
Cveti Ognqnova
Melrose
Beta
milencety
twilightgirl
Spunk
Искра
Artemis
voice_of_heaven
Caius's Huge Fan
presy
azsamkalina
Rainbow
j.Foxx
bella_edward_love
Lioness
elementamon
gal4eto9052
Spunkk*Ransom
44 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeЧет 29 Окт 2009 - 20:01

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Justin-bieber-photos


Джъстин Дрю Бийбър (роден на 14-ти март 1994 г.) е канадски певец. Той започва професионалната си кариера в Ютюб, където е бил открит от бъдещия си мениджър Скутър Браун. Той започва професионалната си кариера в YouTube, където е бил открит от бъдещите си мениджър, Скутер Браун. Браун лети с Бийбър до Атланта,Джорджия ,за да се консултира с Ъшър и скоро подписва договор с Island.

Той работи върху дебютния си албум My World, който ще бъде издаден на 17 ноември, 2009. Бийбър има два изключително усешни сигли от предстоящия му албум - "One time" и "One Less Lonely Girl", и двата влизат в топ 15 хитове на канадския Hot 100 и Топ 30 на Billboard Hot 100.



Бийбър е на 12 години, когато участва в музикално състезание в Стратфорд и се класира втори. Той се е научил да свири на пиано, барабани, китара и тромпет. В края на 2007 Джъстин и майка му започват публикуване клипове на YouTube , така че неговото семейство и приятели, които не могат да присъстват на изпълненията му могат да ги видят в Ютюб.Бийбър пуска кавър версии на Ни-Йо, Джъстин Тимбърлейк и Майкъл Джаксън.


One Time Official Video
With you - Cover















Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeПет 6 Ное 2009 - 15:44

Убийте ме, не съм го чувала досега. Haha!
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeПет 6 Ное 2009 - 15:51

gal4eto9052 написа:
Убийте ме, не съм го чувала досега. Haha!

Аз не съм сигурна. Haha!
Знам обаче, че нещо не ми харесва....
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeПет 6 Ное 2009 - 15:53

Мнението ми е досущ като на Мон Haha!
Върнете се в началото Go down
bella_edward_love

bella_edward_love


Брой мнения : 2279
Join date : 25.01.2009
Age : 29
Местожителство : Smiley World

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeПет 6 Ное 2009 - 15:59

Сестра ми е луднала по него
В БРАВО пише за него, ще има пракати сега скача от щастие
Аз също не го харесвам малко ми звучи като момиче, ама е още малък ще видим по нататък може да си променя мнението
Върнете се в началото Go down
j.Foxx




Брой мнения : 441
Join date : 03.03.2009

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeНед 22 Ное 2009 - 21:54

Ооо Джъстин!
Отпреди ужасно много ме кефеше, но вече не. Всичко стана прекалено изтъркано. Слушам песните му, но чак толкова .... но пък, засега съм фенка на неизвестния ( засега =D ) Чарлз Бийбър.
Охх страхотен ее ...
Явно сладкоста в Бийбърови се предава по кръвна връзка. Хаха
Върнете се в началото Go down
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeСря 25 Ное 2009 - 22:05

Ами...честно казано и на мен не ми направи особено голямо впечатление. Днес за първи път чух негова песен и...да, хубава беше, макар да не й запомних името, но нищо повече. Не е нещо, по което можеш да хлътнеш и да го слушаш по цял ден... :/
Върнете се в началото Go down
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeСря 25 Ное 2009 - 22:11

За това момче за 1ви път прочетох нещо в някоя статия на едно списание. Стана ми любопитно, защото никога не бях чувала за него, а те го изкарваха мовата най-голяма звезда. Чух някой негови песни, само дето не ми допаднаха много. Стават, ама са ми нещо много повърхностни. Абе не знам, ама това няма да ми е един от любимите изпълнители. Даже изобщо Haha!
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeСря 25 Ное 2009 - 22:41

Сега както съм на вълна Менсън направо ми се слуша това.. Haha!
Момчето може да пее, дисни са го лансирали, хубаво. Но звучи като нещо, което би слушама 9годишната ми сестра Wink
Върнете се в началото Go down
Caius's Huge Fan

Caius's Huge Fan


Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 26
Местожителство : h3aveN...

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeВто 15 Дек 2009 - 23:39

абе какво му харесват на това момче?!?грозен е, гласът му за нищо не става...пълен ужас!
Върнете се в началото Go down
voice_of_heaven




Брой мнения : 542
Join date : 27.06.2009
Age : 30
Местожителство : плевен

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeПет 15 Яну 2010 - 15:38

Аз лично не съм съгласна с мнението на Caius's Huge Fan и мога да го опровергая Wink
Момчето, реално погледнато, е на 15 години, и вече има официален видео клип и започва гръмоносна музикална кариера. Някой да ми каже момче, през последните 3 години, който е започнал кариера на 15?! Такава кариера мн0го трудно се прави, особено когато си тийнейджър.
И друго: вие може да сте слушали официалния му клип, но потърсете за негови кавър песни, и се наслаждавайте на гласа му. Мн0го рядко може да се намери хубав глас от 15-годишен, особено когато е момче!!
Не съм му фенка, но мн0го го харесвам и мн0го се радвам, че някой му е обърнал внимание и го е превърнал в звезда из YouTube. Има мн0го добър и професионален глас.
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeВто 23 Фев 2010 - 10:40

На мнението на Мон и Деси съм. Не ми харесва, нито на външен вид нито гласа му. Не мога да разбера всички какво толкова му се кефят. Все едно почва манията с Зак Ефрон отново.. Neutral
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeВто 23 Фев 2010 - 11:05

gal4eto9052 написа:
Убийте ме, не съм го чувала досега. Haha!

И аз не съм o.O
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeВто 23 Фев 2010 - 15:34

Мадамка. Suspect
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitimeСря 24 Фев 2010 - 6:28

Аз му слушах хииитовата песен и не ми хареса.Някав мекутелец и на мен ми изглежда.Има хубав глас,ама в някви по-яки песни да го превъплати.Първата му песен беше все едно се лигави...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джъстин Бийбър /Justin Bieber/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: