Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първата книга, която прочетох...

Go down 
+116
Romina
Gergana8310
irina37
Valverde
NiKoLcHeToOo
Малката русалка
slance89
vs_koleva
NiLo
limpski
AnitkaB
metalcheto:*
haou_airen
Chrisi1122
Еvitta
nansi0521
lordgrafa
snejana1978
marieta97
azz
g_arabadjieva
nd95
drebi6ok1973
tokki_power
desdam
paloma_g
dfmdfmdfm
papazova
vixen
asq1254
Русалка
mimi40
mihaylina
Селесия
Streamers_98
the mortal vampire
roxitu
hai_lin97
qnsssi
vellisha
lydotokote
darkbloom
joly
viteniq
RavenKnight
Мейси
did80
LisaEl
rosali
miss_l0veee
pufilina80
denity89
loLy
danne_1
Bloopy
Mockingjay
venitu257
snejincety
hriskataaa
mushmulkata
b1skv1tka
nells97
jjanet
nilgyun
Avis
vlado
zax
mia_chan
ajvi
black_paranoia
autovip
harmaqni_gr
tarich
kati2211
sladka_merka
zuzi
desislava83
FromHell
dEs
Inkogniti22
bwdoll
chochii
gold_alex
elena1916
kat666
Sunny_max
polipipi
rose_mckagan
missoctober
angelsg
sta_ny
Silvi_2711
elito_4471
MisS_KaPriZna
albenii
kiki.96
dimitriibelikov
rim17
MMDM
dani4ko
santutzo
Heilichka
zinaida
Todomodo
darkness_angel
dreaM
presy
Peyton*
wentlee
lin
Melanroh
Elune
flora1898
Искра
Melrose
twilightgirl
120 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeЧет 1 Апр 2010 - 14:24

Коя беше първата книга, която прочетохте? С какво впечатление останахте?
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeЧет 1 Апр 2010 - 14:31

Първата книга, която прочетох, беше книгата на която се учех да чета. То всъщност беше енциклопедия за Древен Египет. Може би още тогава се запалих по археологията и историята. Бях изключително развълнувана, да науча, че е имало хора преди мама и баба, и пра-баба. Даже започнах да копая из двора като къртица...
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010 - 21:39

Още като много малка имах едни книжки с народни приказки - още ги имам. Та, мисля, че тях добарах първо - с тях се учих да чета заедно с майка ми, а после помня, че в детската градина едно момиченце си носеше книжки за Барби и й ги четях и тя си мислеше, че си измислям по картинките Haha! Но иначе - точно те са били първите, български народни приказки. I love you
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeПон 14 Юни 2010 - 16:32

Като малка мразех да чета, нооо се появи Хари Потър и промени това Haha! . Първата книга, която прочетох цялата, и то с удоволствие и без някой да ме кара, беше "Хари Потър и филосовският камък".
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeПет 18 Юни 2010 - 14:46

Аз пък като малка обожавах да чета, научих се някъде, когато бях на 4-5 годинки.
Баба и мама винаги ми разказваха много приказки и аз ги учех на изуст и така ме и заля интересът сама да си ги чета.
Да си призная ярък спомен от това, коя е първата книга, която съм прочела първо, нямам. Но мисля,че е или "Пипи дългото чорапче" от Астрид Линдгрен или "Мечо Пух" от А.А.Милн.
Върнете се в началото Go down
Melanroh




Брой мнения : 3
Join date : 21.07.2010

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeВто 3 Авг 2010 - 10:40

"Хари Потър" или " Пипи Дългото Чорапче ". И двете ги прочетох , когато бях на пет - шест , но не помня коя първо .
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeВто 3 Авг 2010 - 11:07

Най-първата ми книга е "Патиланско царство" xD но имах голяма пауза от четене, която преди година прекъснах и тогавашната ми вече истинска книга ако може да се каже бе 'Стъпки от огън" на Н.Робъртс
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeСря 11 Авг 2010 - 0:00

Леле, сега наистина се чудя. Имах и повечето все още ги имам толкова много книжки с приказки от цял свят, стихотворения за деца на български поети, детски енциклопедии - на коя точно съм се научила да чета, не помня. Сигурно е някоя от тези. Имаше една за "Туфо, рижият пират", за един котарак. Освен това български народни приказки, сборника май беше "Силян Щърка". И както Лин каза, "Патиланско царство".
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeСря 11 Авг 2010 - 1:47

Мама ми е разказвала, че първата книжка, която съм прочела била "Горската детска градина" (някакво такова беше заглавието). Бях я научила на изуст и дори помня някой ред. Haha!
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeЧет 26 Авг 2010 - 23:41

Това го помня доста ясно.
Тъкмо се бях научила, да съм била 5 годишна, или малко преди да навърша 5, не знам. Мама ми купи от онези на Дисни за Красавицата и звяра. А мен адски ме мързеше да я прочета, ама много. Мислех, че четенето е глупаво и скучно. Направих се, че съм я прочела. Но на следващия ден я отворих пак и започнах, дума по дума. Накрая така се бях увлякла, че прочетох всичко /колко да е ''всичко'', мъничка беше/ и много ми хареса. И оттогава обожавам да чета. Имах огромни колекции детски книжки, всяка седмица ми взимаха.. Haha!
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeПет 27 Авг 2010 - 12:32

Още си спомням първата си тази книга(по скоро книжка). Бях на 5 и се бях запалила мното по Дисни филмчетата, та така прочетох "Омагьосаният император". Разказваше се за император, който станал лама, а после пак човек. Тогава това беше любимата ми история и много се гордеех със себе си като я порчетох. Haha!
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeНед 5 Дек 2010 - 15:04

Не съм напълно сигурна, но мисля, че е "Тарзан" на Дисни. Това беше първата книга, която татко ми купи. Повече гледах картинките, отколкото да я чета, но много я харесвах. Всеки ден я четох и все още е толкова запазена. Haha!
Върнете се в началото Go down
Todomodo

Todomodo


Брой мнения : 93
Join date : 30.07.2010

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 14:38

Честно казано нямам спомен за първата, вероятно са били приказки, но първата ,която ме завладя и помня и до днес е Пипи дългото чорапче.
Върнете се в началото Go down
zinaida




Брой мнения : 35
Join date : 29.11.2010

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeПон 13 Дек 2010 - 18:14

Мисля, че или беше Гордост и предразсъдъци на Джейн Остин или Винету на Карл Май. Но определено Винету беше първата поредица, която ме зариби по поредиците Smile Винету и след това за Олд Файерхенд и за Олд Шетърхенд и тн
Върнете се в началото Go down
Heilichka

Heilichka


Брой мнения : 26
Join date : 29.06.2010
Age : 32

Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitimeПон 13 Дек 2010 - 21:08

Първите ми книжки бяха с приказки имах на всякакви теми,но най-първата нямам спомен коя е била, спомням си кое беше първото ми по-сериозно четиво - Робинзон Крузо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първата книга, която прочетох... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първата книга, която прочетох...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 9Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Последната книга, която прочетох
» Най-омразна книга и автор
» Последната книга, която си купихте?
» Песента, която ви накара...
» Песента, от която съм обсебена в момента

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: