Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джъстин Бийбър /Justin Bieber/

Go down 
+40
zorancheto
stefani24
joana_j
ina.lina
zarraaaa
Galinka11
vellisha
pufilina80
renito0o0o
denity89
MisS_KaPriZna
asi_cheri
rosali
Bloopy
venitu257
sisi_2007
vlado
mia_chan
BB_fan_xD
moni794
sayonara
Cveti Ognqnova
Melrose
Beta
milencety
twilightgirl
Spunk
Искра
Artemis
voice_of_heaven
Caius's Huge Fan
presy
azsamkalina
Rainbow
j.Foxx
bella_edward_love
Lioness
elementamon
gal4eto9052
Spunkk*Ransom
44 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
milencety

milencety


Брой мнения : 1288
Join date : 25.02.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 25 Фев 2010 - 18:29

Две от най-добрите ми приятелки в момента постоянно слушат неговите песни и само ми говорят за него. Веднъж ми пуснаха негова песен и аз им викам "Аа, коя е тая дето пее?" и те ми казаха, че това е момче, при което аз не им повярвах и продължавах да твърдя, че това е момиче. После потърсих в YouTube името на песента и се оказа, че това си е момче Nooo way!
Много лигав ми изглежда, може и да има хубав глас, ама не ми харесва просто, някакъв мазньо като Зак Ефрон (Петра направи много добро сравнение) silent
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 20 Май 2010 - 19:13

Олеее,ужас!Ще ме извинявате ама това момиченце,опа.....момченце ми бърка в здравето.За първи път го чух преди месец и то в Топ 10 на The voice.Зяпнах! Nooo way! Това келешче беше напред в класацията,а мои фаворити бях назад.Стоях опулено срещу телевизора и не можех да повярвам. o.O Нито ми харесва като вид,нито като певец.Има едно такова женско гласче,но все пак е малък,така че се очаква да мутира.Но просто ми е прекалено лигаво това ....ъъъ...момче.Не мисля,че някога ще ми хареса.А и песните му нещо не ми допадат.А и подкрепям мнението на milencety, че е мазньо като Зак Ефрон .
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 20 Май 2010 - 20:39

Nansi написа:
Олеее,ужас!Ще ме извинявате ама това момиченце,опа.....момченце ми бърка в здравето.За първи път го чух преди месец и то в Топ 10 на The voice.Зяпнах! Nooo way! Това келешче беше напред в класацията,а мои фаворити бях назад.Стоях опулено срещу телевизора и не можех да повярвам. o.O Нито ми харесва като вид,нито като певец.Има едно такова женско гласче,но все пак е малък,така че се очаква да мутира.Но просто ми е прекалено лигаво това ....ъъъ...момче.Не мисля,че някога ще ми хареса.А и песните му нещо не ми допадат.А и подкрепям мнението на milencety, че е мазньо като Зак Ефрон .
Съгласна съм с теб! Чудя се, до кога ще продължават да лансират лигльовци като него, Джонас нещо-си, Майли Круз...това не е истинска музика. А и на тоя пубер дори гласа му не е мутирал още!
Детска музика, можете да го различите по детските градини, които се влачат след него!
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeВто 6 Юли 2010 - 19:44

Абсолютно съгласна съм със Nansy - голямо бебче е тоя Justin . Просто незнам как тези заблудени " женици " го слушат Haha! .. Хубаво пей - пей , обаче не се прави на нещо което не си o.O . Но иначе харесвам поп музика Smile и уважавам това че е на 14 и е започнал да пее от толкова рано Smile


Последната промяна е направена от Cveti Ognqnova на Сря 7 Юли 2010 - 19:42; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeСря 7 Юли 2010 - 14:10

Spunk ме уби.МАДАМКА! АХАХХАХАХА!
Иначе изцяло подкрепям мнението на Нони (Melrose).
Та боже, аз познавам момчета със по-мъжки гласове на 14 бе!
И с тази коса, бърка ми в червата, чесно казано.
И гласа му изобщо не го харесвам, кво да говорим за визията.
Да, разбирам ако беше момиче, ама... прекалено женски за вкуса ми.
Кво толко всички са го прехвалили не мога да разбера?

Върнете се в началото Go down
moni794




Брой мнения : 969
Join date : 26.01.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeСря 7 Юли 2010 - 17:36

Аз по принцип слушам поп музика, заедно с почти всичко останало и мога да кажа само, че всеки си има вкус. Много силно се изказвате според мен по негов адрес. Не че го харесвам или нещо и аз мисля, че гласът му е женствен, но смятам, че пее сравнително добре, просто вие не харесвате този тип музика. И честно казано не мисля, че някой по-малък от него, може да си позволи да го нарича бебе, ще ме извинявате. Относно останалите звезди на Дисни, колкото и да не ги харесвате, едно от нещата са предразсъдъци, относно тях. Имат някои песни, които са много добри, или поне тези които слушат всякакъв вид музика и са евентуално по-малки, включвам и своята възраст в това число могат да оценят този вид музика. За да не изглежда така че съвсем ви нападам, просто отново ще кажа, че всичко е до вкуса.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeСря 7 Юли 2010 - 23:36

Доскоро не го бях чувала, обаче напоследък много почнаха да го въртят по музикалните, а като е лято само тях превключвам... Та, няма как, чух му известните песни. И подкрепям мнението на Мони преди мен, всичко си е до вкус. Момчето още не е възмъжало, още си е хлапе, гласът му не е мутирал - всичко си е въпрос на майката природа, тя ще си свърши работата. Иначе мисля, че има потенциал, пък и щом вече е станал така известен... може да се окаже новият Джъстин Тимбърлейк (и без това ми се струва, че малко на него се прави). Все пак и новички звезди трябва да има.
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 8 Юли 2010 - 18:14

И аз не го харесвах много, бая гаври се изсипаха по неговата особа, но напоследък почна да ми допада една негова песен 'Никога не казвай никога', но за другите...едва ли. Иначе извинявам се, ама Майли Сайръс ... знам, че си е до вкус, ама нищо й няма, тя започва да си излиза от имиджа на поредната Дисни постановка и мисля, че го прави успешно засега.А и да не говорим, че Хилари Дъф също до преди 5-6 години беше свързана с името на Дисни, но и на нея й писна и започна да си прави соло кариера, която мисля, че е продуктивна. Така че аз не мисля, че са бездарници хората. Може би само от Дисни са им дали шанс.
Върнете се в началото Go down
BB_fan_xD




Брой мнения : 1052
Join date : 18.07.2009
Age : 29

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeСъб 17 Юли 2010 - 14:20

Вижте това...

Сериозно, WTF? Неговият клип е най-гледан от всички в youtube? Не е като да мразя момчето, но все пак... лично мен тази песен не ме впечатлява с нищо. До болка познат текст, музиката е готина, зарибяваща, но не съвсем... поне нещо по-оригинално да заемаше първото място. Доскоро беше Bad romance на Лейди Гага. И тя не ми е любимка, но прави къде-къде по-оригинални и заслужаващи си слушането песни...

Не знам, това си е мое мнение. Може и Бийбър да има потенциал, но поне на този етап не мисля, че е велик. Знам ли, може след 2-3 години да ми стане любимец Haha!

П.П: Гледайте и този клип ако не сте - едно доста добре изразено мнение за него ;D

Върнете се в началото Go down
Caius's Huge Fan

Caius's Huge Fan


Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 26
Местожителство : h3aveN...

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeНед 26 Сеп 2010 - 22:28

twilightgirl написа:
И аз не го харесвах много, бая гаври се изсипаха по неговата особа, но напоследък почна да ми допада една негова песен 'Никога не казвай никога', но за другите...едва ли. Иначе извинявам се, ама Майли Сайръс ... знам, че си е до вкус, ама нищо й няма, тя започва да си излиза от имиджа на поредната Дисни постановка и мисля, че го прави успешно засега.А и да не говорим, че Хилари Дъф също до преди 5-6 години беше свързана с името на Дисни, но и на нея й писна и започна да си прави соло кариера, която мисля, че е продуктивна. Така че аз не мисля, че са бездарници хората. Може би само от Дисни са им дали шанс.
Аха, така и с мен. Изцяло се извинявам за предишното си мнение, но...
Колкото до гласченцето, то имаш и едни HANSON, които през 1997 са били почти същата работа, и то от тогава са им хубавите песни. След мутацията дори са по-зле, така че може и така да си остане.
Перчема наистина му е дразнещ, ама не всички сме родени красиви, нали?
А за Майли... абе преди беше по-добре. Нещо много ми стана.. хъм, претруфена.
Някъде по-нагоре и Джонасите са споменавани, за което само едно ще кажа:моля ви се сега!!! Много са си готини момчетата!!!
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 29

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 21:02

Ужасен е. (Това си е лично мое мнение. Не се засягайте тези които го харесват.)
Върнете се в началото Go down
vlado




Брой мнения : 41
Join date : 04.07.2011

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 7 Юли 2011 - 21:05

Харесват ми само някои негови песни.
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 15:27

Само как ме дразни гласчето му Shocked и прическата.Ка scratch к не му влиза в очите?
Върнете се в началото Go down
venitu257




Брой мнения : 25
Join date : 06.11.2011

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Ное 2011 - 18:23

Харесвам една единствена негова песен Haha! Определено не ми е сред любимите певци. Песните му ми се струват някак не достатъчно добри. Дано да не ми се разсърдят фенките му. Haha!
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 12:01

Малък лигльо! Трябва да вземе да се покрие преди да са го пребили,малко ми напомня на Джъстин Тимбърлейк Nooo way!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джъстин Бийбър /Justin Bieber/
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: