Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първата книга, която прочетох...

Go down 
+116
Romina
Gergana8310
irina37
Valverde
NiKoLcHeToOo
Малката русалка
slance89
vs_koleva
NiLo
limpski
AnitkaB
metalcheto:*
haou_airen
Chrisi1122
Еvitta
nansi0521
lordgrafa
snejana1978
marieta97
azz
g_arabadjieva
nd95
drebi6ok1973
tokki_power
desdam
paloma_g
dfmdfmdfm
papazova
vixen
asq1254
Русалка
mimi40
mihaylina
Селесия
Streamers_98
the mortal vampire
roxitu
hai_lin97
qnsssi
vellisha
lydotokote
darkbloom
joly
viteniq
RavenKnight
Мейси
did80
LisaEl
rosali
miss_l0veee
pufilina80
denity89
loLy
danne_1
Bloopy
Mockingjay
venitu257
snejincety
hriskataaa
mushmulkata
b1skv1tka
nells97
jjanet
nilgyun
Avis
vlado
zax
mia_chan
ajvi
black_paranoia
autovip
harmaqni_gr
tarich
kati2211
sladka_merka
zuzi
desislava83
FromHell
dEs
Inkogniti22
bwdoll
chochii
gold_alex
elena1916
kat666
Sunny_max
polipipi
rose_mckagan
missoctober
angelsg
sta_ny
Silvi_2711
elito_4471
MisS_KaPriZna
albenii
kiki.96
dimitriibelikov
rim17
MMDM
dani4ko
santutzo
Heilichka
zinaida
Todomodo
darkness_angel
dreaM
presy
Peyton*
wentlee
lin
Melanroh
Elune
flora1898
Искра
Melrose
twilightgirl
120 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Sunny_max

Sunny_max


Брой мнения : 42
Join date : 31.01.2011

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeПон 31 Яну 2011 - 15:48

Български народни приказки преразказани от Николай Райнов. Подарена ми е от моите родители за първата ми нова година. Не че тогава съм можела да чета, но когато можех я прочетох.
Върнете се в началото Go down
kat666

kat666


Брой мнения : 42
Join date : 05.02.2011

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeСъб 5 Фев 2011 - 14:28

Това беше доста отдавна Haha! , но мисля че беше "Котаракът в чизми" .
Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeНед 6 Фев 2011 - 11:23

Има много книги,които съм чела без желание,като например тези,които са ми давали от училище.
Въпреки че и измежду тях е имало интересни. Но първата книга,която четох с интерес е "Златният компас"... и от нея се запалих по фантастиките. И въпреки това съм на мнение,че всяка книга може да те отведе в един вълшебен свят,който не можеш да намериш,седейки пред телевизора.
Върнете се в началото Go down
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 34

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 17:11

Не си спомням първата, която съм прочела, сигурно книжка с приказки. Първата, която ме запали по четенето беше Хари Потър
Върнете се в началото Go down
chochii




Брой мнения : 35
Join date : 06.04.2009
Местожителство : Bulgaria

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeПон 28 Фев 2011 - 13:05

Също като gold_alex не помня какво съм чела в началото, но Хари Потър ми показа удолоствието от ченетето Wink
Върнете се в началото Go down
bwdoll




Брой мнения : 38
Join date : 08.03.2011
Age : 42
Местожителство : Ботевград

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeПон 14 Мар 2011 - 10:11

" Гъбарко " - много интересна детска книжка с прекрасни илюстрации и много интересни римувани приказки.
Първата , която си купих беше " Повелителят на седемте морета " - приключенски роман ( ако си спомням точно заглавието защото е било преди около 20 години ) Nooo way!
Върнете се в началото Go down
Inkogniti22

Inkogniti22


Брой мнения : 44
Join date : 03.03.2011

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeСря 16 Мар 2011 - 16:28

Вини Ту.
Върнете се в началото Go down
dEs

dEs


Брой мнения : 16
Join date : 25.01.2009

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeНед 27 Мар 2011 - 23:15

Беше нещо на Николай Райнов, но не помня много добре. Иначе книгата, която ме запали по четенето беше Хари Потър.
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeСъб 7 Май 2011 - 8:31

Честно каза но, не помня коя е била първата. Имам спомени за Патиланско царство, Ян Бибиян и Мечо пух, но не зная дали съм чела нещо или по скоро съм гледала картинки. Haha! Обаче много добре си спомням първата книга (за възрастни), която прочетох. Може някои от вас да се сещат за едни тънички любовни романчета (не на Арлекин), та понеже майками има много такива стари, тогава реших да прочета една(най-тънката беше) Haha! Спомням си заглавието: "Гореща луна". Автора изобщо не помня, но книгата ми направи огромно впечатление заради еротичните сцени(Все пак тогава съм била на около 12-13 години) Silly me Та разказваше се за една палава 13-годишна Арасели и един доста по-голям от нея мъж. Наскоро я търсих на село, за да сравня впечатлението си от преди, но уви изгубила се е по трасето някъде и не я намерих! Haha!
Върнете се в началото Go down
desislava83

desislava83


Брой мнения : 45
Join date : 22.05.2011
Age : 41
Местожителство : Плевен

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeВто 24 Май 2011 - 14:17

Бях малка и тогава ми купиха "Барон фон Мюнхаузен"...Супер е!
Върнете се в началото Go down
zuzi

zuzi


Брой мнения : 16
Join date : 11.11.2009
Age : 31

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Май 2011 - 10:17

Ане Франк - "Задната къща"
Върнете се в началото Go down
sladka_merka

sladka_merka


Брой мнения : 196
Join date : 17.05.2009
Age : 27
Местожителство : varna

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Май 2011 - 11:56

Първата книга което прочетох беше ,,Пипи Дългото Чорапче,, (и бях някъде на 8год. не съм много сигурна) :Р
Върнете се в началото Go down
kati2211

kati2211


Брой мнения : 36
Join date : 23.01.2009
Age : 30
Местожителство : around the world !

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Юни 2011 - 22:59

Вълшебникът от Оз
Бях на 9 години и я четох 3 дена подред, докато не я прочетох. Тогава много ми беше харесала, но ако я прочета сега не мисля,че ще ми е толкова интересна
Върнете се в началото Go down
tarich

tarich


Брой мнения : 31
Join date : 10.05.2011
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeНед 5 Юни 2011 - 18:23

Още преди да се науча да чета ми подариха "Зовън на Пипа" (голяма гавра с малкото дете) и посредата на книгата имаше снимки от живота на този гепард. Аз ги разглеждах отново и отново. Постепенно в училище научавах буквите, а аз нямах тършение на прочета книгата. Е като ги научих не я прочетох цялата (поне не тогава) само няколко глави. Началните и крайните (последните бяха свързани с последните дни на този гепард и само помня че много плаках). Но засъжаление тъкмо я прочетох цялата някаде в 2 клас и баба ми я изгори (по по глешка).
Но ако ще бройм книга прочетена от край до край, то първата ми бе Мулан (с много картинки но все пак първата ми прочетена книжка). Smile
Върнете се в началото Go down
harmaqni_gr

harmaqni_gr


Брой мнения : 38
Join date : 03.06.2011

Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitimeНед 12 Юни 2011 - 0:38

"Приказки от 1001 нощ", но иначе и мен Хари Потър ме запали по четенето, даже ги препрочитах няколко пъти ;d
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първата книга, която прочетох... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първата книга, която прочетох...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Последната книга, която прочетох
» Препоръчай книга
» Последната книга, която си купихте?
» Песента, която ви накара...
» Най-омразна книга и автор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: