Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първата книга, която прочетох...

Go down 
+116
Romina
Gergana8310
irina37
Valverde
NiKoLcHeToOo
Малката русалка
slance89
vs_koleva
NiLo
limpski
AnitkaB
metalcheto:*
haou_airen
Chrisi1122
Еvitta
nansi0521
lordgrafa
snejana1978
marieta97
azz
g_arabadjieva
nd95
drebi6ok1973
tokki_power
desdam
paloma_g
dfmdfmdfm
papazova
vixen
asq1254
Русалка
mimi40
mihaylina
Селесия
Streamers_98
the mortal vampire
roxitu
hai_lin97
qnsssi
vellisha
lydotokote
darkbloom
joly
viteniq
RavenKnight
Мейси
did80
LisaEl
rosali
miss_l0veee
pufilina80
denity89
loLy
danne_1
Bloopy
Mockingjay
venitu257
snejincety
hriskataaa
mushmulkata
b1skv1tka
nells97
jjanet
nilgyun
Avis
vlado
zax
mia_chan
ajvi
black_paranoia
autovip
harmaqni_gr
tarich
kati2211
sladka_merka
zuzi
desislava83
FromHell
dEs
Inkogniti22
bwdoll
chochii
gold_alex
elena1916
kat666
Sunny_max
polipipi
rose_mckagan
missoctober
angelsg
sta_ny
Silvi_2711
elito_4471
MisS_KaPriZna
albenii
kiki.96
dimitriibelikov
rim17
MMDM
dani4ko
santutzo
Heilichka
zinaida
Todomodo
darkness_angel
dreaM
presy
Peyton*
wentlee
lin
Melanroh
Elune
flora1898
Искра
Melrose
twilightgirl
120 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Chrisi1122

Chrisi1122


Брой мнения : 23
Join date : 28.10.2014
Местожителство : Katoteros

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeСря 29 Окт 2014 - 19:31

Първата книга която прочетох доброволно беше Момиче на зодиака (една приятелка ми я препоръча и аз бях доста изненадано от това чудо "интересна книга"). Прочетох я за три дни, което си беше рекорд по онова време. Това до голяма степен беше книгата която ме научи да чета. Прочетох другите от поредицата, и "Това е тайна" (не мога да повярвам че съм прочела всичките книги на онази възраст, та аз мразех да чета!) И книгата която ме накара да чета вампири и други беше поредицата за Дарън Шан. Месец се държах с две ръце за нея (не буквално, разбира се) и след това запленена от вампирите, бях принудена да потърся друга такава. (казвам принудена защото тогава любовните истории бяха "Блях!") Но ето че попаднах на Таен вампир, която ме плени. (Прегърнах книгата още в библиотеката щом прочетох резюмето!). Взех и Дъщери на мрака и се прибрах. Таен вампир завърших няколко часа по късно със сълзи в очите. Обичам Попи и Джеймс!
Следващият ми спомен е как месец по-късно се бях свила на земята опряла гръб в парното на топло (беше зима) чета първата книга Академия за вампири. Дори не мога д опиша какво чувствах в онзи момент. Онази зима промени живота ми. Това е един от малкото хубави спомени през последните четири години. Месец по късно примирена, че ще трябва да прочета "ужасните" книги Здрач и Дневниците ги изтеглих и на следващият ден ги започнах (Здрач). Следващият ми спомен е как викам на баща ми разплакана, че не може да ми забрани да чета, че не може да ми отнеме книгите. След това се върнах в стаята си изгасих лампата наплаках се излязох на терасата (имам навика да излизам на терасата вечер, да гледам към отсрещният блок и да си мисля че някъде там може и да има вампири които ловуват нощем (вече не го мисля но все още обичам да стоя на терасата) ) изтеглих си книгите отново от телефона (беше чисто нов, нямах представа как да го използвам) и седнах на в ъгъла на земята, разплакана, но си продължих книгата.
Не мога да опиша какво точно чувствах в онези моменти. Беше сякаш съм... не знам. Просто не знам, но беше невероятно. (Като изключим родителите ми, разбира се!)
Върнете се в началото Go down
haou_airen

haou_airen


Брой мнения : 16
Join date : 01.11.2014

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeНед 2 Ное 2014 - 22:29

Мразех да чета, докато не докопах "Хари Потър'. Роулинг ми отвя главата. jumping happily
Върнете се в началото Go down
metalcheto:*

metalcheto:*


Брой мнения : 16
Join date : 30.11.2014
Age : 23
Местожителство : София

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeНед 30 Ное 2014 - 15:37

Първата ми книга беше на Стивън Кинг-Гробище за домашни любимци
Върнете се в началото Go down
AnitkaB




Брой мнения : 16
Join date : 12.01.2015

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeПон 12 Яну 2015 - 12:50

Още от малка съм си книжен плъх. Всички деца ревяха за играчки, аз исках книжки.. Разглеждах картинките всяка вечер. Плачех всеки път, когато мама ми четеше Малката Кибритопродавачка. Silly me Не си спомням коя е била първата ми самостоятелно прочетена книга, но си спомням, че първите книги, които взех от градската библиотека бяха Принцеса Сиси, Карлсон, който живее на покрива и Приключенията на Лукчо.jumping happily
Върнете се в началото Go down
limpski




Брой мнения : 16
Join date : 07.09.2015

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeСря 9 Сеп 2015 - 23:06

Имам доста прочетени книги.Първата ми беше сборник с детски стихотворения,от която нямам и грам спомен,но беше лилава и една майка гушнала бебето си.А книгата която до ден днешен и е ясна като бял ден е Тартюф.
Върнете се в началото Go down
NiLo




Брой мнения : 27
Join date : 21.08.2016

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeСъб 8 Апр 2017 - 22:25

Първата книга ,която прочетох -може би съм била на 6 години беше богато илюстрована с картинки и се разказваше за Габърко-който представляваше Горска Гъба,но одухотворена-организира съзтезания на стадиона,после имаше нещо и за горската болница.
Историите бяха в рими като стихчета -това беше вълшебство за Мен.
По-късно ,може би към била в 4-ти клас, ,ми попадна същата книжка и бях много развълнувана.Разбира се от висотата на 10-те си години тогава ми се стори толкова елементарна и детска,но все пак беше страхотен спомен за Първата ми прочетена книжка.
Върнете се в началото Go down
vs_koleva




Брой мнения : 25
Join date : 19.05.2018

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeСъб 19 Май 2018 - 18:51

50 нюанса сиво

Модератор: Втора и последна забележка - моля те да се постараеш повече при четенето на правилата и реално мнението ти да е смислено, по възможност и грамотно!
Върнете се в началото Go down
slance89




Брой мнения : 18
Join date : 11.10.2011

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeПон 28 Май 2018 - 19:33

Хедър Греъм-Предателката
Върнете се в началото Go down
Малката русалка

Малката русалка


Брой мнения : 20
Join date : 29.05.2018
Age : 33

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeВто 29 Май 2018 - 15:46

Не помня коя е първата книга, която прочетох.
Това, което ми е останало като спомен от ученическите години е, че Здрач беше книгата, която ме подтикна към четенето на вампирски книги. А след като те се изчерпаха и ми дойдоха туу мъч се прехвърлих жадно на всички останали, които ми грабнаха интереса.
Върнете се в началото Go down
NiKoLcHeToOo




Брой мнения : 15
Join date : 05.02.2014

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeСря 6 Юни 2018 - 17:10

Освен спомените за детските книжки, които съм чела. Първия роман по спомен беше Богатите също плачат, сериала не съм гледала. Книгата тогава ми дойде доста тъжна. Още си помня емоциите, които предизвика в мен.Толкова несправедливост, предателство и отмъщение. След нея Черната роза на Кристина Скай. Но книгата, която ме запали и подтикна да чета редовно и колкото се може повече беше Здрач. От тогава глада ми за книги е неспиращ.
Върнете се в началото Go down
Valverde




Брой мнения : 21
Join date : 08.07.2018
Age : 28

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeПон 9 Юли 2018 - 9:52

Първата книга, която прочетох и не е от училищната програма е "Чудовищен" на Алекс Флин.
Върнете се в началото Go down
irina37




Брой мнения : 15
Join date : 09.09.2018

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeНед 23 Сеп 2018 - 19:32

Първата книга която съм прочела не си я спомням, но книгата която ме заплени и ме накара да започна да чета с удоволствие е "Град от кости" на Касандра Клеър. И така прехвърлих цялата поредица.
Върнете се в началото Go down
Gergana8310




Брой мнения : 26
Join date : 23.12.2018

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeНед 23 Дек 2018 - 11:18

Сандра Браун—поредицата„Травис” Доста често я препрочитам.
Върнете се в началото Go down
Romina

Romina


Брой мнения : 31
Join date : 20.10.2019
Местожителство : Русе

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeНед 20 Окт 2019 - 15:38

Като изключим приказките и книгите от учебната програма в която ни даваха списък с книги за ваканцията, първата книга която прочетох доброволно беше,, Тъмната зона "на Стивън Кинг. Докато не я прочетох сън не ме хвана, само отиваха на бегом до хладилника и WCто и продължава да чета. От тогава няма ден в който да не отворя книга.
Върнете се в началото Go down
fallangel




Брой мнения : 14
Join date : 18.10.2019

Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitimeВто 22 Окт 2019 - 0:51

Уау, добра тема,направо ме върна в детството! Няма как да се сетя коя е била първата книга, защото откакто се помня, мама ми четеше книги и аз ги знаех на изуст. Но пък си спомням първата книга, която си купих сама-Джоана Линдзи "Сълзи от злато "!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първата книга, която прочетох... - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата книга, която прочетох...   Първата книга, която прочетох... - Page 8 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първата книга, която прочетох...
Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Последната книга, която прочетох
» Най-омразна книга и автор
» Последната книга, която си купихте?
» Песента, която ви накара...
» Песента, от която съм обсебена в момента

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: