Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледах ...

Go down 
+117
Cecko
ninelle
Kikitkata87
dessy_2201
mirna82
Tonity
mirence70
seliyn
antoan
ioioto_0990
Мария Илиева
Kristina.ignatova
petia91
Valverde
Marry
vs_koleva
Veni821110
mishle55
galenceto123
Streamers_98
Spunk
Beta
Natalityy
metalcheto:*
katttia
maya20202
miglenaciq
lordgrafa
_My_Bloody_Romance
Black_Pearl_94
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
naso91
papazova
tanqdimi
rositsa72
Siara.V
the mortal vampire
ninatralenekova
lili82
achi89
siel
gabimabi
krasiva
hai_lin97
mineymouse
-- Vampire ^^
катрин
Lin4ity
juliana86
Мейси
LisaEl
радина666
tedi123
MisS_KaPriZna
Nessie
pri955
monit0o2
Leonore.
miladi_aY
tcecoo
in4eto7
pomagaloblog99
danne_1
Bloopy
lady1000
rozi_bj
rosedmitrii
venitu257
Silence_love
tedsi1
juleto_98
melinda_
mushmulkata
cold_lady_
b1skv1tka
Chocolate
mortisha
auroradevon
Elune
BB_fan_xD
morganvil_97
vasi738
bloody kiss
Tr!ck
nilgyun
asia81
milencety
wentlee
Scorpio
andjelika
emotion
nikivesy
corsalinda
lunallena
...beyond the sunrise...
aLeXx
poli8009
Aleks
Alice Cullen
Искра
vlado
Baklava
Lioness
Melrose
fanfantasy_
Mury
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
mia_chan
sladka_merka
121 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
АвторСъобщение
corsalinda




Брой мнения : 28
Join date : 03.04.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeЧет 21 Юли 2011 - 7:18

X-Men: First Class - Х-Мен: Първа Вълна
не беше лошо филмчето, но очаквах нещо повече...
Върнете се в началото Go down
lunallena

lunallena


Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeЧет 21 Юли 2011 - 21:01

Priest 2011,не беше кой знае какво но го гледах само заради Лили Колинс
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeЧет 21 Юли 2011 - 22:51

Поредният ергенски запой 2: МНОООГО ПО-ДОБЪР ОТ ПЪРВИЯ! Много ми хареса, не спрях да се хиля! Препоръчвам го, за тези, които обичат да си прекарват добре времето с комедии! Един съвет само: изгледайте 1-ва част, за да наваксате. Wink

Хари Потър 7/2: Олеее, не мога да повярвам, че свърши! Не само актьорите израстнаха с Хари, ние читателите- също. Наистина свърши... Но филма си струваше, дори се просълзих на няколко момента. Не беше изпуснато много от книгата и играта на всички беше превъзходна. Снееейп, ей такава съдба не пожелавам никому! Абе, да не издавам много от филма, ама е сбогуване: винаги тръгваш със заседнала в гърлото топка.
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 6:42

Aз съм на вълна сериали."Под прикритие " е супер и нямам търпение да започне пак.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeВто 26 Юли 2011 - 0:38

Адвокатът с линкълна.

Участва Матю Макконъхи.
Знам, че е по книга, една съученичка отдавна ми я даде да я чета, така и не я започнах. Ще се поправя през това лято. Иначе филмът... беше интересен. Криминален, с напрежение, обрати, хубави мъже - Матю и Райън Филипе. Хареса ми, така че го препоръчвам на почитателите на този тип филми. Smile
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeПет 29 Юли 2011 - 9:42

Пингвините на мистър Попър: много приятен филм, пингвините са необичайно забавни. :д Джим Кери... абе, той не е мръднал! Haha! (че то повече от това не знам дали може) Haha!

Лари Краун: мнооого ми хареса. Малко бавен в началото, но е нарочно: за да подчертае празното и мудно еджедневие на героя и след това, когато започва да "израства" и развива себе си, действието започва да се забързва. Джулия Робъртс много ми хареса! Том Ханкс (в случая и режисьор на филма) ми напомни на Форест Гъмп, само че няколко години по-късно и с няколко бири повече (ако знаете какво искам да кажа).

Това, което ми хареса във филмите, е че в тях нямаше големи преследвания и епични битки. Обикновени, положителни истории. Смятам, че киното има по-голяма нужда от такива филми.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeПет 29 Юли 2011 - 12:47

SAW 2-8 за два дена!!! Haha! - е, няма такава изродщина. Уникални са всичките части и през цялото време се чудиш какво, по дяволите, се случва... да не говорим пък, че убийствата са толкова изобретателни и брутални, че не знам какъв болен мозък трябва да си Haha! Абе много ме изкефиха всичките части, бих ги гледала пак.

I spit on your grave - и този филм уби всичко невинно в мен. Много добър като замисъл, сюжет и актьорска игра. Само краят му нещо не ме удовлетвори чак толкова, някакси незавършено ми стоеше... но като цяло филмът беше супер!

Ace Ventura 1-2 - Джим Кери е изрод! ИЗРОД! Haha! Ненормалната комедия... възмутена съм от косата му :ддд Препоръчвам!!!

Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeПет 29 Юли 2011 - 13:04

Страх в мрака - значи,стар е,но пък е доста интересен.Разказва се за едно момче,което има диагноза страх от тъмното.Всяка нощ прекарва с включени поне 30 лампи,представяйки си ужасни неща.о този начин, той подхранва злото в ума си, което го кара да се страхува. Всички си мислят, че това е поредното дете, което си въобразява. Една вечер обаче нещата се обръщат, когато родителите на Райън излизат на вечеря и го оставят с по-големия му брат Дейл.Неочаквано се появява буря, заради която тока спира. Мракът и тъмнината вече завземат къщата...
Препоръчвам го на всеки,който харесва ужасите.Заслужава си,не е много страшен,просто ти доставя една здравословна доза страх и напрежение.
Върнете се в началото Go down
andjelika

andjelika


Брой мнения : 38
Join date : 27.07.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeПет 29 Юли 2011 - 18:20

Just go with it - много интересен беше
Върнете се в началото Go down
Scorpio

Scorpio


Брой мнения : 25
Join date : 12.08.2010

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeСъб 30 Юли 2011 - 13:09

Високо напрежение

Не мислех да го гледам, но видях че брат ми го е изтеглил и му хвърлих едно око на филма. Беше интересен и все пак Брадли Купър участва в него нямаше как да не си променя решението да го гледам или не.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeПет 5 Авг 2011 - 17:30

"Речта на краля" - гледах го само заради Колин Фърт, защото е един от любимите ми актьори. Един от малкото филми, които опитват да представят британското кралско семейство в малко по-човешка светлина. Нали знаете как около тях винаги се гради един ореол на недостижими и супер изискани величия. Е, тук нещата са малко по-различни - описан е живота на крал Джордж, баща на сегашната британска кралица Елизабет. Ако не харесвате драмите, не го гледайте. Ако искате да научите някой и друг исторически факт (макар че и те не изобилстват), може да отделите час и петдесет минути и да го изгледате.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeПет 5 Авг 2011 - 19:35

"По приятелски": не лош филм. Обожавам Мила Кунис! Имаше го клиширания край, ама за къде без него! Иначе много раздвижен и съвременен филм, който завива в различни посоки, в зависимост от ъгъла по който го гледаш. Само едно не харесах: българското заглавие!
Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeПет 5 Авг 2011 - 22:08

Няколко филма от поредицата "Кошмари на Елм стрийт"...тоя Фреди направо ме разбива,толкова много пъти го убиват и в следващия филм се появява по все по-странен начин. И как само ги разпорва,като парцалени кукли,не че ми прави някакъв кеф,но филмите си струват.
Върнете се в началото Go down
milencety

milencety


Брой мнения : 1288
Join date : 25.02.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeНед 7 Авг 2011 - 0:40

Хари Потър 7/2 I love you Нямам думи просто... като четох книгата малко по-различно си го представях, но и филма ме остави с отворена уста.. Плаках, смях се, беше ми напрегнато, въпреки че знаех какво ще стане, от всичко имаше ^.^ Обмислям пак да ходя да го гледам, все пак за последно ще се наслядя на ХП..
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitimeПон 8 Авг 2011 - 2:38

"Непобедимите"
За любителите на екшъните, като мен, и любителките на Джейсън Стейтъм и куп други екшън звезди, филма е идеален! Много бойни сцени, много стрелби, хумор и готини здравеняци. Искрено му се израдвах, аз си обичам такива филми - с много бой и стрелби. Не е плоско направен, леко предвиден, но много готино направен филм. Определено ми хареса. Мда, бих повторила.

"Сийд"
Може би се превърна в най-омразния ми филм, наравно с "Плюя на гроба ти". Води се страшен, но ме избиваше на агресия, като хамал псувах. Като започнем с отвратителното начало на изрод, мастурбиращ на филми, в които дерат живи животни, измъчват ги по най-отвратителния начин и свършим на сцените, в които бебе умира в ужасен плач. Не го гледайте! Нервите ми се опънаха от тоя филм, ненужно брутален и гаден. Не ме погнуси, но ме ужаси и ядоса адски много. Против съм подобни изродщини, по дяволите. Трябва да има мярка, мамка му!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледах ...   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледах ...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Любим филм?
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Последният....
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: