Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледах ...

Go down 
+117
Cecko
ninelle
Kikitkata87
dessy_2201
mirna82
Tonity
mirence70
seliyn
antoan
ioioto_0990
Мария Илиева
Kristina.ignatova
petia91
Valverde
Marry
vs_koleva
Veni821110
mishle55
galenceto123
Streamers_98
Spunk
Beta
Natalityy
metalcheto:*
katttia
maya20202
miglenaciq
lordgrafa
_My_Bloody_Romance
Black_Pearl_94
mi666i
Амарилис
Divine
yasmina
naso91
papazova
tanqdimi
rositsa72
Siara.V
the mortal vampire
ninatralenekova
lili82
achi89
siel
gabimabi
krasiva
hai_lin97
mineymouse
-- Vampire ^^
катрин
Lin4ity
juliana86
Мейси
LisaEl
радина666
tedi123
MisS_KaPriZna
Nessie
pri955
monit0o2
Leonore.
miladi_aY
tcecoo
in4eto7
pomagaloblog99
danne_1
Bloopy
lady1000
rozi_bj
rosedmitrii
venitu257
Silence_love
tedsi1
juleto_98
melinda_
mushmulkata
cold_lady_
b1skv1tka
Chocolate
mortisha
auroradevon
Elune
BB_fan_xD
morganvil_97
vasi738
bloody kiss
Tr!ck
nilgyun
asia81
milencety
wentlee
Scorpio
andjelika
emotion
nikivesy
corsalinda
lunallena
...beyond the sunrise...
aLeXx
poli8009
Aleks
Alice Cullen
Искра
vlado
Baklava
Lioness
Melrose
fanfantasy_
Mury
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
mia_chan
sladka_merka
121 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
АвторСъобщение
asia81

asia81


Брой мнения : 12
Join date : 01.08.2011
Age : 42

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeПон 8 Авг 2011 - 16:19

Последният филм, който гледах и много ми хареса беше "TAKEN" - страхотен филм. Няма да съжалявате ако го гледате Smile
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeПон 8 Авг 2011 - 22:08

Току що изгледах новата версия на Джейн Еър [You must be registered and logged in to see this link.] Дбро е филмчето, малко по различен поглед, но версията от 1996 г. ми харесва повече / [You must be registered and logged in to see this link.] /. Там актрисата повече ми допада, просто тя е моята представа за Джейн.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeПон 8 Авг 2011 - 22:58

Такаа.. от известно време не съм давала отчет Haha!

Хари Потър и Даровете на смъртта, част 2
Хареса ми. Гледах го на 3Д кино! и беше зрелищно. Бяха променили доста неща обаче, имаше липсващи важни... особено за Дъмбълдор, но като цяло беше доста хубаво направен. Придържаха се към репликите, даже някои можех да ги изрецитирам (благодарение на хилядократно прочетените книги). Актьорите се справиха доста добре този път, по принцип са ми някак дървени и аз не знам защо, но като че ли като за последно са вложили всички усилия. Препоръчвам го, ще се хареса на повечето (аз просто съм прекалено взискателна що се отнася до филмирани книги, особено пък ако са ми любими).

Брулени хълмове
Версията с Жулиет Бинош и Ралф Файнс.
Не съм чела книгата, нещо не мога да си я намеря, но доста често се споменава сред класическите любовни романи, затова си изтеглих филма. Честно - Ралф Файнс няма слаба роля според мен (не че съм го гледала толкова много), справи се адски готино с ролята на Хийтклиф, поне доколкото ми е известно какъв персонаж е той. Жулиет Бинош е много красива, но някак не ми блесна в очите във филма. Като цяло историята бих казала, че е доста безсмислена... затова и филмът ми се стори някак бездеен, предполагам защото водещи са чувствата и мислите, а те трудно се филмират. Ще си намеря книгата и ще я прочета, но това, с което ме впечатли филмът, беше играта на Ралф Файнс.

Отнесени от вихъра
Версията от 1939 (мисля). Не съм чела и тези книги, но по думите на сестра ми, на която имам изключително доверие за книги, филмът е много добра екранизация. Имало само няколко промени, които в крайна сметка според мен не се оказаха толкова огромни. Вивиан Лий доста добре играе, точно такава, каквато сестра ми ми описа, че е Скарлет. Рет пък с репликите си беше супер забив във всяко отношение. Общо взето филмът ми хареса, въпреки че е доста стар, на около 70 години... Препоръчвам го на киноманите, особено на ценителите на по-старите филми.
Върнете се в началото Go down
Tr!ck

Tr!ck


Брой мнения : 34
Join date : 14.08.2011
Age : 27

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeНед 14 Авг 2011 - 21:07

The Challenge с Мери-Кейт и Ашли Олсън.На мен лично много ми хареса филмчето.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeНед 14 Авг 2011 - 22:31

Трева /Leaves of grass/

С Едуард Нортън.
Как не го бях гледала досега, не знам. Супер много ме изкефи филмът. За пореден път казвам, че Нортън е голям. Как само се справи с този филм... двама близнаци, различни по характер и държание. Страхотен беше.
Иначе историйката е комична отчасти, единият брат е професор, другият - отглежда и продава трева. Черен хумор, семейни драми, опасни изпълнения. За почитателите на Едуард Нортън, препоръчвам!
Върнете се в началото Go down
bloody kiss

bloody kiss


Брой мнения : 29
Join date : 02.09.2010
Age : 27
Местожителство : ♥... City of Death ...♥

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeПон 15 Авг 2011 - 17:12

The Unborn . На мен лично не ми направи голямо впечатление , но става . Има и по - големи бозички Haha! .. Държи в напрежение на моменти ! Smile
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeВто 16 Авг 2011 - 23:09

Капитан Америка: Първият отмъстител
Хареса ми много, аз съм отколешен фен на КА, но филма не ме разочарова. Не беше само ефекти имаше и сюжет, и задължителната леека блудкавина :д. А и Крис Евънс!!!! ООООО!!! Супер секси! Гледайте го!
Върнете се в началото Go down
vasi738

vasi738


Брой мнения : 41
Join date : 14.08.2011

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeСря 17 Авг 2011 - 1:12

Случайно хванах „Шантав петък” по нова преди ден – два и смятам , че тoва е една от най-добрите комедии. Подходяща е за всякакви възрасти . В главната роля играе Лондзи Лоан и просто обира точките .
Върнете се в началото Go down
morganvil_97




Брой мнения : 295
Join date : 25.05.2010
Age : 26
Местожителство : Adventureland.~

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeПон 22 Авг 2011 - 16:30

Кунг Фу Пандаа 2 ! ^^ Cute
Върнете се в началото Go down
BB_fan_xD




Брой мнения : 1052
Join date : 18.07.2009
Age : 29

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeПон 22 Авг 2011 - 17:58

Peep World
Преди да излезе много исках да го гледам, най-вече заради Michael C. Hall. Haha! Бях го забравила, обаче; из онзи ден се присетих за него и си го дръпнах да го изгледам. Не ме впечатли особено. Като че ли беше интересна идеята, но някак изобщо не беше задълбочена историята и общо-взето изглеждаше като филм, направен надве-натри.

Gracie's choice
Този съм го гледала преди няколко години по телевизията, мисля, че е първият филм с Кристен Бел, който съм гледала. Той малко ме плаши от живота, заради самата история (която е по истински случай). xD Разказва се за майка-наркоманка, която има 5 деца, всичките от различни бащи и докато тя продължава да ходи по мъже, най-голямата й дъщеря се грижи за по-малките си полу- братя и сестри. Хубав филм, малко тежък.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeПон 22 Авг 2011 - 22:28

Limitless.

Адски му се изкефих. Участват Брадли Купър и Робърт де Ниро. Общо взето във филма се разказва за някакъв вид дрога, благодарение на който ставаш способен да използваш целия капацитет на мозъка си. И съответно не е законно, не знаят много хора, а Еди Мора (Брадли) е писател в творческа криза, който случайно се снабдява с една дозичка... и оттук нататък вече става интересното. Проблемът е, че ако спреш да ги пиеш рязко, умираш... Smile
Много си го бива, препоръчвам го, най-малкото за нестандартната идея.
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeВто 23 Авг 2011 - 16:49

Monte Carlo

Попаднахме с една моя приятелка на този филм и решихме да го гледаме ... Не съм особена почитателка на Селена Гомез, но филмчето не е лошо. Малко банална история, но пък симпатична, особено ако нямаш какво да правиш, убива скуката. Haha! Все пак не мисля, че филма е нещо кой знае какво. Актьорският състав няма да го коментирам.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeСря 24 Авг 2011 - 21:57

Бързи и яростни 5, Удар в Рио.

Честно казано според мен не беше баш в духа на останалите филми - тук ги нямаше ония вълнуващи надпревари, бясното каране по освободени улици... но все пак беше готин. Хареса ми и участието на Скалата, тоя мъж е просто звяр... даже Вин Дизел ми изглеждаше дребен спрямо него. Сюжетът беше малко по-скоро като "Бандата на Оушън", но все пак хубав екшън. Хареса ми. Smile

Възходът на планетата на маймуните.

С лошо качество го гледах, ама пусто, не се сетих какво друго да си дръпна в тоя момент. Филмът всъщност започна доста добре, но краят ме разочарова. Не че очаквах нещо различно, но го изкараха много на фантасмагории с тия серуми и пр., което беше прекалено. Иначе си имаше добрите моменти, както и готиния Джеймс Франко и хубавицата от "Беднякът милионер". Като цяло обаче не оправда очакванията ми, които имах от трейлъра. Филм за гледане на 3Д просто за кефа, историята не е нищо кой знае колко вълнуващо.
Върнете се в началото Go down
auroradevon

auroradevon


Брой мнения : 36
Join date : 21.08.2011
Age : 30

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeЧет 25 Авг 2011 - 14:10

За пореден път "Kung Fu Panda" и за пореден път се пръснах да се смея Луд смях Луд смях Луд смях Луд смях Луд смях можеби поне 10 пъти съм връщала момента когато пандата бие лошия и така прави че той си захапва опашката Луд смях Луд смях боже този момент е незаменим ЗЛОДЕЯТ мяука като настъпенаа котка !!! Луд смях Луд смях
Върнете се в началото Go down
mortisha

mortisha


Брой мнения : 41
Join date : 21.08.2011
Age : 38

Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitimeЧет 25 Авг 2011 - 15:34

Like a Star @ heaven Снощи гледах Карибски пирати н-та част. Останах доволна - леко и разпускащо филмче. Пък и нали се нагледах на Джони Деп (: Like a Star @ heaven

ПП Коментарът на auroradevon ме нави да гледам "Кунг фу панда". Все го подминавам този филм, ама явно има за какво да се види.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледах ...   - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледах ...    Последният филм, който гледах ...   - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледах ...
Върнете се в началото 
Страница 4 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Любим филм?
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Последният....
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: