Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джъстин Бийбър /Justin Bieber/

Go down 
+40
zorancheto
stefani24
joana_j
ina.lina
zarraaaa
Galinka11
vellisha
pufilina80
renito0o0o
denity89
MisS_KaPriZna
asi_cheri
rosali
Bloopy
venitu257
sisi_2007
vlado
mia_chan
BB_fan_xD
moni794
sayonara
Cveti Ognqnova
Melrose
Beta
milencety
twilightgirl
Spunk
Искра
Artemis
voice_of_heaven
Caius's Huge Fan
presy
azsamkalina
Rainbow
j.Foxx
bella_edward_love
Lioness
elementamon
gal4eto9052
Spunkk*Ransom
44 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeСря 30 Ное 2011 - 14:18

Охх, мале това момченце е сянка от "тъмното ми минало". Heya
Но в своя защита ще кажа, че тогава бях твърде глупава за да разбера кое е добро и кое зло за мен и много често криввах в страни от правия път и посягах към "музиката" на Джъстин, че и на някой родни фурии. Evil or Very Mad Но смея да твърдя, че от две години на сам го мразя тоя пихтиест червеи и не искам да го виждам дори на кориците на тетрадките на съученичката си (наложи ми се да и купя нова тетрадка). Когато чуя неговото мазно, лигаво гласче бягам като дявол от тамян.

ПП: Не че видях тук да има негови фенки, но много се извинявам на бъдещите такива които евентуално ще прочетат това и ще ги призова да не ми се сърдят, просто моето мнение по въпроса е такова.


Последната промяна е направена от rosali на Съб 15 Юни 2013 - 10:14; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
asi_cheri




Брой мнения : 34
Join date : 09.12.2011

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeНед 11 Дек 2011 - 21:33

не съм му голяма фенка...
Върнете се в началото Go down
MisS_KaPriZna




Брой мнения : 631
Join date : 13.12.2010
Age : 29

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeПон 19 Дек 2011 - 10:22

Аз това момче направо не можех да го понасям,съвсем сериозно.Като започнеше някоя негова песен направо сменях канала,но преди няколко седмици изгледах документалния филм направен за него - Never say never. И мнението ми малко или много се промени.Човекът е тръгнал наистина от съвсем нищото,а постигнал много.Има фенове,дори да са момичета на възраст 10-16 год.,но все пак тези момичета са луди по него.Не може да се каже,че вече съм му голяма фенка,песните му все още не ми харесват много много,но вече имам уважение поне към труда му.А и някои песни наистине не са толкова лоши,даже има една която слушах денонощно след като гледах филма - Justin Bieber ft. Jessica Jarrel - Overboard - песента е върха!Не мога да кажа това за всяка негова песен,но тази наистина е такава.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeПет 23 Дек 2011 - 14:28

Трябва да призная, че по едно време и аз бях много скептична към това момче. Истината е, че има талант и хубави песни. Не мога да си кривя душата. Любимец не ми е, но не ми е и антипатичен, и не мога да разбера цялата тази омраза към него. Да се обижда по този начин едно ДЕТЕ, един талант, който се издига, независимо как, полага усилия, сбъдва мечтите си... Мога да си го обясня с голяма доза комплекси и липса на умствен багаж. Или завист, знам ли. Жалки сте тия, които го мразите и обиждате по този начин. Наистина жалки мекотели. Не се извинявам за думите си, защото това е, което мисля и не ми пука кой как ще го приеме. И аз не харесвам доста изпълнители, но никога няма да падна на такова нищожно ниво да ги оплювам по този начин или мразя.
Със здраве, дечица.
Върнете се в началото Go down
denity89

denity89


Брой мнения : 22
Join date : 22.12.2011

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeВто 3 Яну 2012 - 20:40

Не ми харесва особено, за това не му обръщам и особено внимание. И съм съгласна с daredevil.
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeПет 3 Фев 2012 - 23:24

Аз пък го харесвам. Обиждайте ме и каквото щете, но не ми пука, наистина. Но ще ви излъжа, ако ви кажа, че го харесвам от деня, в който е станал популярен. Започнах да го слушам по често преди два-три месеца. Вярно е, в началото гласът му е по-детски, но той проби като беше на 14. Не мога да си кривя душата, определено има талант. Любимата ми песен е That Should Be Me.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
pufilina80




Брой мнения : 44
Join date : 04.02.2012
Age : 44
Местожителство : испания,леон

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 22:40

УУУУУУУУжасен е.
Върнете се в началото Go down
vellisha

vellisha


Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012
Age : 41

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeПон 17 Сеп 2012 - 20:51

Момчето е много талантливо и има много хубави песни Smile И дори продължава да се развива в положителна посока въпреки всички, които го оплюват и не го харесват. Дано продължава в същата посока и да прави още много хитови песни Smile
Върнете се в началото Go down
Galinka11




Брой мнения : 40
Join date : 11.10.2012
Местожителство : Добриич

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeПет 12 Окт 2012 - 10:31

Както казва една моя позната - харесвате го или не, ругайте го, ама човек сие милионер на невръстна въраст ! o.O
Върнете се в началото Go down
vellisha

vellisha


Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012
Age : 41

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeСъб 20 Окт 2012 - 12:30

Много добре и вярно го е казала Smile
Върнете се в началото Go down
zarraaaa

zarraaaa


Брой мнения : 29
Join date : 03.11.2012
Age : 27

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeСъб 10 Ное 2012 - 21:06

Момчето си има талант и глас ! Не съм му голяма фенка , но няма да си кривя душата и да казвам че не може да пее ! Smile
Върнете се в началото Go down
ina.lina




Брой мнения : 36
Join date : 24.11.2012
Местожителство : София

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeВто 27 Ное 2012 - 20:55

Джъстин е супер певец най-ми хареса песента му As long as you love me
Върнете се в началото Go down
joana_j

joana_j


Брой мнения : 26
Join date : 05.06.2010

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeСря 26 Дек 2012 - 23:49

Не съм му фен, но си признавам, че има 3 негови песни, които ми харесват и наистина това момче има талант.
Върнете се в началото Go down
stefani24

stefani24


Брой мнения : 52
Join date : 08.02.2009
Местожителство : софия

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeНед 14 Апр 2013 - 23:36

Лично аз не го харесвам, но просто защото не обичам такава музика, нямам нищо против него самия.
Върнете се в началото Go down
zorancheto




Брой мнения : 39
Join date : 18.05.2013

Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitimeСря 22 Май 2013 - 1:00

Харесвам го, талантлив е и красив!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър /Justin Bieber/   Джъстин Бийбър /Justin Bieber/ - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джъстин Бийбър /Justin Bieber/
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: