Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледах ...

Go down 
+117
Cecko
ninelle
Kikitkata87
dessy_2201
mirna82
Tonity
mirence70
seliyn
antoan
ioioto_0990
Мария Илиева
Kristina.ignatova
petia91
Valverde
Marry
vs_koleva
Veni821110
mishle55
galenceto123
Streamers_98
Spunk
Beta
Natalityy
metalcheto:*
katttia
maya20202
miglenaciq
lordgrafa
_My_Bloody_Romance
Black_Pearl_94
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
naso91
papazova
tanqdimi
rositsa72
Siara.V
the mortal vampire
ninatralenekova
lili82
achi89
siel
gabimabi
krasiva
hai_lin97
mineymouse
-- Vampire ^^
катрин
Lin4ity
juliana86
Мейси
LisaEl
радина666
tedi123
MisS_KaPriZna
Nessie
pri955
monit0o2
Leonore.
miladi_aY
tcecoo
in4eto7
pomagaloblog99
danne_1
Bloopy
lady1000
rozi_bj
rosedmitrii
venitu257
Silence_love
tedsi1
juleto_98
melinda_
mushmulkata
cold_lady_
b1skv1tka
Chocolate
mortisha
auroradevon
Elune
BB_fan_xD
morganvil_97
vasi738
bloody kiss
Tr!ck
nilgyun
asia81
milencety
wentlee
Scorpio
andjelika
emotion
nikivesy
corsalinda
lunallena
...beyond the sunrise...
aLeXx
poli8009
Aleks
Alice Cullen
Искра
vlado
Baklava
Lioness
Melrose
fanfantasy_
Mury
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
mia_chan
sladka_merka
121 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeПет 26 Юли 2013 - 13:35

Тайната на горските пазители

Не ходих на примиерата. Знаех, че са създали лицата от микс между тези на героите от „Зазоряването на пазителите“, „Репунтсел“, „Как да дресираш дракон“ и „Храбро сърце“. И не залагах много много на филма.
НО, хора, сега съм на различно мнение. Добър е. Много добър. Избягвали са клишетата, колкото е възможно повече. Има хумор, има екшън, има ПОСЛАНИЕ. А последното го ценя най-много. Защото филми ала „само за пари“ се срещат над път и под път. Та и през него. Wink 
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeВто 30 Юли 2013 - 1:10

pitch perfect, очаквах малко повече след всичкото това превъзнасяне в tumblr, но така или иначе беше ужасно cute, на моменти се смях с глас, а за джеси бих си продала душата. ;d
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeСря 31 Юли 2013 - 20:27

Цитат :
+ Това, че мнения в темата "Какво гледахте за последно", които съдължат само името на филма/сериала и тн. или пък името и "Много е хубав" ще бъдат ТРИТИ. Напишете поне с два реда какво ви е харесало и какво не във филма, иначе как останалите ще разберат за какво иде реч ?
Има правила, следователно очаквам от вас да се спазват.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeВто 6 Авг 2013 - 18:52

Man of steel
Защо го гледах? Защото е с Хенри Кавил.
Какво харесах? Хенри Кавил. И дотук с харесването.
Не вярвах филм с бюджет четвърт милиард да бъде задръстен с такива клишета. Залагаха на ефектите и на боя и, добре де, те си струваха. Ала, моля ви се, историята бликаше от некреативност. Казвам го, защото съм гледала филми по комикси, добри, хубави филми по комикси.
Дори накрая главната героиня каза: След първата целувка винаги всичко се проваля. Макар, признавам, това си бе голяма вързачка – постоянно ме гнетеше чувсвтото, че „всичко ще се провали“.
Стигнах половината филм и започнах да мърморя на сестра ми да го спираме. Тя ме накара да го довърша, а аз се забавлявах (грешна дума, грешна дума) да броя резилите на пелерината на Супермен. БЕЗ ПЕЛЕРИНА ЗА СУПЕР ГЕРОИ! То не беше дърпане, то не беше палене...
О, хареса ми и – разбира се, тук вече ги признавам – посланието. S означава надежда, това за изборите в живота, да, биваше си го. Слава на Бога, сетили се да не споменават Доброто и Злото, че тогава наистина щяха да замиришат на старо.
Та... давам 6,5/10. Хенри Кавил и S-а им осигуряват 2 точки. Другото е заради екшъна и ефектите. А последните аз не тача много-много.

Едит: IMDb му дава 7,7/10.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeПон 12 Авг 2013 - 18:37

Dead poets society- да си припомня "O Captain! My Captain!"-сцена. Тотално бях забравила за причината за тази сцена. Пак падна бая рев. Гледайте го, струва си.
Върнете се в началото Go down
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeЧет 22 Авг 2013 - 20:32

Epic (Тайната на горските пазители) - Гледах го, защото ми беше скучно, а и брат ми вече го бе изтеглил. Оказа се доста по-интересен отколкото очаквах. Наистина ми хареса и се надявам да има и втори филм.
Върнете се в началото Go down
Siara.V

Siara.V


Брой мнения : 74
Join date : 25.08.2013
Местожителство : Стара Загора

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeПон 26 Авг 2013 - 14:49

Гледах "Скитница" и "Прелестни създания", но повечето от вас ще са ги гледали. "Огненият пръстен" също си заслужава да гледате.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeПет 27 Сеп 2013 - 19:42

The pursuit of happyness.
Даже преди доста време вече го гледах... май преди около седмица, но сега се сещам да пиша.
Та, филма незнайно защо съм го пропускала досега. Страхотен. Най-добрата роля на Уил Смит, просто е невероятен. Много силен и на моменти тежък филм, но отразява реалното в живота, колкото и да е болезнено. Определено го препоръчвам на ценителите, че и на всички като цяло. Смислен и хубав филм, разплака ме и искрено ми хареса, даже ми се нареди сред любимите вече.


Последната промяна е направена от Искра на Нед 20 Окт 2013 - 23:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Siara.V

Siara.V


Брой мнения : 74
Join date : 25.08.2013
Местожителство : Стара Загора

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeПон 30 Сеп 2013 - 17:28

Вчера гледах "Хари Потър и Огнения бокал" ; "Капитан Америка : Първият Отмъстител" и "Отмъстителите" . Бих казала, че филмите на Marvel са интересни Smile А Хари Потър ... въобще не ми хареса - книгите са много по - добри!
Върнете се в началото Go down
rositsa72

rositsa72


Брой мнения : 16
Join date : 18.10.2009

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeПет 4 Окт 2013 - 9:12

Metallica Through the Never
Страхотно изживяване!
Върнете се в началото Go down
tanqdimi

tanqdimi


Брой мнения : 16
Join date : 23.07.2010
Age : 44
Местожителство : варна

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeВто 8 Окт 2013 - 10:56

Елизиум- голяма тъпотия
Пърси Джаксън-готин ,невероятни книги
Реликвите на смъртните-пристрастна съм понеже обожавам книгите,но този Джейс така и няма да го харесам,блях
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeСря 9 Окт 2013 - 0:21

Смъртоносен противник.

С Джерард Бътлър и Джейми Фокс.
Много добър филм, пропуск, че не бях теглила, а съм попадала на него. Добре, че има кой да ме открехва за някои филми Haha! Та, за филма.. страхотна игра от страна и на двамата актьори, много ги харесвам, тук не ме разочароваха изобщо. Филмът беше на моменти брутален, но пък много хубав и интересен. Препоръчвам го.

Léon.

С Жан Рено и прекрасната Натали Портман.
Не знам и този филм защо не го бях гледала досега, все се каня и все забравям... Най-накрая го изгледах и определено си заслужава всичките хвалби. За пореден път се убеждавам, че Люк Бесон си разбира от работата, както и че старите филми определено са по-смислени и хубави от повечето нови. С две думи - страхотен филм. Гледайте го. Smile
Върнете се в началото Go down
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeВто 15 Окт 2013 - 19:10

Наскоро гледах The mortal instruments. Уникален филм! In Love Още като изгледах трейлъра разбрах, че ще ми хареса и си го изтеглих. Гледах го с малко лошо качество и без субтитри, но си заслужаваше. Нямам търпение за излезе и втория филм.excited 
Също гледах и Beastly. Също много ми хареса.In Love 
Понеже бях на такава вълна изгледах и Beautiful creatures отново. И също чакам втория филм с нетърпение. Cute 
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeПон 21 Окт 2013 - 0:01

Runner, runner.

С Джъстин Тимбърлейк и Бен Афлек.
Ходих да го гледам на кино и честно казано съм разочарована. Трейлърът изглеждаше обещаващо, но филмът не си заслужава според мен. Идеята беше добра, актьорският състав - също, но реализацията... не знам, не видях никакво развитие, от онези филми, в които а-ха да стане нещо и все е мудно действието. Жалко, очаквах повече. За гледане вкъщи става, но за кино - не си заслужава парите.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 22:37

Man of steel.

Не беше лош, мисля, че доста бяха заимствали от "Матрицата" за някои неща, но иначе филмът си го биваше. Хенри Кавил беше доста хубав Супермен, хареса ми играта му. Мацката обаче нещо не ме изкефи.
Иначе присъствието на Ръсел Кроу, Даян Лейн и Кевин Костнър беше доста добро, очароваха ме, особено Ръсел Кроу. Като цяло го препоръчвам, хубав екшън, ефектите са добри.

Despicable me.

Детско, знаете ме май всички, че съм голяма почитателка на анимациите.
Забавно беше, имаше си много сладурски моменти, миньоните много ме изкефиха. Разтоварващо и сладко!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледах ...   - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 11 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледах ...
Върнете се в началото 
Страница 11 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Любим филм?
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Последният....
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: