Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последната книга, която прочетох

Go down 
+173
mai land
Мари
Janica
Таня
NVasileva
ninelle
fallangel
Romina
Дафинка
ivkaiva3
dessy_2201
pnmihailova
nmk_262
mirence70
Ina
маринели
Denitsa
Gergana8310
krassy123
netinka
RhageLover
марти7074
Dfghjk
antoan
irina37
elinor83
Vanya Pekova
Valverde
sta_ny
NiKoLcHeToOo
kremchetokika
Susituu
Малката русалка
vs_koleva
ivykiwi
raq2003
mushmulkata
radi842
Tais
emotion
Streamers_98
the mortal vampire
haou_airen
hhxx
nansi0521
gerganasto
drebi6ok1973
mira2006
iveto1806
stefaniya
Adi81adi81
littledwarf
mi666i
Divine
opinionated
inarra
joo86
djiogara
sevinchas
yasmina
Chocolate
papazova
mimi40
sss79
hai_lin97
MVM
RavenKnight
Мейси
rosali
miss_l0veee
pufilina80
deedee1991
Bloopy
twilight9404
RavenHeart
hriskataaa
Elune
Yris
vasi738
nilgyun
Pale_Doll
Scorpio
Avis
byh4o
ronnie178
daki8
black_paranoia
shadowkiss
piki
kati2211
sevinch_ahmedova
Nikssi
gali68
FromHell
geriqn
ziz
annadimova85
magdalasf
Nightmare_Girl
gold_alex
nina1968
elena1916
missoctober
vamp_girl33
Kristityyy
monaliza
poli8009
mirela95
lovee_
albenii
kamenceto90
rim17
radivana
dani4ko
santutzo
MisS_KaPriZna
charmira
slunchev_luch
Heilichka
zinaida
elinka
etam
mamamia
Deichuna
djuli
vikincety_24
darkness_angel
Silvi_2711
moni794
ShiVeR
perla333
polinceto
gibon
Cveti Ognqnova
bella_edward_love
Silence_love
Antoniq93
flora1898
rozza93
wentlee
Melanroh
pijama
Caius's Huge Fan
Beta
Bilson
jalice
chirsi
presy
wither.
Priestess
voice_of_heaven
fuckin_rules
milencety
ivka_94_1991
twilight_i94
Rainbow
Artemis
Lioness
krisi1023
Искра
twilighttt
Melrose
Glrk
rozi_bj
twilightgirl
lady_abadon
Eternal Love
lin
Alice Cullen
sayonara
FoXy
gal4eto9052
Nessie
177 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next
АвторСъобщение
kamenceto90

kamenceto90


Брой мнения : 58
Join date : 04.12.2010
Age : 34
Местожителство : Трявна

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeСря 29 Дек 2010 - 17:52


В 01.36 снощи прочетох последния ред от Скитница на Стефани Майер Smile
Просто нямам думи за книгат. Четел и четеш всеки следващ ред без да се усетиш,минаваш от глава на глава без да спираш.Кигато я прочетох бях очудена колко часа е станало.
"Скитница" се превърна в една от любимите ми фентъзи книги. Smile
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 16:12

Писмо в бутилка .... Ах , ах , ах ! Спаркс отново разтопи сърцето ми с това велико произведение ... Звучи малко лигаво , но на втората половина от книгата плаках като новородено.. Страхотна ... Обожавам , обожавам! Типично в негов стил! Който е чел книгите му , наистина си заслужава . По - добра от тетрадката , може би ...
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeСъб 15 Яну 2011 - 15:21

Паднали Ангели: Терзания на Лорън Кейт
Очаквах да не ми хареса изобщо, защото миналата не беше нищо особено, ама не бе. Хареса ми много повече от миналата. Дори за секунда не почувствах огризения, че сем изхарчила 15 лева за нея, вместо да си взема например 1/2 токчета или поредната готина блузка. Много доволна останах и макар да я влачих сигурно 2 месеца, това не беше поради липса на интересн, а по-скоро се дължеше на огромната ми умора и всеки път като я захващах ме успиваше много.
Не съм очаквала такова развитие на нещата, Лус доста доразви характера си, края ми беше леко непредвидим, но все пак. Мислех си, че ще бъде много тъпа книга тъй като очаквах, че авторката ще отреже половината второстепенни герои, на които се кефя, но не. Буквално почнах да пищя като в книгата се появи Ариана, а Кам... това май е новата ми книжка кръшка. :д Жалка съм. Последната книга, която прочетох - Page 11 809675 Преди , като четях миналата книга си бях спокойна, че след месец ще излезе новата, а сега за третата трябва бая да си почакам... Sad
4 Сватби и едно погребение
Гимназията ми има правило зайците да си избират книжки на "Пингвини" и после да правим резюмета, да ни изпитват на думи т.н. ПОнеже не ми се даваше 10 лева за нещо, което не ми харесва , исках да си избера нещо хубаво, ама не ми се отдаде шанс и избрах тази книга, защото ми се струваше позната. Не бях гледала филма и въпреки че книгата беше съкратен вариант (65 страници) адски много ми хареса. Сега даже съм си свалила филма и ще го гледам.
Върнете се в началото Go down
polinceto




Брой мнения : 3366
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : ~over the rainbow~

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeСъб 15 Яну 2011 - 16:32

Най-сетне си допрочетох "Сенчестата зона".
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeСъб 15 Яну 2011 - 16:50

polinceto написа:
Най-сетне си допрочетох "Сенчестата зона".
МНЕНИЕ за книгата?!?! Ако и на ВИП-овете трябва да се карам за тия работи, то сериозно обмислям дали да не се откажа от модераторския си пост!
Върнете се в началото Go down
Silvi_2711

Silvi_2711


Брой мнения : 116
Join date : 30.10.2010
Age : 30

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeСъб 15 Яну 2011 - 18:19

Преди 2 дни прочетох Анита Блейк, ловецът на вампири. Кафенето на лунатиците. Книгата не беше никак лоша, даже напротив, но все пак до сега от 4-те книги за Анита, които прочетох най- много ми хареса 3-тата. Естествено, няма да се откажа от книгите. Невероятни са и мисля, че сте стават още по-хубави. Smile
Върнете се в началото Go down
kamenceto90

kamenceto90


Брой мнения : 58
Join date : 04.12.2010
Age : 34
Местожителство : Трявна

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeПон 17 Яну 2011 - 22:28

Ришел Мийд- Кръвно обещание.Страхотнаааааа!Едва се усетех кога я прочетох(само 2 дни)Мога да заявя, че беше една от най-хубавите в поредицата.
Spoiler:


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Вто 18 Яну 2011 - 15:38; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирайте си спойлерите!)
Върнете се в началото Go down
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeВто 18 Яну 2011 - 1:11

Среднощен ловец - книга 2. Невероятна е. Завладяваща и динамична. А Кат и Боунс са невероятни. Страхотна двойка, доказваща че нито времето, нито обстоятелствата са от значение. Препоръчвам я на всеки. Скоро, издателство Ибис ще я идадат. Нямам търпение да я държа в ръцете си. Smile
Върнете се в началото Go down
monaliza

monaliza


Брой мнения : 19
Join date : 30.08.2010

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeВто 18 Яну 2011 - 15:49

Братството на черния кинжал "Пробудена любов"

Чела съм и 3-те книги излезли досега на българския пазар и съм много доволна Smile
Всички братя ми допадат,толкова различни един от друг, но борещи се срещу общият враг.

Нямам търпение за още!
Върнете се в началото Go down
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeСря 19 Яну 2011 - 12:18

Пол Хофман - "Лявата Ръка На Бога"

Уоу!! o.O Таа... Книгата е Уникална. Наистина ми хареса, макар и да е доста сурова. Има описани жестокости и направо ти става лошо да си го представяш това, но иначе е добре написана. Главния герой Кейл ми е любим - събира толкова много качества, че не мога да определя характера на героя... А е само четиринайсетгодишен..
Края беше още по-интересен. Очаквах нещо по.. не знам, брутално, но и така става. Не разбрах много защо автора е решил да напише точно така края, но предполагам ще стане ясно от Втората книга от трилогията Smile
Иначе двамата приятели на Кейл също ми допаднаха Haha! Момичето, в което нашето момче се влюби е доста загубено обаче - направо ми идваше да я прасна накрая... (Въображаемо, де Haha! ) Много е зле тази Арбел silent
Както и да е, сюжета е добре измислен, макар и с доза ужаси и малки моменти на извратеност. Иначе книгата си я бива и не съжалявам, че я прочетох :]]
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33

vamp_girl33


Брой мнения : 21
Join date : 07.11.2010

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeСъб 22 Яну 2011 - 19:00

Среднощен ловец 2.Поредицата е страхотна. In Love In Love
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeПон 24 Яну 2011 - 17:17

"Да преследваш пръстен с диамант" на Лорън Уайзбъргър.

Не съм чела "Дяволът носи Прада" на същата авторка, ама ако е толкова посредствено, плоско и кифленско четиво не знам как стана такъв бестселър, че даже и филм по него направиха. Книгата е точно това, което очаквах и не мога да кажа, че останах разочарована, но просто винаги съм си мислела, че хората, на които евентуално може да се харесва само тоя тип литература, не четат. Haha! Абе, космополитанска книга, както им викам аз, но понякога си има нужда и от такива.
Върнете се в началото Go down
missoctober

missoctober


Брой мнения : 29
Join date : 17.06.2010

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeВто 25 Яну 2011 - 22:31

"Кръстникът" на Марио Пузо . Страшно интересна книга.
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 11:07

" Ноевият ковчег" - Бойд Морисън-още си спомням колко време се лутах в софийската гара, търсейки книга за четене по пътя. Вероятно продавачката щеше да ме изхвърли навън и затова избрах първата пред очите ми и не съжалявам! Уникална книга. Историята наистина е доста интересна, а замесвайки части от Библията дори ми се стори доста подходящо. Винаги съм обичала всичко с археологическа основа, а примесено с лек екшън става уникално. С удоволствие бих прочела и други книги на този автор! Cute
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 23:25

Можеш ли да пазиш тайна? , Софи Кинсела
Бях я дала дори незапочната на една приятелка още преди 2 години и чак сега си я прибрах, преди 2 месеца. Изумих се на надвиването над мързела ми и я почнах. Изгълтах я доста бързо и ми хареса. Много интригуваща книжка, не беше предвидима както предполагах. Софи Кинсела ми лазеше по нервите, заради образа на Беки Б. от едноименната поредица, самата Беки беше много дразнеща пикла през половината книга и ми се искаше да вляза в книгата и да я халосам с нещо. Последната книга, която прочетох - Page 11 809675
Бях се отказала даже да чета каквото и да е друго от авторката, но сега определено съм настроена по-позитивно. Резюмето наистина не беше кой знае какво, но става интересно по-нататък. Препоръчвам за всички, които искат да отдъхнат малко от фантастиката, но и не им се чете пълната любовна лигава помия. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последната книга, която прочетох - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 11 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетох
Върнете се в началото 
Страница 11 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Първата книга, която прочетох...
» Последната книга, която си купихте?
» Песента, която ви накара...
» Най-омразна книга и автор
» Търся книгата...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: